İç Potansiyelleri Keşfetme ve Duygusal Denge: Ay Tutulması Etkisi

İç Potansiyelleri Keşfetme ve Duygusal Denge: Ay Tutulması Etkisi

Öğrenme ve öğretme yöntemlerimizi değiştirme zamanı-29-30 Kasım ay tutulması;
Bu tutulma neyin doğru neyin yanlış olduğu araştırmasını devam ettiriyor.
Öğrenme ve öğretme yöntemlerimizi değiştirme zamanı. Böylece kitle iletişim araçlarında ve iletişim kanallarında değişiklikler görebiliriz.

Bu tutulma çok da hayrımıza olmayan bir ilişkiyi veya arkadaşlığı sonlandırmanıza yardımcı olacaktır.

30 Kasım ay tutulması gerçek ile yalanlar karşı karşıya. 14 Aralık Güneş tutulması seyahat veya eğitim için yeni bir başlangıç. Bazı gerçeklerin açığa çıkma süreci.
Yeni bir çağın şafağı;
19 Aralık Jüpiter bir yıl boyunca kovaya giriyor, liberal değerlerin ve Küreselleşmenin geri dönüşü. 21 Aralık kova da Jüpiter Satürn kavuşumu 2000’den beri ilk kez yeni bir çağın Şafağı. Ay tutulması duygusal süreçlerin sonu. Güneş tutulması harekete geçme çağrısı.
Yeni başlangıçlar, olaylar hızlanıyor ve daha hızlı tezahür ediyor.

Bu dönemde yeni bir iş yüzünden yeni bir yere taşınabilir ya da yeni bir yer yüzünden yeni bir işe girebilirsiniz. Sağlığınız ve işinizle ilgili bazı sorunlar olabilir. Eğer bir işveren iseniz bazı çalışanlarınızı işten çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca beslenme alışkanlıklarınızda da ayarlamalar yapmanız gerekebilir.

Seyahatlerde çok dikkatli olun:
Bu tutulma sizin paranızla, partnerinizin parasını karşı karşıya getiriyor. Sizinle eşiniz arasında muhalefet yaratabilir, sevdiklerinizle uyum ve barış içinde yaşamaya gayret edin.

Eşinizin ebeveynleriyle sıkıntılı anlar yaşamanıza neden olabilir ve eğer yurtdışına seyahat edecekseniz fazladan dikkatli olun.

İçinizdeki potansiyelleri keşfedin;
Sizi verdiğiniz sözleri tutmaya ve hem kendinize hem de başkalarına karşı dürüst olmaya zorlayacak değerlerimizden bazıları test edilebilir.
Bir kez daha kariyer ve aile arasında bir muhalefet yaşanacak ancak kuzey düğümü kariyer evinizde olacağından sakın aile baskısı nedeniyle asıl amacınızı ve kariyerinizi feda etmeyin. 

Bu tutulma sizi mutlu eden şeyleri derinlemesine bakmanızı, yaşamınızdaki yaratıcı güçleri nasıl kullanabileceğinizi görmenizi istiyor.

Ay tutulması duygusallığa dikkat;
İş hayatınızda değişikliğe veya kariyerinizin belli bir yönünü değiştirme ihtiyacına işaret ediyor, bir iş arkadaşınızın ve çalışanınızın yaratacağı sıkıntılara tehditlere maruz kalabilirsiniz. Ay ilk evinizde yer alırken güneşte partnerinizin evinde olacak birkaç gün boyunca eşinizle cinsiyet rollerinizde değiş tokuş edebilirsiniz. Eğer bir kadınsanız daha erkeksi davranabilir, bir erkekseniz de kadınsal yaklaşımlar içinde olabilirsiniz.
Bu tutulma sizi çok sarsabilir, aşırı duygusal hissetmenize neden olabilir, bu nedenle eşinizle iyi geçinmeye bakın. Birbirinize destek olun.

29-30 Kasım’da ikizlerde yarı gölgeli ay tutulması;
ihmal etmiş olabileceğiniz gizli bir yeteneğinizi veya becerinizi tekrar ortaya çıkarabilir. Eğer onu tekrar hayata geçirirseniz yeni bir gelir kaynağı elde edebilirsiniz ek olarak hayatınızda güvensizlikler, öz değere dair sorunlar da ortaya çıkabilir. 

Kayınvalidenizle kayınpederinizle ya da birtakım yetkili kişilerle çatışmalar yaşayabilirsiniz. Seyahat ederken veya çok uluslu şirketlerle iş yaparken son derece dikkatli olun.

Şimdi içinizden tekrarlayın bir İnanç sıçraması yapmaya hazırım, yeni bir hayatı kabul ediyorum.

Ay tutulmaları, arttırılmış dolunaylardır;
Dünyada, Tam da Ay ve güneş arasında kalırız. Tıpkı velayet Savaşı’ndaki anne baba arasında kalmış bir çocuk gibi bir itilir bir çekiliriz.

Ay tutulmaları duygusal, psisomatik, gerilimli ve olay dolu olma eğilimindedir. Güneş tutulması eril olmakla beraber, ay tutulması da dişiliğin vahşi yanıdır.

Ay tutulması sırasında tepkisel dürtülerinize hakim olun. Derin bir nefes alın ve işleri oluruna bırakın. Teslim olmak ve sizi engelleyen şeyleri kesip atmak için iyi bir zaman

Share this content:


Ucretsizegitimal sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

2 comments

comments user
Nuray Demirel

Merhabalar, eğitime katılmaya niyet ediyorum ???

comments user
Makbule Turan

Eğitime katilmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

Ucretsizegitimal sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin