İfade Numarası 6 Rakamı

Sosyal medyada paylaş

İfade numarası, Numeroloji çizelgenizdeki en önemli temel sayılarınızdan biridir.
Doğumda size verilen isim, göbek ismi, soy isminizin, ünlü ve ün­ süz tüm harflerinin sayısal değerlerini toplayarak ulaştığınız rakam, sizin ifade numaranızdır.

Her bir isminiz taşıdığı kişisel nitelikler ve yeteneklerle sizin yaşam hikayenizi şekillendiren, ifadelerinizi içeren mirasınızdır. 

İfade numarası, isminizin içinde bulunan, tüm yaşam boyu orada duran ve sizinle birlikte olan sahip olduğunuz benzersiz doğal yeteneklerinizi temsil eder. Bununla beraber fiziksel ve zihinsel yapınızı, potansiyellerinizi, iç hedeflerinizi, tamamlamanız gereken eksiklerinizi, bulmanız gereken genel yönünüzü, zorluklarınızı ve ömür boyu süren yaşamınızın amaçlarını yerine getirmeyi işaret eder.

İfade numaranız 6, adağınız olan ev, aile gibi hayatın sorumluluk getiren meselelerini dünyaya yansıtmanızı, güçlü adalet duygunuzla sev­ginin anlamını herkese öğretmenizi ve dünyanın güzelliğinden ilham alarak yaratıcı ve sanatsal yeteneklerinizi ortaya çıkarmanızı temsil eder.  Sorumluluk duygusu, hayatınızın her alanında istediğiniz pozisyonu elde etmenizi sağlayan, mutluluğunuzun ve başarınızın anahtarıdır.

6 ifade numaranız olarak gücünüz barışçıl, yardımsever,
adil, vicdanlı ve iyimser doğanızın yeteneklerinde bulunur. Yaşam manifestonuzda, adeta en büyük insani yardımcı olduğunuzu ve insanlar adına en iyisini umduğunuzu her durumda gösterir ve “herkes için adalet” diyerek bu durumu ifade edersiniz. Size büyük avantaj sağlayan, yetenekleri­niz olan pozitif niteliklerinizin ya da duygularınızın kullanımını çok ileriye götürürseniz, kusur haline gelmeleri kaçınılmazdır

Size bahşedilen nimetleriniz ve iyi değerlerinizle, ihtiyacı olanlara yardım ve rahatlık sağlarsınız. Yardım etmek ile müdahaleyi ayırt ettiğinizden emin olun!

Yaşamda bu kazanımlara katkıda bulunacağınız söz konusu durumlar çoğunlukla yaşlılarla ve gençlerle ilgilidir. Başkalarının hayallerini en iyi şekilde yerine getirerek gerçeğe dönüştüren olarak güvenilirliğinizi kanıtlayan, saygı duyulan bir bireysiniz. Başkaları için elinizden geleni yapmanın mutluluğu ve huzuru içinde yaşamak paha biçilmezdir.

Yaşam boyu, kimi zaman başa çıkması kolay olmayan daha fazla yük hissedebilirsiniz, istenmeyen sorumluluklarla karşılaşabilirsiniz.
Her zorlu sorumluluk ile yüzleşmeniz, “Beni öldürmeyen şey güçlendirir” misali size daha fazla katkı ve güç sağlar.

Toplumun, dünyanın, insanların iyileşmesine yönelik endişelerinizin bu durumların üstüne çıkmasına izin vermeyin ve değerli hedefleri­nizden asla caymayın!

Uyum ve denge hayatınızın altın kuralıdır. Kendinizle olan dengeniz, kendi içinde iyi olan barışçıl zihin çerçevenizin ürünüdür. Ancak başkalarının sorumluluklarına fazla dahil olmanız ve onları kendi ihtiyaçlarınızın önüne koymanız, kendi bireyselliğinizle yüzleşmenizde ya da kendinizi ifade etmenizde pürüzler doğurur.

Olumsuz yönünüz olarak, sahte güvenlik duygusu ile kendinizi sarmaladığınız için bir müddet sonra savunmasız olduğunuzda duygusal iniş çıkışlarla kendi içinizdeki iç çatışmalar açığa çıkacaktır.

Kendi iç meselelerinizle ilgilenerek çelişkilerinizi idare edebilir, uyumsuz durumları düzeltebilir, barış yapıcı rolünüz ile genel yaşam anlayışınıza ve kazanıma katkıda bulunan niteliklerinizi, gücünüzü üste sinden gelmek için kullanabilirsiniz. Bu, ertelenecek bir durum değildir!  Mutluluğunuz ve iç huzurunuz önemlidir. Zaman kaybetmeyin!

İyi bir eş ve ebeveynsiniz. Zevk, neşe ve huzurun bir araya geldiği, tüm bu ev içi erdemlerin, mutlu yuvanıza yayılması önceliğinizdir.
Ev, sizin için her şeydir. En büyük zevkiniz, ruhunuzun huzurunu yansıtan cana yakın, samimi, güzel bir atmosferi olan konuksever bir evdir. Hayattaki en güzel şeylerin büyük bir uzmanı olarak, eviniz ilgi alanlarınızın ve yeteneklerinizin adeta bir vitrinidir. 

Ev için uğraşmayı seven biri olarak ve sahip olduğunuz güzellik ve estetik anlayışlarınızı, çok yaratıcı olan görsel sanatınızla bütünleştirmek için benzersiz bir şekilde niteliklisiniz. Gör sel sanatla ilgili yaratıcılığınızla beraber, müziğe, şarkı söylemeye, dans et meye, ritmin kucakladığı her şeye düşkün olduğunuz aşikardır. 

Siz gerçek bir sanatçısınız. Başkalarının zevk alması için yeteneklerinizi yaşam alanınızda dekorasyon yeteneklerinizle birleştirirsiniz. Eviniz kişiliğinizin sıcaklığını, çekiciliğinizi ve şefkatinizi ifade eder. Güzellik, huzur, mutluluk, uyumda ev ve ilişkilerinizle iç içedir. Sonuç olarak, eviniz de kendiniz kadar güzeldir. Zamanınızı ve zevkinizi başkalarının hizmetine feda etme eğilimin izin bir sonucu olarak yaratıcı yeteneklerinizi bastırmayın! Ara sıra da olsa, başkalarının iyiliği için kendinizi veya ailenizi feda etmeyin!

6 ifa de numaranız, sadece bir koruyucu değil, aynı zamanda öğretmen ve şifacı özelliklerinizi de gösterir. Hem ailenize hem de arkadaşlarınıza doğru yönü gösterme eğiliminiz var.

Arkadaş canlısı, sempatik, sevecen, cömert, anlayışlı, sır tutan,
gü­venilir, başkalarına karşı açık ve dürüst, adil ve tarafsız doğanız,
rahatlık ve sıcaklık verme konusundaki doğal yeteneğiniz, incinen duyguları iyileştirebilme kabiliyetiniz, sorunlu kişileri gerek sorunlarını çözmeniz gerekse tavsiye almaları için size çeker. Ancak hiçbir koşulda hayatta ki olumsuz şeylerin sizi etkilemesine izin vermeyin!

İsim ifadenizi gerçekleştiremediğinizde; aşırı titiz, sorunlardan kaçmak, savurganlık, endişe, kaygı, aşırı korumacılık, bencillik gibi olumsuz tutumlar sizin için tehdittir. Harika şeyler yapma gücüne sahip olduğunuzu hatırlayarak olumsuz yönlerinizi, niteliklerinizi ve eğilimlerinizi bastırabilir, önleyebilirsiniz. Pozitif doğanızı hatırlayın, üstün gelmesine izin verin ve yeteneklerinizin gücünü olumlu kullanın.

Meslekler: Sanatçı, iç dekoratör ve iç mimar, doktor, refah çalışanı, ev tabanlı işletmeler, çocuk yetiştirme, darülaceze çalışanı, bakıcı meslekler, olağanüstü bir öğretmen (özellikle küçük çocuklar veya özel eğitim), şifacı, danışman, sosyal hizmet uzmanı, psikolog, tasarımcı, çiçekçi. İş hayatında, özellikle insanlarla ilgilenmeyi içeren işlerde başarılı olabilirsiniz.

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın