Kanallar Kapılar İnsan Tasarımı Gen Anahtarları

Sosyal medyada paylaş

Dokuz merkezi birbirine bağlayan çizgilere kanallar denir ve böyle dokuz merkezi “örümcek ağalarıyla” bağlayan 36 kanal vardır.

Benliğimizin nitelikli bileşenlerini, Sahip olduğumuz unsurları içerirler.

 

Kanalın rengi size kişiliğinizin bir veçhesini anlatır.

Siyah Kanallar bilinçli olarak farkında olduğumuz kişilik özellikleridir. Yaşamınızda istikrarlı anlamları olan kanallardır. (Bilinçli)

Kırmızı Kanallar bilinçli olarak farkında olmadığımız kişilik özelliklerini içerir. (Bilinçsiz) Bu karakteristik özellikler, anne ve babanızın ve onların anne ve babalarının size aktardıkları şeylerdir.

Damalı kanallar bilinçli ve bilinçsiz tanımınızdaki belirli kişilik veçhelerini temsil eder. (Bilinçli-Bilinçsiz karışım) Bu bilinçaltı niteliklerinizin bilincine varma olasılığınız olduğu anlamına gelir.

Beyaz kanallar açık kapıları temsil eder. Siz daima ker iki kapının enerjisini  çevrenizdeki dünyadan alacaksınız ve onun sizin vasıtanızla ifadesi çevrenize  bağlı olacaktır.

Unutmayın, bir kanalın yaşam tasarımınıza direkt etkili olabilmesi için o kanalın tamamen renkli(tanımlı) olması gerekir. Eğer yarısı renkliyse,  bu sizin aktive olan, başka insanlarla etkileşimleriniz sayesinde diğer merkeze  bağlantı yapmaya hazır olan, ancak bunu her zaman kendi başına yapmayan bir  kapıya sahip olduğunuz anlamına gelir.

Bir kanal siyah veya kırmızı ise o kanalın enerjisine erişimin sürekli var demektir bu. Ancak o kanalın yarısı boyalı ise diğer yarısı tanımlı olan kişilere çekiliriz veya onları ararız potansiyel olarak.

Tanımlı kanala bakarsak o kişi bu enerjiye sürekli erişime sahip. Bunu dağıtabilir, verebilir etrafına. Bu kanalı akıtabilir. İkram edebilir buradan bir şeyleri. Fıtratta olduğu için bu kanalın enerjisi yoğun çalışıyor otomatik olarak.  Bu kanalı açık olanlar yani tanımlı olanlar, kanalı olmayanlara ikram etmiş oluyor bu enerjileri.  Yani internet ağı kanalı olanlar, kanalı olmayanların internetine bağlanıyor gibi. O kanalınız yoksa full beyazsa açıksa, beyazlar ne yapıyor bağlanıp, alıyor ve büyütüyor ve daha geniş bir açıdan bakabiliyor. Kanalı olanların enerjisinden beslenir farkında olmadan onlara doğru çekilir. Hangi kanal üzerinden bu enerjiyi alıyorsanız buna bakabilirsiniz

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın