Ruh İkizi Nedir? | Ruhani Bağlantı Nasıl Kurulur?

Ruh İkizi Nedir? | Ruhani Bağlantı Nasıl Kurulur?

  • Ruh ikizi aslında nedir?
  • Gerçekten ruh ikizi diye bir şey var mı?
  • Ruh ikizinizle iletişime girmek mümkün mü?
  • Ruh ikizinizle iletişime girmek neler yapılması gerekir?
  • Ruh ikizinizle karşılaştığınız nasıl anlarsınız?

Ruh ikizi aslında birçok insanın düşüncesinin aksine mükemmel bir uyumluluğu olan kişilerin birlikte yaşaması değildir. Kişilerin birbirini tamamlaması ve bu yaşamda madalyonun diğer yüzü gibi kendisinin diğer eksik parçalarını tamamlayan kişidir. Bu nedenle evlilikte çiftler birbirlerine Eş der.

Ruh İkizi Aslında Nedir?

Ruh ikizi, ruhsaldır; yani ruhani bir kavramdır. Ruhani bir kavramı tutamaz, göremez, koklayamaz, dokunamaz veya tadamazsınız. Kısacası beş duyunuzla hissedemezsiniz. Ruhani bir kavram ancak duygularınız ile hissedebilirsiniz. İnsan maddi evrende her şeyi 5 duyu ile algılar, ancak insanların 6 duyusu da vardır.

Ruh ikizini nasıl hissedersiniz?

Hissetmek, bir duyudur. Buna kuantumda 6 Duyu denir. Hissetmeyi sağlayan şey duygulardır. Dolayısıyla Ruhsal kavramları ancak duygularınızın size sağladığı hissiyatla anlayabilir ve tanımlayabilirsiniz. Elinizde hiçbir zaman maddi evrenin bilgileri ve duyuları olmayacaktır.

Ruh ikizi diye tabir edilen şey aslında bu yaşamda var ve şu anda Dünyanın başka bir köşesinde kaybettiği senin eksikliğini duyarak yaşamaktadır. Ruh ikizi denen şey ila ki bir sevgili olmak zorunda değildir. Bazen bir arkadaş bazen bir dost bazen ise sevgilidir. Seni tamamlayan kişidir o.

Ruh ikizinizle iletişime girmek mümkün mü?

Ruh ikizinizle iletişime girmek mümkün. Ancak bu iletişim bilgisayar, telefon veya mektuplaşma ile değil tamamen ruhsal boyutta oluşan enerji ile gerçekleşir. İnsanoğlu varoluşunun sırrını yüzyıllardır kendi dışında aradı. Ancak 1960 yıllardan sonra her şey değiştir ve Kuantum Fiziği ortaya çıktı. En küçük yapı taşı Atom derken atomdan daha küçük parçacıklar keşfedildi. 

Klasik fizik bunu anlayamadı ve nihayet Kuantum Fiziği doğdu, doğal olarak tamamlayıcısı Rezonans ortaya çıktı. Çünkü atom altı dünyasında var olan parçacıklar Rezonans titreşimleri ve belli bir enerji bağı ile haberleşebiliyorlardı.

İşte bu insanın diğer gücünü ortaya çıkardı, Rezonans frekansları ile telepati ve çekim yasası; gelelim ruh ikizinizi nasıl çağıracağınız konusuna.

Ruh ikizinizi nasıl çağırırsınız?

Ruh ikizinizi çağırmak için Rezonans ve Kuantum bilgilerini kullanarak yapabilirsiniz. Bunun için Rezonans frekanslarınızı ayarlamanız gerekecek, gelin daha da kolaylaştıralım. Peki nasıl?

  • Aynı Düşünce
  • Aynı Niyet
  • Aynı Frekans

Bu üçlü eğer bir arada olursa işte titreşiminiz güçlenir ve Genliğin sonsuza akması adı verilen enerji bütünselliği ortaya çıkar. Bu bütünsellik Ruh ikiziniz ile iletişiminizi sağlayacak ve ruhsal boyutta iletişime girmiş çağırmış ve birbirinizin çekim alanınıza doğru akışınız gerçekleşir.

Ruh ikizinizle iletişime girmek neler yapılması gerekir?

Az önce söylediğim muhteşem üçlü ilk adımınız olacak. Peki bu muhteşem üçlü ne demektir?

Aynı Düşünce: Kişilerin birbiriyle düşüncelerinin benzer olmasını kapsar. Bu düşünce aslında kişilerin birbiriyle olan beklentilerini ve değerlerini kast eder. Bunun için ilk önce kendinizi tanımanız ve sizin için değerlerinizi beyaz bir kâğıda sıralayın, daha sonra diğer kişiden beklentilerinizi yazın. Bu aynı düşünce de olmanızı ve değer, düşüncelerinizin aynılığını sağlayacak, tanımlatacaktır.

Aynı Niyet: Aynı niyet sizin için çok önemli. Rezonans titreşimini harekete geçiren ilk tetikleyici niyetinizdir. Diyelim ki sizin niyetiniz zengin bir koca bulmak günümüzde birçok insanın önceliği olan şeyden bahsediyorum. Ancak karşınızda ki kişinin niyeti ise hayatını adayabileceği her daim her koşulda birlikte yürüyeceği birini aramak olduğunu varsayalım. İkisinin niyeti farklı işte bu nedenle görüştüğünüz her insanda mutlaka bir eksiklik bulunacaktır. Ya onda bir şey eksik denilecek ama onu hiçbir zaman tam olarak anlatamayacak. Çünkü Ruhsal bir kavramı maddi evrende anlatacak gelişmişliğe sahip değiliz.

Bir insan ile görüştüğünüzü varsayalım bir türlü kendinize yakın hissetmiyorsunuz. Nedenini de bir türlü bilmiyorsunuz. Eksik olan bir şey vardır o eksik olan şey işte budur. Ruh ikizleri sanki yıllardır tanışıyorlarmış gibi bir hissiyatla karşılaşırlar. O senin için hiçbir zaman yabancı olmamıştır.

Aynı Frekans: Aynı frekans aslında aynı düşünce ve aynı niyete sahipseniz kendiliğinden gelecek bir rezonans titreşimidir. İlk iki adım tamamlandığında Frekans dağıtılır. Ancak frekansı güçlendirmek elinizdedir, Burada da istek devreye girer. Tüm hücrelerinize ve Atom altı dünyanıza bunu ne kadar çok istediğinizi kanıtlamanız gerekiyor ki her seferinde Frekansın gücü artsın. Frekansın gücü artıkça iletişimin kalitesi artacaktır. Tıpkı sinyalin iyi olduğu yerlerde telefonda net konuşmak gibi.

Bunun için ise, imgeleme, meditasyonlar yapabilirsiniz.

Çünkü Frekans netliği ve kararlığı sever. Bu netlik ve kararlığa göre de enerji gücü artar veya azalır.

 

Share this content:


Ucretsizegitimal sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir Cevap Yazın

Ucretsizegitimal sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin