Neptün Özellikleri

Matematik yardımıyla keşfedilen ilk gezegen. Denizlerin tanrısı Neptün diğeri Poseidon. Kolektif etkiye sahiptir. Kendisini görmeden keşfettik Matematiğe göre orada bir gökcismi olmalıydı teleskoplar o yöne çevrildiğinde Neptün oradaydı.  Anahtar Kelime;
Neptün doğrulanabilir yada yanlışlanabilir varsayımlarla “olasılık” ile ilintili. 
Bulunduğu noktada doğru veya yanlış birçok varsayım yaratır ve gizli gerçekleri haber verir. 

Zaten denizlerin tanrısı dedik, denizin içindekiler hala bilinmiyor yani bilinmeyen sürpriz şeyler çıkıyor, keşfediliyor. Mesela aldatılan kişilerin haritalarında modern astrologlar Neptün etkisini gördüler ve yanlış yorumladılar. Yanıldılar buna yanılgı dediler. Aslında aldatıldığını anlamaktır Neptün ♆ aldanmak, aldatılmak, yanılmak, hayal kırıklığı bunlarla alakası yok. Arka planda baktığınızda bir olasılık varsayım var, doğrulanabilir yada yanlışlanabilir. Aldatılan kişi zaten aldatıldığını görmeden çeşitli belirtilerle anlıyor.

Ve aynı zamanda eski çağlara baktığımızda depremleri de yöneten bir tanrıydı.

Depremlerin tanrısıdır. Görmeden bilmektir. Neptün.

Depremler, Tsunami ile ilgisi vardır. Deprem oluyor hissediyor biliyorsunuz ancak merkezini bilmiyorsunuz işte bu Neptün ile ilgilidir. Görmeden bilmek Neptün’dür.
(Volkan patlamaları Mars ile bağlantılıdır.)

Neptün sınırları aşmakla ilgili;
örneğin uzayla veya gerçekten uluslararası hale gelmekle ilgili ve bu yönüyle Jüpiter’e oldukça benzer. Mesela kaza haritasında Neptün kaza ile ilişkili ise Neptün “yerel bir kaza değil” diye yorumlayacağız.

Aynı Uranüs gibi toplumsal. Uranüs’te de aynı uluslar arasıdır.

Neptün bazen haritalarda taşkınlık sızıntıdır. Sel ile gelen taşkınlar.
Neptün ile bağlantı kuran gökcisimleri adeta bir sihirbazdır
Hangisi sizin kişisel gezegeniniz ile bağlantı kuruyorsa orada bir sihirbazlık vardır. Örneğin Güneş, Merkür, Mars, ♀Venüs ile bağlantın varsa, kişisel gezegenler bunlar. Neptün gizli olan şeyleri ortaya çıkarmak Mesela twitter ve youtube’a atılan ilk mesaj. İlk sms sosyal ilişkiler ile alakalıdır. Bizzat görebiliyor musunuz, sanal bir şey. Venüs ile Neptün kavuşum halindedir.

Aktif Hayvan hakları aktivisti Brigitte Bardot Venüs güzellik Neptün ile bağlantısı var. William Shakespeare Venüs sanat Neptün ile bağlantısı var.

Sherlock Holmes balık Venüs ile bağlantısı var. Gizli realite Neptün ile de bağlantısı var. Stephen King Terazi Venüs Neptün ile bağlantısı var. Hep romanlarında rekabet, iş birliği, dualite vardır. Atatürk Venüs boğa Neptün ile bağlantısı vardır. Venüs para değer ile ilgili. Para ile ilgili olan şeyleri tamamen değiştirdi. Ekonomi alanında ülkenin belini doğrulttu.

Pavoretti sanat ses Venüs Neptün. Dosteyevski de öyle.

Tasarım ve simülasyonları ile bağlantılı Neptün Venüs.

Yerinde olması gereken bir şeyin dışarıya doğru olan enerjisi
Neptün ile bağlantı kuran gökcisimleri sihirbazdır. Neptün aynı zamanda varsayım, tasarım ve simülasyondur. Yanıldığınızı varsayımlar doğrultusunda anlarsınız.

Neptün’de de sınırları aşmaktan bahsettik aynı Jüpiter gibi sınırları aştırıcı olduğundan egoyu da yükseltebilir. Mesela güneş Neptün bağlantısını düşünün güneşte ego.
Ego fazlasıyla yüksek diyebiliriz. Neptün’ün sınırları aşan bir tarafı var. Sızıntı mesela doğalgaz sızıntısı. Ölüm olabiliyor sınırları aşıyor yani. Modern astrolojide aynı zamanda balığın yöneticisi.

Neptün ayrıca ifadesizliktir;

Gizli şeyler Neptün varken emin olamazsınız.

Neptün’ün olduğu yerde varsayım ve olasılık vardır. Çünkü matematik yardımı ile keşfedilmiş orada bir gezegen var o olmalı.

Venüs Neptün bağlantısı seviyor mu sevmiyor mu anlayamazsınız;
Sevgisini daha çok içinde gizli yaşar. Bazı insanlar sevdiğini gösteremez.
Venüs Neptün bu olasılık var varsayım var kesin bir şey yok. Belli etmiyor kişi.
Varsayım üretirsiniz durmadan.
Anahtar kelimeler; kolektif gezegen kişisel gezegenlere dokunduğunda anlam ifade eder. Kolektif etkiye sahiptir.

Henüz görmeden bilmek. Olasılığın en üst seviyesi. Bulunduğu noktada birçok doğru veya yanlış varsayım yaratıyor. Gizlilik, tam olarak bilememe.
Depremler, sızıntılar. Neptün etkisi varken bazı ipuçlarını okumaya başlıyoruz. Aldatıldığımızı anlıyoruz.

Neptün haritada etkili olduğu noktada huşu ve büyüleyici bir özellik verebiliyor. Hayal kurmak Jüpiter, tasarım Neptün.

Venüs ile Neptün’ün yanyana geldiğini düşünün; Neptün kelimelerin kifayetsiz olduğu bir gezegendir. İyi bir modacı olabilir kişi Venüs Neptün bağlantısında. Tasarım ile alakalı bir meslekte başarılı olabilir. Okültizm, hermetizm astroloji gizli olan şeyleri açığa çıkarıyor mesela Neptün

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın