27 Mayıs – 1 Haziran 2022 16. Gen Anahtarı Transiti Çok Yönlülük

Kayıtsızlığın Gölgesinden Ustalığın Özüne hareket eder ve bu Çok Yönlülük Yoludur.

Anahtar Kelimeler: SPONTANLIK – YETENEK – İNCELİK
Seçicilik, Açıklık, Merak
Meraklı’yı Somutlaştıralım;
Meraklı’da heyecanın, gençliğin ve yaratıcılığın vücut bulduğunu görüyoruz. Bu arketip, ifade ve deney yoluyla yavaş yavaş becerileri geliştirir.

Çok yönlü ve spontane, “sadece yap ve ayrıntıları sonra anla” mantrasına göre yaşıyor . 16.Gen anahtarı Meraklısı, kendini özdeşleştirdiği her şeye tamamen verme cesaretinden güç alır. Kalbini, bedenini ve zihnini birlikte kullanarak holografik olarak öğrenir. Yang’ın odağını ve yin’in alıcılığını birleştiriyor.

Çok yönlüdür ve yeteneklerini bir dizi alana aktarabilir.

Gerçek çok yönlülük ve akış, Meraklı tekniği aşarak ustalığa açılan kapıdan girdiğinde ortaya çıkar. Dansa dönüşen dansçı ve melodiye dönüşen söz yazarıdır.

Coşku kelimesi, Latince ve Yunanca Tanrı’nın nefesine sahip olmak anlamındadır;

Meraklısı, sezgisel bilgelik ve becerilerinin uygulanabileceği temeli sağlayan kütüphaneci dişil (48.gen anahtarında) derinlik arıyor . Ayrıntılara dikkat eden ve hedeflerine kararlılıkla ve adım adım ilerleyen daha enerjik ve eril Dağcı (9) ile de yakın bir ilişkisi vardır .

Meraklı mantıklıdır ve doğal olarak başarılı bir geleceği garanti eden çabaları seçer. Projelerde, uğraşlarda ve insanlarda gerçek potansiyeli kolayca fark eder. Önünü görebilir ve vizyonu tezahür ettirmek için insanları çekebilir.

16.gen anahtarı yolunun Meraklısı, topluluğun lideri (45.gen anahtarı) ile birlikte herkese hizmet eden bir refah için bir geometri oluşturur. Her ikisi de gerçek ve uzun süreli refahın ve amacın birlikte çalışarak dehalarını takip eden insanlar tarafından sağlandığını biliyorlar.

Gölge: Kayıtsızlık

Dağınık olarak algılanabilir. Ustalığı geliştirmek için tekrara ihtiyaç duyar.
Sorumluluk: “16. gölge kesinlikle dünya hakkında planlar ve iyi niyetlerle dolu olabilir, ancak nadiren yerinden kalkar.”
İkilem: Tembellik
İç Motivatör: Deneme tutkusu

Olumlu Nitelikler: Doğal Yetenekli, etkileyici, Çok Yönlü
Hediye:
çok yönlülük
” Çok yönlülüğün en büyük sevinci, kanatlarınızı olabildiğince geniş açmak yaymaktır.”
Sürdürülebilirlik için Yetenek

“Gerçek refah, birlikte çalışarak dehalarını takip eden insanlar tarafından sağlanır.”

Ermişlik frekansı: Ustalık

“Vücudunuzun her hücresindeki DNA’nın yaşamın planlarını içermesi gibi, 16. İlahi Öz’de tüm insan çaba alanlarındaki ustalık planlarını harekete geçirir.”

Baskıcı Doğa: Saf

Kolektifin kitlesel propagandasının kurbanısınız. En derin düzeyde, saflığınız bireysel zayıflığı ve güçsüzlük hissini besler. Cevabınız, hiçbir şeyin yapılamayacağı inancıyla kafanızı kuma gömmektir.
Örneğin televizyonda haberleri her açtığınızda bu devasa olumsuz koşullanma alanıyla karşılaşıyorsunuz. Bu alana nasıl tepki verdiğiniz, frekansınızı belirler.

Reaktif Doğa: Kendini kandırmış.

Korkunuzu yapıya, sistemlere ve tekniklere olan takıntınızda saklıyorsunuz. Zihninizin izlediği yapılarla o kadar derinden özdeşleşirsiniz ki, yapının nedenini en başta unutursunuz. Bu karşılıklı bağımlılık, kendi etrafınızda güçlü zihinsel duvarlar ördüğünüz, dünyayı ve diğerlerini dışarıda tuttuğunuz derin bir kendi kendine kuruntuya yol açar. Zihinsel duvarlarınızın arkasında, kayıtsız olmaktan çok uzak olan ve kendi kuruntularınızı göremediğiniz sürece sonunda sizi yok edecek olan büyük bir öfke kaynar.
Birincil olarak bir beceriye odaklanmak, gölge seviyesinin bir yönüdür, özellikle de “yapı, sistem ve tekniklere takıntılı korkuyu gizlemenin” reaktif doğasıdır. 16.gen anahtarının daha yüksek ifadesi, “coşku” olarak tanımlanan temel enerji ile ilgilidir. Coşkuyla, bir beceriye (veya birçok beceriye?) gerçekten katılma yetkisi verilir.

“Gerekli olan herhangi bir beceriyi alma ve onu tek bir amaç için kullanma yeteneğine sahibim – insanlığın iyileştirilmesi ve bütünün hizmeti için.”

16.yol, DaVinci’de bahsedilen ve yeteneklerinin kilidini gerçekten açan birinin tek bir şeyle sınırlı kalma eğiliminde olmadığıdır: aynı yetenek birden çok şeye uygulanabilir, çünkü o sizin içinizden gelir. 

Gerçekten, Gen Anahtarları hakkında sevdiğim şey bu, neredeyse hiçbir zaman sınırlayıcı bir şey söylememesi; Her tavsiye daha çok olasılık ve mevcut durumunuzdan daha fazlasını elde etmekle ilgilidir.

Kodon Halkası: ( 16 , 45 )
Amino Asit: Sistein
Fizyoloji: Paratiroid
Biyoloji: Tiroid (Tirozin)
Astroloji: İkizler – Değişken Hava

MANTRA:
Tutkularımı keşfediyorum.
Denemeyi seviyorum.
Kendimi doğal olarak ifade ediyorum.
Potansiyeli ve başarıyı fark ediyorum.
Yeteneklerimle bütüne hizmet ediyorum.
Coşkumu paylaşıyorum.
Refahı birlikte yaratıyorum.
Ben dehamı somutlaştırıyorum.
Üretici, heyecanlıyım ve enerjiğim.
Her şeyi anlayabilmeyi seviyorum.
Cesaretimden güç alıyorum.
Kendiliğindenliğim dehamı doğurur.Serçe parmak uçlarını ve işaret parmağı uçlarını birbirine yerleştirin ve parmakları çaprazlayın/arada katlayın. 

Başparmakları işaret parmağı tabanı üzerinde birlikte dinlendirin


Ücretsiz Kurs Merkezi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

Ücretsiz Kurs Merkezi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et