28 Nisan-3 Mayıs 24. Gen Anahtarı transiti

24 Gen Anahtarı transiti sürecinde gözlemlemeniz gerekenler:
1. 13-24 Gen Anahtarı transit süreçlerinde neleri öğrendiniz?
2. Öğrendikleriniz hayatınızı kolaylaştırdı mı, yaşamın içinde uyum sağlamanıza yardım etti mi?
3. Bağımlılık nedir ve onu nasıl yaşıyorsunuz?
4.Bağımlılıklarınızın fiziksel, duygusal, düşünsel boyutlarda ve ilişkilerinizde engel olduğunu gözlemleyiniz?
5.Bağımlılığı becerikliliğin yaratıcı potansiyelini yakalamak için nasıl sıçrama tahtası yapacağınızın farkına varınız.

24. Gen Anahtarının Bilgelik ve Merhamet fraktalının Yaşam ve Ölüm Gen Ailesi içinde birçok görevi vardır bunlarda biri onunla aynı fraktala ait olan (13. Gen anahtarının) Arınma Gen Ailesinin başlattığı İnisiyasyon karmik çeyreğini kapatmasıdır.

İnisiyasyon karmik çeyrek alanına yerleşen Bilgelik ve Merhamet, Simya ve Sevgi ve Fedakarlık fraktallarının Gen Aileleri ve onların çatısı altında yerleşen Gen Anahtarlarının amacı maddi dünyaya insiye etmek veya ona uyum sağlamayı öğretmektir. Bunu nasıl yapmanız gerekliğini ise alana yerleşen fraktallar ve çatısı altına yerleşen Gen Aileleri ve Gen anahtarı neleri ve nasıl öğrenmenizi açıkça gösteriyor.

13.Gen Anahtarı ile başlayan ve 24.Gen Anahtarı ile biten İnisiyasyon çeyreğinin transit döneminde neler öğrendiğiniz ve öğrendiklerinizle nasıl değiştiğiniz önem kazanmaktadır.

Kadim Değişim kitabında 24.Gen Anahtarı. veya altıgene ‘’FU/Geri Dönmek’’ denilmiştir;
Yaratıcı güçler önce gelirler sonra geri dönerler.

Eskinin yerini alan yeni bir yeni dönemi başlatırlar.
24. Gen Anahtarının ana konusu bağımlılık ve bu bağımlılığı yaratıcı becerilere dönüştürmekle ilgilidir. Beyin örüntülerini takip ederek yeni, daha verimli ve daha özgün örüntülere mutasyon yapma yolculuğudur.

24. Gen Anahtarı Gölge frekansı Bağımlık, insanların hayatlarında tekrar eden sorunları çözdüğünü anlatır. İnsanlar bağımlılığa programlanmışlar ve bunu baş suçlusu 24.Gen Anahtarı hareket ettiği yer Zihin merkezidir, yani zihindir. Bunun nedeni ise insandaki kitle bilincinin beyniniz açısından hala korku ve hayatta kalma iç güdüsüyle hareket etmesidir. Bu korkunun insan beden kimyasına büyük tesiri vardır. Bundan dolayı alçak frekans fiziksel, duygusal ve düşünsel yanılgı konfor alanı dışına çıkmanıza izin vermez.

Dış dünyada beyninizin yürüdüğü nörolojik yolda yürürsünüz. Bu hareket düz, katı düşünce kalıplarına sebep olur ve değişimi kabul etmeyi zorlaştırır.
Bu frekansta neokorteksin ürettiği zihin bağımlılığı oluşur. Zaman geçtikçe bu sinaps yolları derinleşip genişler ve yeni düşünce kalıplarının oluşumunu engeller.

Bağımlılık nedir?
Hayatta kalmak için bildiğimiz ve güvenli sandığımız düşünce kalıpları içinden çıkmaktan korkarız, onlara bağımlı olur ve hayatta kalmak için bencilleşiriz.

Bu da bağımlık demektir. Burada bağımlık herhangi psikolojik sorun değildir. Sadece insan, davranışlarının sınırlanmasını bağımlık olarak kabul ediyor.

İç Sükunet:
Gölge frekansında Bağımlılık program eşi 44. Gen Anahtarı sevgi temelinde sağlam ilişki kurmanıza engel olan güçlü bir virüstür. Tek bir şey, alışılır düşünceden uzaklaştırır, o da iç sükunettir. Bundan daha özgün düşünme ve davranma sanatı doğacaktır, Beceriklilik Armağan frekansı (Arma). Bu Arma yaratıcı sürecin kalbidir ve genetiğinizin yardımıyla titreşiminizin yükselmesini sağlayan akustik alandır. Yüksek frekans boyutunda hareket ettikçe, sağ beyin yeni sinapslar oluşturmaya başladığında, sağ ve sol beyin lobları iş birliğine doğru hareket eder. Yeni düşünce kalıpları farklı snaps yollarında yeni yataklarda akışa başlar. Buda bağımlılıklara son vererek Beceriklilik yüksek frekansının başlamasını sağlar.

Beceriklilik içsel sükunetin doğmasını sağlar;
Mucize ve mutasyon sükunetin yarattığı aralıklarda olur ve insanların bilinç evriminde kuantum sıçraması yapmalarını sağlar. Frekansınızı sadece yaratıcılıkla yükseltebilirsiniz. Beceriklilik yaratıcılığa bağımlıdır.
Beceriklilik arması yüksel titreşimli yaratıcılığınız sayesinde sizi Ermişlik alanına iter ve hakiki sessizliğe bürünürsünüz. En Yüksek frekans olan Sessizlik aydınlanma yolunda ve deneyiminde bir katalizördür.

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın