Kraliyet Yıldızları Astroloji

Sosyal medyada paylaş

Toplam 4 tane Kraliyet yıldızımız var:
Fomalhaut, Antares, Aldebaran ve Regulus.

Sabit Yıldızlar; biz bunların kaderi gösterdiğine inanıyoruz. Eğer sabit bir yıldız haritanızda varsa 70 sene çalışmaz 71. sene çalışır; bunlar son nefese kadar etkisini gösterebilirler ve kadersel olaylar getirirler ve sabit yıldızlar hepimizin haritasında var.  Ancak Kraliyet Yıldızları 4 tane ve bunlara mahşerin 4 atlısı diyoruz.

Her haritada kraliyet yıldızı olmaz. Bazı haritalarda olur. 👑 Kraliyet Yıldız bu kadar azsa, az bulunan bir şeyse ciddi ciddi bedel ödetirler insana . Haritada kraliyet yıldızı bulunması hiç iyi bir şey değildir.

Her kraliyet yıldızı bir bedel ödetir; Hiç tartışmasız…
Eğer haritanızda bir kraliyet yıldızınız varsa siz bir sözleşme yapıp gelmişsinizdir. Hepsinin bizden beklentileri var; bunlar mahşerin 4 atlısı. 4 büyük melek…Sizin bir kraliyet yıldızının var olabilmesi için, bu kraliyet yıldızınızın bir gezegeninizle kavuşmuş olması gerekiyor.

Bir haritada Kraliyet Yıldız’ının olabilmesi için o yıldızla sizin herhangi bir gezegeninizin kavuşmuş olması gerekir bu birinci kural. Veya doğduğunuz Saat ve dakika tam olarak biliniyorsa o zaman Paran dediğimiz 1. 4. 7. ve 10. Evinizle kavuşmuşsa da çok önemlidir bu Kraliyet yıldızları. Bunlara paran diyoruz. Eğer bu noktalarınız kavuşum halinde ise bu Kraliyet yıldızları O zaman gerçekten de haritanız bu yıldızın veya bu yıldızların etkisi altında demektir. Kurallarımız bunlar şimdilik. 

Bir diğer Kural ; hangi kraliyet Yıldızı olursa olsun, farklı gezegenlerle kavuştuklarında farklı anlam taşırlar;  mesela Antares sizin Jüpiterinizle kavuşuyorsa başka bir manası var, sizin satürününüzle  kavuşuyorsa başka bir manası var, Venüsünüzle  kavuşuyorsa  başka bir manası var…Bunların evet tek başına bir anlamları var, ama kavuştukları gezegenlere göre anlamları da değişiklik gösteriyor .

Ayrıca her Kraliyet yıldızı sizi bir sınava tabi tutar, sizden beklentisi vardır o beklentisini yerine getirirseniz ancak size başarı sağlar. Toplam 4 tane Kraliyet yıldızımız var Fomalhaut, Antares, Aldebaran ve Regulus.

4 tane Kraliyet yıldızımız var ve en Kraliyet yıldızı, en Royal olanı regulus’tur.  Kimde var? gerçekten krallarda, gerçekten kraliçelerde ya da kral gibi olanlarda var. Jüpiterde regulusun varsa çok şanslısın o zaman. 29 derece aslanda bir jüpiterin  varsa o zaman jüpiterde bir regulusun var demektir.

 

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın