Sosyal medyada paylaş

Güneş, 20 Mart’a kadar Balık burcunda ve iletişimsel üçüncü evinizde dönüyor, ikna gücünüzü artırıyor ve her durum için doğru kelimeleri bulmanıza yardımcı oluyor. Çok çalışkansın Oğlak, ama dışarı çıkıp dolaşarak daha fazlasını başaracaksın. Bazı yerel etkin noktalara gidin, bir müşteri adayıyla kahve içip iletişim kurun ve özellikle açık hava toplantı yerleri açılmaya başlarsa arkadaşlarınızla yeniden bağlantı kurun.

İş ve zevki karıştırmak istemeyeceğiniz için değil. 6 Mart’ta hem manyetik Venüs hem de tutkulu Mars, Kova burcuna ve ikinci iş ve para evinize taşınıyor. Hayat meşgul olurken, her iki gezegen de tüm yıl boyunca SİZİN burcunuzda seyahat ettiğinden, sıcak koltuktan çıkmak bir rahatlama olacak. Venüs, 5 Kasım’dan bu yana Oğlak burcunda ve 24 Ocak’tan beri Mars’ta uzun bir koşuda. Kendinizi oldukça şiddetli ve bağımsız hissetmenize rağmen, aynı zamanda biraz yorucu oldu – özellikle Venüs 19 Aralık’tan 29 Ocak’a geri giderken. 

Bir sürü büyük fikriniz var ama bir tanesini seçip bunu eyleme geçirmek için yeterli zamanınız mı yok? Mart ayında, tüm bu beyin fırtınalarını sıralayabilir ve inşa etmek için bir veya iki en iyi yol seçebilirsiniz. Güzel bir kâr potansiyeline sahipken, değerlerinizle en uyumlu kavramlara öncelik verin. (Bir kerede kârlılığınızı VE gerçekleştirdiğinizi düşünmek mümkündür.) Tüm ay boyunca sıfır geri giden gezegenlerle, şimdi sizi hiçbir şey durduramaz!

20 Mart’ta Güneş Koç burcuna ve ev, aile ve kişisel bakımla ilgili dördüncü evinize geçiyor. Bu zor iş/yaşam dengesinden daha fazlasını elde etmeyi ya da ikisini daha iyi birleştirmeyi hedefleyin! Ev ofis bölgeniz ve dinlenme istasyonlarınız arasında daha iyi bir ayrım yaptığınızdan emin olun. Yeni mevsimi karşılamak ve kişisel alanınıza taze enerjiyi davet etmek için dağınıklığı giderin ve süsleyin.

 

 

Balık mevsimi iletişimi katalize eder

Bu ay iyi bir fikrin başıboş kalmasına izin verme, Oğlak. 20 Mart’a kadar Güneş Balık burcundayken, yaratıcılığınız ve merakınız köpürüyor. Ve bir podcast’i durdurmak ve dinlemek, bir arkadaşınıza yetişmek veya ilahi ilhamlı bir blog yazısı yazmak, görevlerinizden bir oyalama gibi görünse de, bundan çok uzak! Balık, iletişimsel üçüncü evinizi yönetir ve bu ayki gücünüz “ne yaptığınızdan” değil “tanıdığınız kişilerden” gelecek. Eski ve yeni akraba ruhlarla bağlantılar kurmak için zaman ayırın.

Her türlü önemli sohbet için ideal bir tarih, yıllık Balık yeni ayının iş birliklerine ve heyecan verici haberlere yol açabilecek altı aylık bir döngüyü başlattığı 2 Mart’tır. Seçenekleri keşfedin, ancak bu ilişkilerin gelişmesine izin vermek için kendinize zaman tanıyın. Şimdi ve 10 Eylül Balık dolunayı arasında, bir konuşma ortak bir projeye dönüşebilir, belki de medyayı, öğretmeyi veya yazmayı içeren bir proje. 

Sunacak bir fikriniz veya büyük bir ricanız mı var? Şimdi tam zamanı, Oğlak. Sezgisel Balık, insanlarla duygusal düzeyde bağlantı kurmanıza yardımcı olur ve bu bağlantıyı kurduğunuzda, sizinle birlikte çalışmaya istekli olacaklardır. Dakikada bir mil hızla yarışan zihninizle, iş yerinde beyin fırtınası seansları planlayın ve bağlantınızı kaybettiğiniz arkadaşlarınızla sohbetler yapın. Yeni fikirler için susuzluk mu? İster öğreniyor olun, ister başka bir merak uyandırıyor olun, arkadaşlarınıza en sevdikleri podcast’ler için anket yapın.

Güneş ve bol Jüpiter’in yılda bir kez buluştuğu 5 Mart’ta onlara ulaşın. “Mucizeler Günü” olarak adlandırılan bu günün, bazı astrologlar tarafından yılın en şanslı tarihlerinden biri olduğuna inanılıyor. Bugün bağlantı kurduğunuz bir kişi, Oğlak Takımı’nda birinci sınıf bir oyuncu olabilir, ancak onları dikkatle inceleyin

3 Mart Mars-Venüs-Plüton kavuşumu ateşinizi yakar!

Kırmızı harfli bir güne hazır ol Kaptan! 3 Mart’ta, tutkulu Mars, burcunuzdaki oyunun kurallarını değiştiren Plüton ile güçlü bir kavuşum kuruyor – iki yıldır olmayan bir şey ve çoğu insanın asla deneyimleyemeyeceği bir fenomen. Daha yüksek bir seviyeye ulaşmak için düzenli olarak çalışıyorsunuz ve bu, başkalarının sizi tam, ışıltılı ihtişamınız içinde gördüğü an olabilir. 

Kalbinizden konuşun, sürüden sıyrılın ve parlamanıza izin verin. Arada saklanmayı tercih ediyor olsanız da, etki edenler arasında yerinizi almanın zamanı geldi. 

Manyetik, çekici Venüs’ün Mars ve Plüton ile kozmik bir “grup” oluşturmasıyla, cazibeniz daha da güçlü. Yeni bir dizi vesikalık fotoğraf çekmenin veya kreasyonlarınızdan birini dünyaya salmanın zamanı geldi mi? Bundan daha iyi birkaç gün olabilir!

18 Mart Başak dolunayı bolluk ve macera getiriyor

Tak tak, tak, Oğlak: Biraz tatile isteği gelmedi mi? 18 Mart Başak burcundaki dolunayı, seyahatle ilgili dokuzuncu evinizi harekete geçirerek, bir yapılacaklar listesi gezisinde “şimdi rezervasyon yaptırın” konusunda size ilham veriyor. 

Dokuzuncu ev aynı zamanda girişimciliği ve öğrenmeyi de yönetir. Bir iş kurmayı düşünüyorsanız (veya devam etmekte olan bir girişiminiz varsa), bugün önemli bir adım atın. Bir sınıf veya atölye, bilginizi derinleştirebilir ve kendinizi ortaya koyma konusunda size daha fazla güven verebilir. 

Önemli bir konuşmayı ertelediniz mi? Açık sözlü dokuzuncu evinizdeki dolunay, gerçek sohbet akışını sağlayabilir. Nazik ve saygılı olun, ancak gerçeği saklamayın. 

Koç sezonu 20 Mart bahar ekinoksunda başlıyor

Yorgunlar için dinlenme yok mu? 20 Mart’ta Güneş, Koç burcuna ve rahat dördüncü evinize geçiş yaparak size resmen vites küçültme izni veriyor. Önümüzdeki dört hafta, anları yakalamak ve kendiniz için zaman ayırmakla ilgili. Şansınız yaver giderse, sosyal aktivite telaşı ve iş sorumlulukları biraz yavaşlayacak ve nefesinizi tutmanıza izin verecektir. 

Kendinizle daha fazla zaman geçirdikçe, biraz güncelleme veya canlandırma gerektirebilecek tüm küçük şeyleri fark edebilirsiniz. Mutlu saatler yerine banyo ve yatak takımı bölümüne gidin. 

İç mekanlar için gözünüz bu güneş dalgası altında ekstra keskin ve hiçbir şey bir ev tadilatından daha fazla ruh tatmin edici olamaz. Enerji hayatın belirli bir alanında sıkışmış hissediyorsa, yatak odanızdan başlayarak bazı Feng Shui ilkelerini deneyin.

22 Mart Mars-Uranüs meydanında dramayı azaltın

Her ne kadar sabit tutmaya çalışsanız da, 22 Mart sol alandan biraz drama getirebilir – bundan kaçınmaya hazır olun!  

Gelir evinizdeki öfkeli Mars , etkileyici beşinci evinizde düzensiz Uranüs ile gergin bir karede çarpışacak. Pek çok insan gibi iş ya da para stresi ile uğraşıyorsanız, kendinizi kopmanın eşiğinde bulabilirsiniz. 

Bu huysuz Mars-Uranüs kombinasyonu, soğukkanlılığınızı yeniden kazanma şansınız olmadan, ki bu her zamanki soğukkanlı tarzınız değil. Düğmelerinize basan insanlara dikkat edin ve en iyi seçeneğin bugün onlardan kaçınmak olabileceğini düşünün.

Kurs Resmi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: