Mark Zuckerberg Facebook Numeroloji Analizi

Doğum Sayısı: 5

“Facebook’ta yapmaya çalıştığımız şey, insanların daha verimli bir şekilde bağlantı kurmasına ve iletişim kurmasına yardımcı olmaktır.”

Mark Zuckerberg, Amerikalı bir programcı, girişimci, hayırsever ve 2016 yılı tahmini net değeri 51,2 milyar ABD doları ile dünyanın en zengin 6. kişisi olarak kabul edilen sosyal ağ Facebook’un başkanı, CEO’su ve kurucu ortağıdır.

14 Mayıs 1984 Pazartesi günü White Plains, New York, ABD’de doğdu.

Mark Zuckerberg’in Ana yaşam amacı olan doğum sayısı değişmez. Bu sayı tüm hayatı boyunca ona uğurlu gelecek.

Mark’ın bu sayıdan elde ettiği şans, sayının genel anlamıyla ilgili olayları ve sorunları ele alırken en güçlü olacaktır.

Mark Elliot Zuckerberg , 14/5/1984’te doğdu ve onu bir 32/5 yaşam yolu Asi yaptı, yani tüm 5’ler ilgi odağındadır.

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg

Numerolojinin, Facebook’un milyarderi ve CEO’su Mark Zuckerberg’i nasıl tanımladığını tahmin edebilir misiniz? Dışarıda, enerjik ve popüler mi dediniz? 5’in tüm nitelikleri?

14 Mayıs 1984 (5+1+4+1+9+8+4=32) 3+2= 5

Mark Zuckerberg’in kaderi (ya da yaşam amacı ), insanlarla sosyalleşmeyi seven, sosyal , uyumlu, enerjik bir kişiliktir . Beş kişilik olarak sahnede olmaktan korkmuyor ve değişimi teşvik ediyor. Mayıs ayının (yılın 5. ayı) (1+4) 5,
Doğum senesi 22 ten 4 sistem kurucu, maddenin üstadı, usta tasarımcı (1+9+8+4=22) 1984’te doğan ünlü , dünyanın “ Yüzünü ” değiştiren korkusuz bir yolculuğu resmediyor.

Yine de doğduğu isim ve çağrıldığı isim, çok farklı iki kişiliği yansıtıyor ve Zuckerberg’in tuhaflığını gösteriyor.

Zuckerberg, sosyal medya devriminin başlamasına yardımcı oldu.

Yukarıdaki grafikten de görebileceğiniz gibi Mark Elliott Zuckerberg ile birlikte 7 ruh numarası, 11 değer sistemi ve 99 ifade numarası var. 7 , onu uzak ve içe dönük, neredeyse utangaç ve beceriksiz tutar. Usta 11 , parlak fikirlerle dolu, ilham verici bir düşünürdür (böylece bilgisayar programcısı olarak Facebook platformunu zahmetsizce tasarlayabilir.
99 , nadiren gördüğümüz bir ana sayıdır. Her şey çok yüksek bir vizyonla ilgilidir. Steroidler üzerindeki ruhsal savaşçı 🙂 Sanırım insanları birbirine bağlamak için vizyonunu oluşturdu ve onu gerçekleştirmeye yöneldi. Ama hepsi akılda… kalpte değil.

Bu oldukça kafa karıştırıcı rakamlarla dünyada nasıl başarılı olabilirdi? Evet, kaderi yardımcı oldu… ama 7/11/99 numerolojik titreşimleriyle, onu bir dağın tepesinde meditasyon yaparken görmeyi daha iyi hayal edebiliyoruz.

Mark Zuckerberg Olarak Numeroloji Analizi

Mark Zuckerberg olarak kişiliğinde son derece farklı bir titreşim var. (Yukarıdaki tabloya bakın.) Ruh sayısı 5 , değer sistemi 55 ve ifadesi 6! Bu üç rakamlı titreşim, insanlarla bağlantı kurmakla ilgilidir. Entelektüel 7/11/99’dan çok farklı. Beş (5) ruhta dünyayı ve içindeki insanları görür ve orada halka açık olmaktan korkmaz. 55 , enerjiyi değiştirmenin ve güçlü bir şekilde liderlik etmek için insanlarla bağlantı kurmanın ustasıdır. Zuckerberg’in liderlik biçimi, birbirleriyle yeni bir ilişki kurma biçimine ilham veriyordu.

İfadedeki 6 , onun (böyle masum bir yüzle) herkesin kalbine bağlanmasına yardımcı olur. Böylece milyonlarca yeni arkadaş “ağ oluşturma” iletişim olgusunun bir parçası olmak için sisteme katılıyor. Telefonda veya yüz yüze görüşmeye gerek yok. Facebook’ta sohbet edin!

Zuckerberg’in kişiliğinin iki yönünü birleştirmenin onu başarıya nasıl götürdüğünü görebilirsiniz. Facebook konseptini parlak zekasıyla başkalarına acımadan uyguladı (7/11/99). Ancak diğer taraf, Facebook ana sayfasından (5/55/6) milyonları web’e çekiyor.

FACEBOOK

Numeroloji Facebook’un titreşiminin popülerliğini nasıl açıklıyor? Hadi bir bakalım.

FACEBOOK NUMEROLOJİSİ

Ruhtaki dokuz, tamamen daha yüksek bir amaç ve dönüşümle ilgilidir. Burada amaç insanları internet üzerinden birbirine bağlamaktır. Değer ve ifade numaraları 4’dür. Dört , evle ilgilidir. Her şey organize etme ve inşa etme hakkında. Böylece yeni bir takipçi ve arkadaş ağı doğar.

Diğer Mayıs Ünlüleri

5’in enerjisi ile Mayıs bebekleri çoğu zaman oyuncu ve şovmenlerin enerjik efervesan niteliğine sahiptir. İnsanlarla sosyalleşmekten ve eğlenmekten hoşlanırlar. Mayıs ayının ünlüleri 5/5/1988 doğumlu Adele; 5/6/1961 doğumlu George Clooney, 5/9/1949 doğumlu Billie Joel, 18/05/1970 doğumlu Tina Fey ve 5/20/1946 doğumlu Cher

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın