Numerolojide Tekrar Eden Sayılar

Sosyal medyada paylaş

Çekim yasası sizin dikkatinizi verip odaklandığınız şeyleri hayatınıza çekmenizi sağladığı için dikkatinizi tekrar eden sayıları verip onlara odaklandığınızda, bunları yaşamınıza çekebilirsiniz.

İster bu sayıları siz yaşamınıza çekmiş olun, isterseniz de bunlar yüksek âlemlerden gönderilen mesajlar olsunlar, tekrar eden sayıların yaşamınızda çok değerli rehberlikler olabileceği bir gerçektir.         

Tekrar eden 1’ler:
Bu sayı size durmanızı ve daha çok farkında olmanızı söyler. Etrafınızdaki enerjik dünyaya ilişkin farkındalığınızı yükseltmek, fiziksel gözlerinizle gördüklerinizin ötesine bakmanız ve bunlardan içsel bilincinizde faydalanmanız için desteklenirsiniz.

Tekrar eden 2’ler:
Başkaları ile iş birliği yapan, diplomatik olun, ilişkileriniz üzerinde çalışın. Henüz çözülmemiş duygularınızı şifalandırın, şifa alın ve kendinizi sevin. Yakın zamanda hayatınıza girebilecek olan romantik bir ilişkiye hazırlanın. Yaşamınızda dengeyi yaratın, hayır demeyi öğrenin ve uyumlu olun.

Tekrar eden 3’ler:
Kendinizi yaratıcılıkla ifade edin, yeni bir hobi edinin ve daha fazla eğlenin. Dürüst olun, doğruyu söyleyin ve başkaları ile daha fazla iletişim kurun.

Tekrar eden 4’ler:
Ayaklarınız yere basın ve yaşamınızda daha fazla istikrar yaratın. Bunu sağlamak için sıkı çalışıp daha fazla disiplinli olmaya, doğru şeyleri yapmaya dürüst olmaya ve vazgeçmemeye ihtiyacınız olduğunu bilin.

Tekrar eden 5’ler:
Değişime hazır olun, olumlu değişiklikler yapın kendinizi akışa bırakın. Maceraperest olun, yaşamı deneyimleyin ve yeni insanlarla tanışın.

Tekrar eden 6’lar:
Sevgiyle, aşkla dolu bir dönem geliyor. İlişkilerinize emek harcayın, varsa çocuklarınızla daha fazla vakit geçirin. Aileniz ve arkadaşlarınızın yanında olun ve sorunları üzerine yoğunlaşın.

Tekrar eden 7’ler:
Tek başına sessiz vakit geçirin, düzenli şekilde ibadet edin, yoga veya meditasyon için zaman ayırın. Kişisel gelişiminize odaklanın ve ruhunuz  ile iletişime geçin.

Tekrar eden 8’ler:
Finansal durumunuza dikkat edin. Kariyerinize odaklanın, kendi işinizi kurma konusunda daha fazla düşünün. Kişisel gücünüzü tekrar kazanın, bunu yaparken egonuzu dengeleyin.

Tekrar eden 9’lar:
Tamamlanmalar için hazır olun, dönüşüme açık olun. Hiçbir karşılık beklemeden başkalarına verin. İnsanlar, hayvanlar ya da çevre konularındaki uğraşları takip edin.

İlgili Diğer Yazılar

One thought on “Numerolojide Tekrar Eden Sayılar

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: