Numeroloji İsim – 6.Ders

Numeroloji İsim – 6.Ders

SORU: Bir ruh hem 7 hem 9 özelliği taşıyabilir mi?

Eğer bu kişi tamamen analitik tarafı güçlenmiş ama ruhsal tarafı güçlenmemişse çakışabilir 9’la. 7 ve 9 birbirini destekleyen rakamlar. Bende 7 varsa ustalaşmışsam 9 konusu benim için kolaydır. Ruhsallığı üst bölgede, prensipte yaşamak için ayrıca madde dünyasını da elle tutulabilir hale getirmem, ruhsallığı algılamamı kolaylaştırır.

7 ve 9 eğer çalışılmamışsa birbirleriyle çakışan rakamlardır. 7 çok zayıf 9 çok güçlü ise çok fazla ruhani tarafla ilgilenip madde dünyasıyla hiç ilgilenmeyebilir.

Okumayı geçmiş yaşamda sen şu, bu olmuşsun değil ancak hangi alanlarda çalıştığını görebiliyoruz. Lider mi, aziz mi, bilim adamı mı?

SORU: 11 için ruhlar mı talepte bulunuyor?

Karşılıklı talep bu, tek taraflı değil. Dünya’da böyle bir ihtiyaç var. Burada uygun olan, gelmeden önce ruhlara sunuluyor. Sunulduğu halde, ruh buraya inmeden önce planını değiştirebilir. Genellikle kişinin ruh planına uygun sunumlar yapılıyor. O yüzden genellikle kabul ediliyor. Karşılıklı bir anlaşma. İlahi sistem bir görev vermiyor aslında. Sizin arzu ettiğiniz bir şey var. Onların verdiği görevle birleşiyor. Eşzamanlılık var.

Bu görevlendirmeyi yapan gezegen Sirius. Pek çok peygamberin görevini aldığı yer. Kanallıkların çoğu, kitapların çoğu, Sirius yıldızı aracılığıyla iniyor.

SORU: Kadınlar evlenerek soyadı alıyor. Karmik borç ödeme konusunda daha mı şanslılar?

Normalde numerolojiye bakarken; ifade biçimi ve motivasyon tarafını şu an kullandığı isim ve soyadına bakarak hesaplıyoruz. Geçmiş yaşama bakarken; şu andaki isim ve soyadına, evlenmeden önceki ve sonraki soyadlarını alıyoruz. Boşandığında da o soyadının özelliği kalıyor. Evlilik en az 2 yıl sürdüyse o soyadının etkisi yaşamınıza akıyor.  Nedeni şu; evlendiğiniz, boşandığınız insanlar hayatınıza tesadüf eseri girmediler. Bazılarıyla yaşamınızdaki karmik borçları kapatmak için bir arada oldunuz.

Geçmişte isim alma doğaldı. Şimdilerdeyse isim ekleme doğal karşılanan bir durum değil. Mustafa Kemal Atatürk, doğum ismi değil. Geçmişte isim ekleme var olan bir yöntemdi, erkeklerde de vardı. Böylece erkekler de isimlerini artırarak numerolojilerini etkileyebiliyorlardı.

Melek Aybilge Öztürk
Remkod-Rehber Eğitim Merkezi

Kurs Resmi

Kurs Önizlemeleri

5/5
5/5

2 thoughts on “Numeroloji İsim – 6.Ders

  1. Merhaba. Öncelikle çok teşekkür ederim, çok faydalanıyorum eğitimden. Kadınların evlenmeden sonraki soy isim kısmını çok anlayamadım. Geçmiş yaşama bakarken evlenmeden önceki soy ismini mi alacağız sadece?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir