İkizlerde Ay Tutulması

Sosyal medyada paylaş

İkizlerde Ay Tutulması- Rahimiyet enerjisinde sükunette, Sakin kalalım-30 KASIM

Zor bir hafta. Bütün duygusal, fiziksel travmalarımızın ortaya çıktığı bir hafta. Duygusal olarak, agresif, öfkeli gergin, sinirli olabileceğimiz bir sürecin içerisindeyiz. Dolayısıyla biraz sabırlı olmamız gerekiyor. Sabır sürecin keyfini çıkarmak teslimiyet ve güven ile.
Gökyüzü sıkıntılı ve zorlayıcı. O yüzden olabildiğince insanlarla iletişimimizi minimuma indirelim. Yani elimizden geliyorsa iletişim kurma biçimimizi minimuma indirelim.

Rahimiyet enerjisinde kalalım; Naif, yumuşak, sakin

Rahimiyet enerjisinin açığa çıktığı kuvvesinin çok ciddi bir şekilde açığa çıktığı bir tutulma.
İkizler de bir tutulma. Susan kadınlar, susan dişil enerjiler artık konuşmaya başlayacak. Rahman enerjisi çok kıymetli bunu yok sayamayız ancak rahimiyet, merhamet, beslenme, duygusal ve fiziksel beslenme, sevgi, kavramları, sevgi ile ilgili durumlar, besleme, bütün kavramların ciddi bir şekilde açığa çıktığı bir sürecin içerisindeyiz.

Dişiliğinizi, dişi enerjinizi net bir şekilde kullanıyor olmamız lazım. Dişil doğamızı keşfederek yaşayalım.
Kadın enerjisi besleyen büyüten bir enerjidir;
Kadın olmanın değerini bilin bu hayatta bunu ezmeye bunu yok saymaya, sizi yargılamaya, sizi tüketmeye, geride tutmaya çalışanlar varsa lütfen bu insanlara müsaade etmeyin. Çünkü bu insanlar sizi baskılamak suretiyle yaratıcı enerjinizi absorbe etmeye çalışıyorlar öte yandan bizim Türk toplumunda;
Türkiye astroloji haritamızda ay 12.evde;
12.evde baskılanma, hapsedilme, yok sayılma, görmezden gelinme enerjisi var. Dolayısıyla bu yok sayılma enerjisi Türkiye haritasının kendisinde varlık gösteren bir durum, kadın enerjisinde ancak ilginç bir şekilde tutulma gerçekleşiyor burada, tam ay’ın üstünde, ay’da ikizlerde Türkiye haritasında. Demek ki Kadınların enerjisi ile ilgili bazı durumlar meydana gelebilir. Bir kadın cinayeti olabilir bu. Kadınlar ile ilgili sıkıntılı bir durumun yine medya gündemine gelmesi olabilir. Bilemediğiniz bir durumun Türkiye medyasında ortaya çıkması olabilir ancak dişi enerjinin ben buradayım diyerek kendini göstereceği etkiler ve enerjiler söz konusu o yüzden hepimizin yararına güzel bir süreç olmasını dileyelim.

Astrolog Güçlü Metin
@guclumetinleyenilen

İlgili Diğer Yazılar

One thought on “İkizlerde Ay Tutulması

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: