27.Gen Anahtarı Tarafsız Olma Yeteneği

22-27 Nisan haftasını etkileyen 27. Gen Anahtarıdır.
27 Gen Anahtarı transiti döneminde gözlem yapmanız gerekenler:

1.Bencillik sizin için ne demektir?
2.Alma odaklı mı verme odaklı mısınız?
3. Kan bağınızın olduğu insanlarla ilişkilerinizi gözlemleyiniz.
4. Hayvanlarla olan ilişkileriniz nasıl?
5.Sizin için Özgecilik veya Diğerkamlık bir kavram mı veya ilk kez mi duydunuz? Size ne çağrıştırıyor?

Kadim Çinliler bu altıgene veya modern dilde gen anahtarına ‘’ I/ Beslenmek’’ demişler. O bilinçli yaşamı yöneten, vermek almak temelli gezegensel yasayı temsil eder. Aynı zamanda ağıza işaret eder. Ağız beslenme yolunun ilk evresidir ve değişken organdır, sürekli hareket halindedir. Beslenmede doygunluk sağlanmaya dikkat edilmelidir.

Kendini ve diğerlerini beslerken değerli ve değersizi ayırmayı bilmelidir.

  1. Gen Anahtarı kendini çeşitli boyutlarda gösterir. O yiyecek zincirinin yapısını, insan ve hayvan gen havuzunun korunmasını yönetir ve gezegendeki farklı türler arası net matematiksel yasaların dengesini destekleyen gen anahtarıdır.
  1. Bencillik alçak frekans boyutu doğanın temel yasası olan alma ve verme dengesini bozar, fakat aynı zamanda bencillik, evriminizin önemli basamağıdır, gelişimin başladığı yerdir.

Hayatta kalmak için, özellikle de kan bağları ilişkilerde ve sıkı genetik gruplarda bencilliğe ihtiyaç vardır. Fakat bencillik, hepsini birleştiren alma ve vermenin matematiğidir ve yiyeceğe bağlıdır.

Hayat canlı ve cansız varlıkların hepsinin birbiri sayesinde yaşadığı, birinin ölümünü diğerinin yaşamasına dönüştüren canlı zincirdir.

Özellikle Bencillik ahlaki anlamda kabul etmediklerinizi temsil eder;

27.Gen Anahtarı Bencillik program eşi 28.Gen Anahtarı Amaçsızlık alçak frekans boyutu çıkmazlığa sürükler.

Yaşam ve Ölüm Kimyasal aile açısından 27.Gen anahtarının Gölge kozmik yapma ve yıkma gücünü hatırlatır. Her Gölge yıkıcıdır ve ölüme götürür, her bir Armağan frekansı yani arma ise yaşamı destekler.

Sadece Ermişliğin en yüksek boyutunda yaşam ve ölümün ötesine geçilir;
27.gen anahtarının armağan frekansına gelince o gruplar ve aileler arasında toplumsal bağları temsil eder. Bu toplumsal özgecilik (diğerkamlık) yüksek frekansı grup ve aile içinde hepsine yayılır. Özgecilik (diğerkamlık) insanın tür olarak hayatta kalmasına yardım eder, bazen beklediğiniz gibi olmasa da yaşamınızı daha mutlu hale getirir. Verme alma dengesiyle ilgilidir.

Kalpten vermek, beklenmedik anda sizin için çalışan kozmik güçleri harekete geçirebilir. Başkalarına sadece vermek adına vermek bedeninizin derinliklerinde sağlam akışları harekete geçirir. Bencillik sayesinde daha çok kazanabilirsiniz, fakat yüksek frekansın verdiği doyum hissini yaşayamazsınız.

27gen anahtarının armağan frekansı diğer yönü tarafsız olma yeteneğidir. Aynı zamanda Özgecilik Armasının doğası cömertlik olduğuna göre başkalarına ve doğanın tümüne özeni temsil eder. Buda en yüksek frekans olan Fedakârlık boyutuna taşır.

27.Ermişlikte tanrısal hayırseverlik, insana sevgi yasasının gerçekleşmesine dayanır.

İnsan severlik serbest enerji akışının sırrını açıklar; Çünkü fedakarlık zekice verir. Fakat idrak olmadan bu sadece iyilik yapmadır, idrak olduğunda ise hayırseverliktir.

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın