Piramitler

Piramitler mezar değil. Dehlizler var labirent gibi. Daha çok inisiyasyon için yapılmış. Piramitlerin hepsi, Astrolojideki gökyüzündeki bazı yıldızların dizilimine göre yapılmış. Sirius, Orion, Pleades, onların yakınlıklarına göre dizilmiş.

Keops Piramiti Özellikleri

Keops Piramiti 146,5 m yükseklikte. Güneş’in Dünya’ya uzaklığı 146.500. taşlar 100 tonluk. Şu anki vinçlerin kaldırmayacağı taşlar. Çok güçlü matematik, teknoloji, astroloji bilgisi. Bu insanlar, göksel sistemlerle bağlantı kurmak için yapmışlar, istasyon, anten, yapmışlar. Piramit altından Nil’in alt akıntıları geçiyor. Buraya enerji üretici koymuşlar. Alt akıntıdan elektrik üretip güçlendirip –Tesla’nın kablosuz elektriği- elektrik santrali olarak kullanıyorlar Piramitleri.

Keops Piramiti 

Piramitlerin her birinin frekansı var şifa amaçlı. Abburabaş Piramiti, bilinen piramit değil. Bitmemiş piramit olarak geçiyor adı, yıkılmış. Yaklaşık 10 yıl önce bulunmuş, kazı devam ediyor, bize açıldı. 21 m aşağıya iniyorsunuz piramit içine girmek için. Üstü açık. Aslında orada yıldız gözlemleri yapılıyormuş.

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın