Kova Burcu Mart Ayı Astrolojik Tahminleri ve Öngörüler

Kova Burcu Mart Ayı Astrolojik Tahminleri ve Öngörüler

Artık doğum gününüz geride kaldığına göre, kollarınızı sıvamaya ve işinize başlamaya hazırsınız. Bu iddialı girişimleri adım adım atın, Kova. 20 Mart’a kadar Güneş Balık burcunda ve sizin topraklanmış ikinci iş eviniz ve günlük rutinleriniz. 

Değerli üretkenliğinizi boşa harcamadan önce, gerçekçi bir planınız olduğundan emin olun. Bir bütçe veya zaman çizelgesi hazırlamak sıkıcı görünebilir, ancak başarıya giden yolunuz, bir çarpışma ile biten adrenalin kaynaklı çılgın bir patlama değil, basit ve istikrarlı günlük eylemlerle döşenecektir.

Bununla birlikte, ay ilerledikçe iç ateşinizin zamanını ayarlamak zor olabilir. 

6 Mart’ta manyetik Venüs ve yoğunlaştırıcı Mars, tüm yıl boyunca taşıdığınız ağır titreşimleri sallayacak hoş bir bahar uyanışı olan Kova’ya hareket ediyor. 

5 Kasım’dan beri Venüs Oğlak burcunda ve sizin sisli, durgun on ikinci evinizde. Mars, 24 Ocak’ta Oğlak burcuna katıldığında, enerjiniz işaretlenmiş olabilir, bu da odaklanmış ve üretken kalmanızı zorlaştırabilir. 

Bu dinamik ikili 6 Mart’ta burcunuzu yakınlaştırdığında, özgüveniniz, netliğiniz ve karizmanız intikamla geri dönecek! Daha iyi? Mart’ta geri giden gezegen YOKTUR, bu yüzden dünya geri döndüğünüz için çok mutlu olacak. 

Güneşin Koç burcuna ve sosyal, iletişimsel üçüncü evinize geçtiği 20 Mart’tan sonra arkadaşlarınızla ve akraba ruhlarla yeniden bağlantı kurun. Her anlamda bir bahar uyanışına hazır olun- aşk hayatınızın, arkadaşlıklarınızın ve her yerde çok ihtiyaç duyulan hafifliğin.

Balık sezonu verimli ve karlıdır

Doğum günü hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye hazır mısınız? 

Ayın ilk üç haftası, Güneş Balık’ı ve 20 Mart’a kadar istikrar sağlayan ikinci iş ve para evinizi ziyaret ettiğinden bunun için idealdir. Bu ay pratik meseleler hakimdir, bu yüzden o doğum günü pastası kırıntılarını süpürün ve işe koyulun. 

Adınızı bir iş veya terfi için şapkaya koymak veya fikirlerinizi somut planlar haline getirmeye başlamak için harika bir gün 2 Mart’ta geliyor.

O gün, Balık yeniayı, kazancınızı artırmanıza ve O andan itibaren 10 Eylül Balık dolunayına kadar kendinizi kurun. Ama o kadar beklemeye gerek yok! Yeni aydaki çabalarınız iki hafta, hatta birkaç gün içinde meyvesini verebilir.

En inanılmaz fırsat ve evrim günlerinden biri 5 Mart’ta geliyor. O gün, Güneş ve bol Jüpiter, uzaktan heyecan verici bir finansal fırsat getirebilecek yıllık buluşmalarını yapıyorlar. 

“Mucizeler Günü” lakaplı Güneş-Jüpiter kavuşumunun bazı astrologlar tarafından yılın en şanslı tarihlerinden biri olduğuna inanılıyor. 

Bu ikili Balık burcunda birleşirken, en büyük hedeflerinizden biri için büyük bir inanç sıçraması yapmak için açık bir davetiniz var.

Mars-Pluto kavuşumu 3 Mart’ta bilinçsiz düğmelere basıyor

Su Taşıyıcı, bugün otomatik pilotta gemiye binme. Eğer tetikte kalmazsanız, güçlü duygular ve bilinçsiz motivasyonlar sizi raydan çıkarabilir. 

Oğlak burcundaki düzensiz Mars ve gölgeli Plüton ile anlaşılması güç on ikinci evinizin güçlü bir karşılaşması, bu 3 Mart’ta tam olarak farkında olmadığınız davranışları tetikleyebilir. Bunları söylediğiniz anda pişman olacağınız şeyler öfkeyle söylenebilir. 

Düğmelerinize basan insanlardan kaçının ve iç gerginlik hissediyorsanız, zihin değiştiren maddelerle uyuşturmayın. Bunun özüne ulaşmak için bir arkadaşınızla veya destekleyici bir kişiyle konuşun. 

Neyse ki, aşk, uyum ve barışı koruma gezegeni Venüs de bu Mars-Pluto buluşmasında yer alıyor, bu da gerginlikleri hafifletmeye yardımcı olabilir veya hatta yatak odasında onları çalışırken bulabilir.

18 Mart Başak dolunayı samimiyeti ve birleşmeleri ısıtıyor

Birlikte daha güçlü? 18 Mart’ta Başak dolunayı, seks, ortak finans ve birleşme ile ilgili sekizinci evinize ışık saçıyor. 

Cızırtılı bir ruh eşi cazibesi tamamlanabilir ve uzun süreli çiftler, işleri kalıcı hale getirebilir (veya bazı durumlarda, kısmen). Bir ortak girişim resmi hale gelebilir ve gayrimenkul veya diğer yatırımlarla ilgili önemli bir anlaşmayı kapatabilirsiniz. 

Uzun vadeli finansmanınızla ilgili bu spot ışığı, paranızı daha iyi yönetmeniz gereken noktalara da göz kamaştırıcı bir bakış sunar.

Koç sezonu 20 Mart bahar ekinoksunda başlıyor

Hafiflik, 20 Mart’tan sonra, Güneş’in Koç burcunda ve iletişimsel üçüncü evinizde bir aylık bir tura başladığı zaman geri dönüyor. Şimdi hayran kitlenizle yeniden bağlantı kurmanın zamanı geldi. Kahve randevuları, sunum toplantıları ve (güvenli) sosyal geziler ayarlayın. 

Büyük projeler için beyin fırtınası yapmak veya terk edilmiş bir hobiyi canlandırmak için entelektüel olarak uyanmış bu zamanı kullanın. 

Akraba ruhları her yerde ortaya çıkar, bu yüzden arkadaş listenizi izleyin ve renkli fikirlerinizi paylaştıkça takipçilerinizin artmasını sağlayın. 

22 Mart Mars-Uranüs karesi sürtünme yaratıyor

 Kova burcundaki kızgın Mars ile iç bölgenizi ziyaret eden yöneticiniz, uçucu Uranüs arasındaki eğri küreyi izleyin

Bir oda arkadaşınız veya akrabanız ile çatınızın altında tansiyon yükselebilir. Özerk zaman ve mekan yaratma çabanız, beklenmedik bir şiddete ve iç savaşa yol açabilir. 

Yerinizde durun, ancak Mars-Uranüs teması saldırganlığı artırabileceğinden bencil veya kavgacı olmamaya dikkat edin. Evinizi yenilemek için dolunaydan ilham alıyorsanız, aşırı hırslı olmamaya ve daha fazla kaos yaratmamaya dikkat edin. 

Bir meditasyon köşesi veya masa alanı yeterince kolaydır. Yeni dolaplar inşa etmek, boyamak veya alçıpan döşemek mi? Belki de şu anda en iyi fikir değil.

Kurs Resmi

Share this content:


Ucretsizegitimal sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir Cevap Yazın

Ucretsizegitimal sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin