20. Gen Anahtarı Transiti 21 Mayıs – 26 Mayıs 2022 Kutsal Om

Sosyal medyada paylaş
  1. Gen Anahtarının enerjisi, Yüzeyselliğin Gölgesinden Güven Armağanı aracılığıyla Mevcudiyetin Varlığın Özüne hareket eder. Kendine Güvenmenin Yoludur. 20. Gen Anahtarı, Gen Anahtarlarını anlamak için çok önemlidir. Çince’deki orijinal adı ‘tefekkür’ olarak yorumlanabilir. 20.kapının felsefesi, dışarı çıkıp hayatın peşinden koşmak yerine her şeyin kendisine gelmesine izin vermektir.

“Saf bilinç varlığımı doldurur, zihinsel aktiviteyi susturur ve beni sonsuz şimdiki ana çeker.”  “Mevcut olmanın en büyük etkilerinden biri nefesinizin derinleşmesidir.”

Yüzeyselliğin Gölgesi

Yüzeysellik, gerçek bir öz farkındalık olmadan hayatı yaşamaktır. Hayatın zorlukları olduğunda, kişi burada değilmiş gibi görünür. Onlar ya yok ya da telaşlı olma eğilimindedirler. Ve hayata dönüp bakmak ve başkalarına neden olduğumuz ilişki zorluklarının, gerçekleşmemiş hayallerin ve incinmenin enkaz alanını görmek acı verici bir keşif olabilir. İşte başlamamız gereken yer burası. Bu aynı merceği şimdiki zamana- mevcut durumumuza ve nasıl davrandığımıza bakmak ve fark etmekle ilgilidir. Ve zamanla önemli bir bağlantı kurmaya başlarız: Dış yaşamımız, iç yaşamımızın temeli üzerine kuruludur. Bu, tefekkürün ilk aşamasıdır.
Gölgelerinizi KABUL EDİN. Bazen gölgelerimizin dönüşmek için sadece ilgiye ve sevgiye ihtiyacı vardır. Sarılmak sarılmaktır. Onu içeri çekiyoruz; uzaklaştırmıyoruz. İçinizde harmanlanıp dönüşene kadar sarılın, içinizdeki HEDİYE’yi ortaya çıkarın. Hediye daha sonra sizin içinizde ve dışınızda YAYINLANIR. Bu öz tüm varlığınız boyunca titreştiğinde ilahi manevi Öz’den besleniyorsunuz

Öz Güven Armağanı – İlahi Rahatlama

Kendinden emin olma durumu, kendi daha büyük doğanızın ortaya çıkmasıdır. Kendinizi dünyayla ilişki içinde görmektir – daha yüksek, nesnel bir seviyeden. Bu derin tefekkür seviyesinde, sadece kendimizi ve davranışlarımızı görmüyoruz, dünyadaki yokluğumuzun veya varlığımızın etkisini hissetmeye başlıyoruz. Ve eylemlerimizin, düşüncelerimizin, sözlerimizin ve konuşmamızın etkilerini düşünmeye başladığımızda- bu bizde önleyici bir etkiye sahiptir.

Sınırlayıcı bağımlılık kalıpları kaybolmaya başlar ve çevremize daha az zararlı olmayı öğreniriz. Tefekkür, aşırı uyarılmış sinir sistemlerimize sakinlik getirir. Ve bize günlük zorluklarımızla yüzleşmede daha fazla farkındalık ve netlik sunuyor. Bu güzel hediye kendimizi daha insan hissetmemizi sağlar ve bize dünyada derin bir amaç duygusu verir.

Varlığın Özü- Kutsal Om

Tefekkür size gerçek gücü verir. Tefekkür kendiliğinden sona erdiğinde, artık ne görülürsün, ne de gören olursun. İster hareketli ister hareketsiz, siz sadece mevcudiyetsiniz. ‘Varlık’ içinde yaşayan bir kişi, etrafındaki havayı etkiler. Evrenin tüm kadranlarına dokunan uyum titreşimleri gönderirler.

Human Design Kapı 20’nin resmi adı Şimdinin kapısı. Ancak buna Simyanın Sesi diyebiliriz çünkü birincil eylemi, bağlanmadan hayatı düşünmek ve doğru zamanda doğruyu söylemek.

İnsan Tasarımı Kapısı 20 Hakkında – Gen Anahtarı 20

Anahtar Kelimeler: Tefekkür, Simya, Şimdiki An

Resmi adı: Şimdi

İnsan Tasarımı Tanımı: Anlamayı doğru eyleme dönüştüren şimdide tanınma ve farkındalık.

Ana Tema: Anında netlik ve eylem.

Reaktif Doğa: Ateşli

Bedende merkezi: Boğaz merkezi
Burç: İkizler

Kurban Modeli: Güvensizlik

Gölge: yüzeysellik

“Zihin, yaşamla bir hissetmemizi engeller.”

Hediye: Kendine Güven

İlahi Gevşeme

“Kendinize olan güveniniz, zihninizin kurbanı olmaktan kurtulma yeteneğinizle doğrudan eşdeğerdir.”

Mantra: Ben kozmik mükemmelliğe açılan bir kapıyım.

İlahi Düzeni yaratan eylemlerin giriş noktasıyım.
Yaptığım şey, yapmamamda ortaya çıkıyor.

20.Gen Anahtarı Mudra’sı
Palm Mudra. Buda hareketi – her iki eldeki başparmak 3. parmak ucuna dokunur … iki sıfır bir sonsuzluk figürüdür. Duraklat. İç dağ açılır ve yerleşir. “İç heksagram” yeryüzü üzerinde dağdır –

“Farkındalığın fısıldayan rüzgarını dinlemeli ve hayatımızın her köşesine esmesine izin vermeliyiz.” – Richard Rudd,

İlahi Öz Ermişlik frekansı: Mevcudiyet

Solar pleksusta meydana gelen mutasyon sayesinde, 20. Gen anahtarı ermişlik frekansı sonunda insanlığın dünyamızla barışık olmasına izin verecek.”

İkilem: Düşünce

Baskıcı Doğa: Anda Mevcut olmayan

İçinizdeki bilinç, geçici olarak sizi yerinden eden yoğun bir bilinçsiz korku tarafından sıklıkla dondurulur. Bilincin bedenden bu şekilde çekilmesi bir tür mini ölümdür. Ayrıca yoğun bir şokla da ortaya çıkabilir. Hayatınız, zihninizdeki aktivite veya hareketsizliğe göre ara sıra açılıp kapanır.

İnsan Tasarımı Kapısı 20’nin Enerji Spektrumu

İnsan Tasarım Kapısı 20, şimdide var olmanın ve gerçeği söylemenin enerjisidir. Kapı 20, bilmemiz gereken her şeyin şu anda var olduğunu ve en yüksek potansiyelin İlahi Zamanlamada ortaya çıkacağına güveniyor.

Yelpazenin diğer ucunda, İnsan Tasarım Kapısı 20, içsel bilgeliğiniz yerine zihninize göre seçimler yapma enerjisi ve şu anda hareketsiz olamama enerjisidir. Ayrıca kolayca baskıya girebilir ve istenmeyen veya yanlış tavsiyelerde bulunabilir.

Spektrumun “olumsuz” tarafının hayatınızda yarattığı sonuçlardan hoşlanmıyorsanız, bir dizi uygulama ve araçla Kapı 20’nin frekansını yükseltebilirsiniz.

Kapı 20’nin frekansını yükseltmek için en önemli şey, hayatınızın tadını çıkarmak ve gelecek için endişelenmemek…

Yapabileceğim en iyi şey…. Anda mevcut olmak. Şimdi burada ol .

Ve bir şey söylenmesi veya paylaşılması gerekiyorsa, zamanı geldiğinde bunu bileceğine güven.

Kapı 20 Eckhart Tolle, Şimdinin gücünü hayatın size ihtiyacınız olanı verdiği şimdiki anda gizli deneyimler hakkında kitap ve videolarında bahsediyor.

Kapı 20’nin armağanları;

Şimdiki zamanda yaşamakla ilişkiniz nedir?

“içinizden gelen” bir şey hissedebildiğiniz zaman bunu ifade etme şekliniz nasıl?

Bilmeniz gerekenleri zamanı geldiğinde bileceğinize inanıyor musunuz? Neden olmasın?

Bu sorularla biraz zaman ayırmanızı tavsiye ederim. Cevaplarının size kendilerini göstermesine izin verin. Kapı 20 hakkında daha derin netlik için niyet edin.

Kendine Güvenin Armağanı: İlahi Gevşeme

Kararlarımı verme yetkisi olarak düşünmeyi bırakıyorum.

Yaşam sürecine müdahale etmeyi bırakıyorum. Hayatın kendi planları var!

Hayat hakkında endişelenmeyi bırakıyorum. Artık zihnimin kurbanı değilim.

Zihnime kapılmadan tanık olma yeteneğine sahibim.

Kararlarım, varlığımın tamamı aracılığıyla anında ve net bir şekilde ortaya çıkıyor.

Derin bir iç mizah anlayışım var, hayata dair bir hafiflik hissim var.

Daha yüksek bir varlığın aslında benimle ilgilendiğini biliyorum.

Karnım, Solar pleksusumdaki farkındalık şimdi zihnimden geçiyor.

Her şeyin yoluna gireceğine dair sürekli bir his var içimde.

Artık hayatı kontrol etmeye çalışmak zorunda değilim. Hayatın beni hareket ettirmesine izin verdim.

Her şeyin güven, sabır ve teslimiyet yoluyla bana gelmesine izin veriyorum.

Saf bilinç varlığımı dolduruyor, tüm zihinsel faaliyetlerimi susturuyor.

Her an sonsuz şimdinin içine çekiliyorum.

Varlığı her yerde, her şeyin özünde olarak deneyimliyorum.

Her yeri kaplayan sessiz rahatlığım tüm yaratıma yayılır.

Fiziksel bedenim kalıcı bir rahatlık durumuna girdi.

Düşüncelerim alakasız. Aklım kökünden kesildi.

Ben hem ışık hem de ses alemlerini birleştiren kutsal nefesim.

Mantıksal düzleme giriyorum… insanlığın, kelimelerin ve formun ötesinde.

Artık Varlığın kendisinden başka bir şey hissetmiyorum.

Tüm dürtülerim ve arzularım Varlığın majesteleri tarafından yutuluyor.

Sessiz sesini duyuyorum. Tüm yaşamı birbirine bağlar, tüm yaratılışı kaplar.

KAPI 20: VARLIK – TANIKLIK – BÜTÜNLÜK
Hayatın hayal edebileceğimizden çok daha büyük bir şeyin elinde olduğuna dair bize güvence veriyor.

Arketipi: SAKİN

Bu arketip, içeride ve çevresinde olup bitenlerin tarafsız bir tanığı olmayı sever. Tefekkür ve duraklama , dönme ve birleşme süreci Sakin’in doğasıdır. Şimdinin realitesinde, şu an alakalı olmayan her şey kaybolur.

20.gen anahtarı; “ Ne söyleyeceğini önceden tahmin edemez – kelimeler ve eylemler o anda ortaya çıkar. Bu, değişebilen ve güçlendirebilen eşsiz bir ses.”

Sakin’in (20), Doğal (10) , Kara Panter (34) ve Sezgisel (57).gen anahtarları ile yakın bir ilişkisi vardır . Bu arketiplerin tümü kendine yeter ve başkalarını nasıl etkiledikleriyle ilgilenmez. Sadece yaşam boyunca kendi benzersiz ve güçlendirilmiş yollarını izleyerek gelişirler.

Sakin 20.Kapı, doğru eylemin sezgisel farkındalığının ifadesidir. Doğal olarak bütünlüğü temsil ediyor- diğerleri izlemese bile doğru olanı yapıyor. Geleneksel I Ching’de, bir tepede duran ve harekete geçmeden önce rüzgarın hangi yöne yerleşeceğini görmek için rüzgarı izleyen bilge kraldır. Gözlemler ve onun yüksek kavrayışını ve algısını ifade etmek için bekler ve sonra farkındalığı ve bilmeyi eyleme dönüştürür.

“Sakin”, artan farkındalığı sayesinde, başkalarının yetenek ve becerilerini de tanır . O, farkındalığın ve kendini ifade etmenin en saf sunumunu sezgisel olarak bilen büyük sanat eleştirmeni veya eleştirmenidir.

Bu arketip, çıldırtıcıdan kutsala, kutsal bir yere açılan bir portal gibidir. Sakin bize kendimizi şimdi burada ve şimdi bulduğumuz mabedi gösterir. Bizi tamamen teslim olabileceğimiz bedenimize ve nefesimize geri getiriyor.

Her şey yolunda ve olacak. Sakin doğru düşünce tohumlarını eker ve onları inanç, güven ve bilgiyle besler. Hiçbir şeyi kovalamak zorunda değiliz. Hayat denen süreçte doğru şanslar gerçekleşir ve doğru insanlar bir araya gelir.

Anahtar Kelimeler:

 Ebedi Şimdi, Anlık Netlik, Doğru Eylem

İç Motivatör: İlahi Düzene Güven

Olumlu Nitelikler: Yüksek Farkındalık, Doğal Varlık

Olumsuz özellikler:
Başkalarının sorunlarını görmede zorluk

Tembel veya mesafeli görünebilir

Eylemden çok sözlerle ilgili olmak

Astroloji: İkizler – Değişken Hava

Biyoloji: Medulla Oblongata   (Sistein)

Kodon Halkası: Yaşam ve Ölüm Yüzüğü ( 3 , 20 , 23 , 24 , 27 , 42 )

Amino Asit: Lösin

Fizyoloji: Beyin sapı

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: