Sosyal medyada paylaş

Numeroloji ’nin amacı kendini bilmek. Numerolojide kitaplar referans olabilir ancak onlardan öğrenilebilen bir şey değil. Numeroloji bilincin aktarımı.
1’e liderlik dersin yöneticilik anlar; Simyacı vizyon sahibi olmayı anlar.
2 birileri için iş birliğidir. Simyacı dualitenin yok olması, iki kişinin bir araya gelip uyum içinde olmasını anlar. Arka anlamlarını Simyacı olarak aktarmak, kelimelerin daha yüksek anlamlarını keşfetmek, Numerolojide çok işimize yarar.

Numeroloji Örnekleri

Aynı sayının negatif ve yıkıcı özellikleri var.
Örneğin Numerolojide 1; baskıdan dolayı sayının özelliklerini göstermezse, içinizdeki baskıyı, öfkeyi açığa çıkarıyor. Bu kendini açığa çıkaramamanın baskısı. O durumda (sendeki negatif duygular demiyorum) negatif taraftaki duygular açığa çıkar. Rakamın en yüksek hallerini ifade etmediğimizde içimizde baskı oluşuyor. Bu baskılar bu (….) duyguları yaratıyor. Ama bu sen değilsin.

İnsanların İçindeki Güzellik

Kelimenin tam anlamını fark edip çok daha yüksek bir düzeyde anlatırsanız. Bu rakamın gerçek en yüksek özellikleri bunlar. Ancak bunları her zaman ifade edemiyoruz. İçimizde bu güzelliği insanlara vermenin bir baskısı oluyor. Bu baskı da içimizde bu duygulara sebep oluyor. Eğer hiç yapmazsak yıkıcı oluyor. Çünkü içimizdeki gerçekleştirme baskısı daha fazla oluyor. Kendi içimizdeki beni ifade etme arzusu.

Okuma ilimlerinde en önemli şey, kişinin bilinç düzeyidir. Ne kadar yüksekse o kadar yüksek okuma yapar. Numeroloji oturup sayıların anlamlarını ezberleyip anlatmak değil. Rakamların anlamlarını okuma ilmidir Numeroloji. O da anlamların daha yüksek anlamlarını bulabilme yetisiyle ortaya çıkıyor.

Melek Aybilge Öztürk
Remkod-Rehber Eğitim Merkezi

Kurs Resmi

Kurs Önizlemeleri

İlgili Diğer Yazılar

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: