İnsan Tasarım Sistemi nasıl çalışır?

Hayatınız için bir kullanım kılavuzu verildiğini hayal edin. Bu kullanım kılavuzu size nasıl yardımcı olur?  Kılavuz, kim olduğunuzla mükemmel bir şekilde hizalanmış bir yaşamda nasıl gezineceğiniz konusunda size rehberlik edecektir.  

Yeteneklerinizi, becerilerinizi ve potansiyelinizi detaylandırmak, bunları gerçekleştirmeniz için size bir harita verecektir.   Dünyayla etkileşim kurmak için nasıl tasarlandığınızı anlamanıza ve çevrenizin etkisine ve şartlanmasına nerede duyarlı olduğunuzu göstermenize yardımcı olur.  Kılavuz, içsel rehberlik sisteminizin nasıl çalıştığını ortaya koyar ve yaşam deneyiminizi büyük ölçüde geliştirebilecek kararlar almak için size pratik teknikler sağlar.

Basitçe söylemek gerekirse, eğer isterseniz

  • Yaşam kalitenizi  basit ama son derece etkili bir şekilde  nasıl  iyileştirebileceğinizi  keşfedin.
  • An be an doğru kararlar verin, bu da daha iyi ilişkiler ve kariyer seçimleri ile sonuçlanır
  • Günlük yaşamın parçası olan zorlukları yönetme 

Özgün doğanızla uyumlu ve kişisel otoritenize dayanan seçimler yapma konusunda doğuştan yeteneğiniz var;  bu bilgi, benzersiz tarzınızda tatmin edici bir yaşam sürmeniz için size güç verecektir.

İnsan Tasarımı Basit Araçlar

İnsan tasarımı, basit araçları kullanarak, kendi gerçeğinizi keşfetmek size rehberlik eder.  Amacınız ve yaşamınızın yönü konusunda kendinizi sevme veya netlik eksikliği çekiyorsanız, bu sistem yardımcı olabilir.

Eğitim Ve Deneyim

İnsan Tasarımına geldiğinizde, gerçek benliğinizin farkında varma sürecinde iki önemli şey gerektirir: Eğitim ve Deneyim.  Bir yetişkin için, kendin gibi yaşama geri dönüş yolu zor olabilir: ömür boyu sürecek alışkanlıkların üstesinden gelmek ve şartlanmanın gücü bağlılık, cesaret ve kararlılık gerektirir.

İnsan Tasarımı, bedeninizin ve zihninizin nasıl düzgün çalışması gerektiğini anlamanıza ve sürecinizi destekleyebilecek diğer kişilerle nasıl hizalanacağınızı anlamanıza yardımcı olabilecek bir araçtır.

İçgörüler ve Şartlar

Özgün doğanızı yaşamanın getirdiği ödül, Tasarımınız hakkında bilgi edinmek için harcadığınız zamana ve sürecinize bağlılık enerjisine değer.  Grafiğinizi anlamakla kazanılan içgörüler, kendiniz ve başkalarıyla etkileşiminiz hakkında tamamen yeni bir bakış açısı sunar.  Dahası, kazandığınız içgörüler sizi şartlanmanın kurbanı olmaktan ve zihnin getirdiği içsel kargaşadan korumaya yardımcı olur.

Bireysel ihtiyaçlarınıza göre nasıl hareket edeceğinizi öğrenmek ve doğru seçimler yapmak, daha iyi sağlık ve refah, daha iyi ilişkiler ve profesyonel yaşamınızda tatmin sağlar.  Bu, günlük yaşamın bir parçası olan korkuları ve stresleri azaltır, hatta ortadan kaldırır.

İnsan Tasarımı ile denemenin birçok faydası vardır.

İnsan Tasarım Sistemi nedir?

Eski ve modern bilimlerin bir sentezidir ve insan anlayışı için değerli bir araç olduğu kanıtlanmıştır.

İnsan Tasarımı ile sizi herkesten farklı kılan şeyleri keşfedersiniz.  Doğru kararlar almak ve nihayetinde daha kolay ve tatmin edici bir yaşam sürmek için strateji ve tekniklerin yanı sıra psikolojinize derinlemesine içgörüler sunar.

İnanç veya inanç üzerine inşa edilmemiştir, ancak size mekaniğini deneme ve sizin için işe yarayıp yaramadığını bulma fırsatı sunan mantıksal, deneysel bir sistemdir.

Bilgiyi denemeye başladığınızda, bakış açınızda değişiklikler yaşayabilirsiniz.   Herkesin gerçek doğasına göre bir İmzası vardır– barış, tatmin, başarı ya da sürpriz.  Nihai sonuç öfke, hayal kırıklığı, acı veya hayal kırıklığı şeklinde bir direnişin azalmasıdır.

İNSAN TASARIM SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR?

Sistemin nasıl çalıştığını anlamak için, bu sistemin temelini oluşturan temel kavrama aşina olmak önemlidir.

İnsan Tasarımının temel bir yönü, bilimsel olarak Nötrino olarak bilinen şeye dayanmaktadır.

Nötrinolar

Nötrinolar, sonsuz miktarda kütle taşıyan sıra dışı parçacıklardır.  Yaklaşık 3 trilyon nötrino ve taşıdıkları maddi bilgiler, saniyede gezegenin her inç karesinden geçer.  Güneşimiz, güneş sistemimizde dolaşan tüm nötrinoların yaklaşık yüzde 70’ini üretir; kalan yüzde 30’u Galaksimizdeki diğer yıldızlar tarafından ve küçük bir kısmı Jüpiter gezegeninden yayılır.

Nobel Ödülü

2015 yılında, Takaaki Kajita (Süper Kamiokande İşbirliği) ve Arthur B. McDonald (Sudbury Neutrino Gözlemevi İşbirliği) bilim adamları, nötrino salınımlarının keşfi için Nobel Ödülü’ne layık görüldü ve bu, nötrinoların kütleye sahip olduğunu gösterdi.  Ra Uru Hu, bunu İnsan Tasarım Sisteminin arkasındaki bilim olarak 1991’de yayınladı.

Nötrinolar son derece küçük bir kütleye sahip olduklarından, akış bizden geçerken bilgi bırakır.  Bu bir bilgi akışıdır ve her birimizin içinde bizi akıntıya bağlayan parçacıklar vardır.  

Doğum anında, nötrino akışının gezegenler aracılığıyla taşıdığı bilgiler bize damgasını vurur.  Bu damga, İnsan Tasarım Şemasına yansıtılır ve sizin özel Tasarımınızı belirler.  Bu bilgi bize doğamızı, potansiyelimizi ve etkileşim biçimlerimizi anlamamız için bilgi sağlar.

Kurs Önizlemeleri

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın