Gen Anahtarı 16 Kayıtsızlık Çok yönlülük Ustalık

Sosyal medyada paylaş
  1. Armağan, kalp, beden ve zihin sentezleyerek holografik olarak öğrenir. Bu Gen Anahtarı mükemmellik ile ilgilidir. Kayıtsızlık denklemden çıkarıldığında, tüm bu beceri ve doğal yetenek, bireysel şöhret ve servet yerine bütüne hizmet etmek için kullanılabilir. Yalnızca başkalarına yardım ettiğimizde ve dürüstlükle onlara yardım ettiğimizde gerçekten başarılı olabiliriz.

Hayata hizmet etmek, toplumun her katmanına saygı duymaktır;
Hayat zincirine saygı duymaktır. Her şeyin birbirine bağlılığını anlamaktır. Çok Yönlülük Armağanı, bu holografik bilgelikten geliyor. Tek bir öznenin holografik gerçeğini gördüğümüzde, aynı yüksek temanın veya gerginliğin tüm öznelerden nasıl geçtiğini görebiliriz.

“Yüksek zeka, kalp, zihin ve ruhun bir birleşimidir. Dünyada yeni bir düşünür tipine ihtiyacımız var, duygusal hayatı yeterince olgunlaşmış ki bu yin yol dişil enerjiyi kullanabilenler, Yang yol Eril nitelikleriyle uyum içindedir.”

Hayatınızın anahtarı coşkudur. Herhangi birinin veya herhangi bir şeyin hevesinizi kırmasına izin verdiğiniz an, kendinizi kaygan bir zeminde bulabilirsainiz. Hayatta doğal olarak farklı beceriler öğrenirsiniz ve tüm bu becerilerle birlikte çalışmanın bir yolunu bulduğunuzda gerçek gücünüz ortaya çıkar. Herhangi bir belirli tekniğe veya sisteme çok fazla bağlanmanıza izin vermemeniz önemlidir, çünkü yaparsanız, gerçek çok yönlülüğünüzü gösteremezsiniz.

Bir şeyleri hızlı bir şekilde alma yeteneğiniz, hayattaki başarınızın önemli bir anahtarıdır ve yine, kendinizi tek bir yönteme veya rutine bağlarsanız bunu yapamayabilirsiniz. Hayatta ne yapıyor olursanız olun, aktivitenin kendisi veya becerileriniz veya yetenekleriniz ile ilgili olmayacaktır.

Sizi özel kılacak olan şey, coşkunuz ve sevginizdir.

16. Gen Anahtarı tamamen mükemmellikle ilgilidir. 

Başarılı olmak, hayatta dehanızı keşfetmek ve bunu yaşamaktır. Bu, her insanın gerçek kaderidir, ancak bu hayali gerçekleştirmek için önce gölgelerden çıkmalı ve farklı olma riskini göze almalısınız. 

16 Gen Anahtarı Kayıtsızlığın Gölgesinden, Üstatlığın ilahi özüne hareket eder ve Çok Yönlülük Yoludur. 

“Çok yönlülüğün en büyük sevinci, kanatlarınızı olabildiğince geniş açmaktır.”

Kayıtsızlığın Gölgesi – Sorumluluğun Dağılımı

Kayıtsızlık, değerli zamanınızı ve yaşam gücünüzü gereksiz olana odaklamanızı sağlayan bir enerjidir. Çok fazla potansiyeli var ama disiplini yok. Hediyelerini boşa harcıyorsun ve dehanı görmezden geliyorsun. Dünyadaki pek çok insan e-postaları, işleri ve güvenli küçük dünyalarıyla rahat bölgelerine giriyor. Gerçekten burada değiller ve tembelleşmeye meyillidirler. Seni tembel yapan sadece korku. Hepsi bu – sadece korku.

Farklı olmaktan korkuyoruz. Konfor alanımızı terk etmekten ve değişimi tamamen kucaklamaktan korkuyoruz. Bundan dolayı kendimizden ödün veriyoruz. Ve bu süreçte enerjimizi ve doğal coşkumuzu kaybederiz. Gerçekten bizim yolumuz olmayanla birlikte gideriz. Hayatta gerçekten önemli olan şeylere kayıtsız hale geliriz. Ve doğduğunuz sevgiyi hissedene kadar, aslında burada değilsiniz.

Öz Güven Hediyesi – Çok Yönlü Bilgelik

Çok yönlülük bir bilgelik armağanıdır – kalp, zihin ve ruhun bir birleşimi. Çok yönlü oluyor. Bu, yeteneklerinizi bir dizi alana kolayca aktarabileceğiniz anlamına gelir. Ve dünyaya yeni bir düşünür türü sunuyor. Ruhu en yüksek fiyatı verene satılmayan biri. Kendini kalbinin en büyük vizyonuna hizmet etmeye adamış biri.

Kayıtsızlığı bir kez aştığınızda, çok yönlülük yaşamınızda çabasızlık olarak ortaya çıkar. Kalbiniz ısınmaya başlar ve öz disiplin kolaylaşır. Ve daha çok yönlü hale geldikçe, gerçekten farklı olursunuz: Kendi coşkunuzdan gelen muazzam bir yeni enerji dalgası hissedersiniz ve başkalarından gelen baskı nedeniyle yolunuzdan ödün vermeyi bırakırsınız. Ve tüm bunlar gerçekleştiği anda, sonunda kayıtsızlıkta ustalaştınız demektir.

Ustalığın manevi özü – En Büyük Sanat İyi Yaşamaktır

Üstat olmak, yaşamanın efendisi olmak demektir. Beceri ya da yetenekle ilgili değil. Seçkin değil. Uzmanlık gerektirmez. Biz sadece iyi yaşamayı öğrenmek için buradayız. İç disiplin gerektirir ve bu, hazır olduğunuzda bulmanız gereken bir şeydir. Ve eğer hazır olmadığınızı düşünüyorsanız, o zaman sadece bahaneler uyduruyorsunuz – çünkü hazır doğdunuz.

~ 16. Yol

Coşkunuzu bulmak başka şey, bu coşkuyu sürdürmek ve sizi tek bir yöne götürmesine izin vermek başka. İçinizdeki merkeze odaklanma pratik olmalı ve size içsel ve dışsal bir istikrar duygusu sunmalıdır. Çeşitlendirme ve odaklanma arasındaki dengeyi korumak, muhtemelen hayatınızdaki en büyük tek sorun olabilir. Çok katı olursanız, hevesinizi kaybedersiniz. Odaklanırsanız, gerçek güçten yoksun kalırsınız. Evriminiz, bu konudaki herhangi bir dengesizliği ele almanızı sürekli olarak size hatırlatacaktır, bu nedenle bu eğilimi müttefikiniz olarak görmelisiniz. İç odağınızı gerçekten bulduktan sonra, muhtemelen onu bir daha asla kaybetmezsiniz. Dikkat, odağınız kıbleniz nerede?

Yalnız olduğunuz o değerli zamanlarda hayatınızın gerçek amacını en net şekilde hissedebilirsiniz.

Tüm varlığınız etkileşim ve insan ilişkilerinin çeşitliliği ile gelişir. Bu, yalnız zaman geçirmemeniz gerektiği anlamına gelmez. Yalnızlık herkes için bir ihtiyaçtır. Bununla birlikte, yüzeyin altında sürekli köpüren doğal bir dostluğunuz var ve bunu fiziksel olarak yakın kişisel temas ve dokunuşlarla düzenli olarak ifade edemiyorsanız, enerji kaybetmeye başlayabilirsiniz. Sizin için bir diğer gereklilik ise koşullu vermekten vazgeçmenizdir. Doğal olarak veren bir insansanız, ancak karşılığında bir şey almak için vermeye şartlandırılmış olabilirsiniz.

  • Dünyamızın gelecekle başa çıkmak için sağ beyin dengesine, sezgisel bilgeliğe ihtiyacı var.
  • Travmamız ancak onu görebildiğimizde ve kucakladığımızda serbest bırakılabilir.
  • Herkesin hayallerinin gücünü kullanmayı öğrenebileceği
  • Duraklamalarımızın başarılarımız kadar önemli olduğunu
  • Yaratıcı bir oyun anlayışının sorunlarımızın çoğunu çözebileceğini
  • Cömertlik ruhunun etrafımızda beklenmedik mucizelerin dalgalarını yaratması
  • Doğal dünyadaki her canlının bizim için özel bir mesajı olduğunu
  • Vücudunuzun zamansız atalardan kalma bilgeliğin bir deposu olduğunu
  • Empatiye dayanan bu eylem, bu dünyadaki her şeyi değiştirebilir

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın