İnsanlık Gen Ailesinin 25. Gen Anahtarı: Sevgi, Kabulleniş ve Şifa Süreci

İnsanlık Gen Ailesinin 25. Gen Anahtarı: Sevgi, Kabulleniş ve Şifa Süreci

Dolunay ve Ekinoks Enerjisiyle İnsanlık Gen Ailesinin 25. Gen Anahtarı

Kendimizi ve diğerlerini ne kadar kabul edersek varlığımızın içinde o kadar yoğun sevgi akar ve Evrenin Sevgi alanına adım atmış olursunuz.

18-23 tarihinde 25. Gen Anahtarının transitinde dikkat etmeniz gerekenler:
1. Daha çok hangi konularda kısıtlanmışlık yaşadığınızı gözlemleyiniz.
2. Bunun bedeninizi ve nefesinizi nasıl etkilediğine dikkat ediniz.
3. Bir kutsal (sakral) yaraya sahip olduğunuzu biliyor muydunuz?
4. Sizi, diğer insanlardan ve sevgiden uzak tutan kutsal yaranızı diğer insanlar görecek diye yaşadığınız korkunuzu fark edebilir misiniz?
5.Kısıtlanmışlığın diğer insanları kabul etmenizi engellediğini fark ediniz.

Dolunay ve Ekinoks enerjisiyle İnsanlık Gen Ailesinin 25. Gen Anahtarı transit yapmaya başladı;
Bu iki özel enerji süreci hep insan olmak için ona ait olmayanları bırakmakla ilgilidir.
İnsan olmanın ilk işareti sevgiyi tanımak ve paylaşmaktır. Bunun için de hayata güvenerek kalp kapılarının açılması, koşulsuz şartsız canlıların hepsinin sevilmesini kabul etmesi ve onlarla kucaklaşmasıyla gerçekleşir.

Kabul sevgidir. Sevgi kabuldür;
İkinci işareti ise fedakarlıktır. Sevgi ve kabul olduğu yerde ancak gerçek ve beklentisiz fedakarlık yapılır. İsyancı Arketipi insan olmanın mit elementlerini içinde taşır. İsyancı her frekans boyutunda yoğun gerginlik yaratır. Alçak frekans boyutunda korku frekansı yayınından dolayı acıya sebep olur, fakat acı isyanı yoğunlaştırarak içinden çıkmamıza yardım eder. Yüksek frekansta İsyancı Arketipinin rolü değişir.

Kalbinde ışık çoğalınca karanlık maskesini bırakır;
korku kalıntıları olmasına rağmen kendimize ve insanlığa zarar vermeden içindeki insana doğru hareketi başlatır.
İnsanlık Gen Ailesini bir arada tutan arginin aminoasidi hem erkekleri hem kadınları aşkın sırrını öğrenmeye iter ve karşılaştığı ilk şey alçak frekans boyutunda (25.Gen Anahtarı) kısıtlanma olur. Aslında kısıtlanma sevginin yokluğunun işaretidir ve insan acılarının esas kaynağıdır. Yaşamı kendiyle ve başkalarıyla sınırlamanın anlamı ise yaşamın içinde daha çok acı çekmek demektir. Kısıtlanma hayatın içinde hep vardır.

İlk önce bireyde, nefes örüntüsünde göğüs kafesinin daralması ve karında gerginlik olarak kendini gösterir.
Çoğumuz kısıtlanmayı döllenme anında spermin yumurtaya genetik talimat kodunu aktardığında ebeveyn nefesinden öğreniriz ve daha sonra annenin döl yatağında devam eder.
25 Gen anahtarı alçak dalga boyutu kutsal (sakral) yara efsanesinin esasıdır;
İnsan yaralarının, acılarının kaynağı DNA sarmallarına gerçekten monte edilmiş trans genetik anomalidir ve insan arayışının büyük dürbünüdür. Kısıtlanmışlık her yerde, ilk önce bedende, alanlarda, zamanda, yasalarda, ülkeler arası sınırlarda, pasaportlarda ve parada görülür. Bunların içinde en çok sınırlayan zamandır. Aslında Kısıtlanma alçak frekansı maddede yolculuğunuzu başlatır.

Bilinç maddi bedene girdiği anda sınırlanmış olur;
Alçak frekans boyutunda arginin kimyası içimizdeki hakiki insanı bulmamız için önce karanlığın içine iter. Hem kendimizin hem atalarımızın geçtiği karanlık yolları anlayıp, saygıyla kabul etmenize yardım eder. Kabul başladığı anda kimya süreci ile DNA’mız hareketlenir, alçak frekans basamaklarından yüksek frekansa tırmanmanıza yardım eder.
İnsanlık Gen Ailesinin her bir halkası, 25 Gen Anahtarı dahil, içimizde sabır ve güvenle kendi saatini bekler ve vakit geldiğinde karanlıktan aydınlığa doğru kuantum sıçraması yaptırır.
Dünya gezegenindeki insanların hepsinin yaraları vardır. Kısıtlanmışlık alçak frekans boyutunda her kişi kendi yarasına dokundurmamak için uğraşırken Kabul yüksek frekans boyutunda alanınıza dahil olan olayların ve yaşam alanınıza giren her kişinin şifalandırmaya geldiğini anlarsınız.

Şifa kalpten akan sevgiyle yapılır. Kabul sevgiye yol verir;
Sevginin yolu kabul yoludur. Acılarımızın ve yaralarımızın derin karanlığına bakma cesaretini bulursunuz. Bu hem kendi yaralarımızı hem diğerlerinin yaralarını kabul etmeye yönlendirir. Bedeninizde yoğun sevginin kimya akışı yaralarınızın iyileşmesini sağlar. Kısıtlanmışlık alçak frekansından sıçrama yaptığınızda bloke olan enerji serbest kalır, hayatiyet içinizden dışarı akmaya başlar. Hayat kısıtlanmışlıktan özgürleşir.
Kabul yüksek frekansı usta boyutudur, insanlığın çekirdeğidir;
İlişkinizde ustalaşmanıza yardım eder buda başkalarının acılarını fark ettir. Hayatınızda her şeyi olduğu gibi kabul ettiğinizde insanlığın gönül yarasını hissedesiniz. Anlarsınız ki dünyada yaşayan her insan yaralıdır ve birbirimizin yaralarını iyileştirmek için bir aradayız.

Kaynak Hologenetik Hafıza

Share this content:


Ucretsizegitimal sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir Cevap Yazın

Ucretsizegitimal sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin