3.Gen Anahtarı Yaşam ve Ölüm Gen Ailesi Bilgelik Ve Merhamet

Sosyal medyada paylaş

17-21 Nisan 2022 tarihleri arasında Bilgelik ve Merhamet Fraktalının Yaşam ve Ölüm Gen Ailesini başlatan 3. Gen Anahtarı transiti, insanlık için taşıdığı çok önemli mesajları duymamızı sağlayacaktır.

 1. Gen Anahtarı transit haftasında gözlemlemeniz gerekenler:
  1.Kaosun size neyi çağrıştırdığını düşününüz ve onunla bağlantı kurmaya çalışınız.
  2.Yaşamın içinde nasıl değiştiğinizi fark ediniz.
  3. Değişimler söz konusu olduğunda zorluk veya engellerle nasıl karşılaştığınızın farkına varınız.
  4. Bu engellerin veya zorlukların kargaşaya sebep olup olmadığına dikkat ediniz.
  5. Başlangıçtaki zorluklardan sonra gelen Yeniliğin farkına varınız ve yaşamınıza nasıl bir renk kattığını gözlemleyiniz.

1.’’Değişmeyen her şey ölüme mahkumdur’’
2. ‘’Hayat masumdur ve içinde olan şey masum ve saftır’’ .
3. Altıgen ‘’CHUN/Başlangıçtaki Güçlük’’ topraktan çıkan bir otun karşılaştığı engeli gösterir. Bu konum yerle göğün tek tek varlıkları nasıl var ettiğini anlatır. Onların ilk buluşması güçlüklerle kuşatılmıştır.

Bedeniniz trilyonlarca hücre topluluğudur ve her biri hayatı yaşamanız için devamlı kapımızı çalar. Siz ise hayata ve yaşamaya direnerek kendinizi çok korktuğunuz ölüme sürükleriz. Oysa yaşamak ve mutlu olmak için bu dünyaya geldik. Yaşam için tek gerçek değişimdir, değişime direnen her şey ölüme mahkumdur.
Yaşamınızın her anını inşa edersiniz.

DNA’lar devamlı sizi dinler ve frekans boyutu ona göre değişir;
Düşüncelerinizi oluşturan sözler tohumdur ve zihninizden geçen her düşünce ve fikirle tohum dikersiniz, zamanı gelince onların hepsi filizlenip önünüze çıkar ve yaşamınızı etkiler.
Hayatınız, yaşadığımız en uzun döngüdür ve tek hücreyle başlar (3. Gen Anahtarı). Hayat ilk önce yüzeysellikle, zorluklarla, bağımlılıklarla, bencilliklerle, beklentilerle hayatta kalmayı öğreterek mecburen bir üst basamağa sıçrama yaptırır.
İnsanın dünyaya gelmesinin tek amacı evrimleşmektir (gelişmektir).
Hayatı kutlamaya başladığımızda biter.
Yaşam ve Ölüm Gen Ailesi, leysin kimyasıyla alçak frekans boyutunda yaşama değil ölüme odaklı yaşamaya mecbur eder. Her bir hücrenin evrim açısından baştaki tutumu, ne olursa olsun hayatta kalmak olduğundan alçak frekans bilinci belirler. Evrimin en büyük meydan okuması başlangıçtadır;
çünkü her bir hücre kendini korumayı öğrenmelidir. Böylece biz alçak frekans boyutunda tek hücreli canlı bilincine odaklıyız. Günümüz gezegenimizde bu bilinç frekans boyutu hakimdir ve onun yan ürünü Kaos (3. Gen Anahtarı) adını verdiğimiz şeydir. Fakat unutmamız gerekiyor ki kaos kaçınılmaz surette düzen yaratır.

Yaşam ve Ölüm Gen Ailesi, yaşamı başlatan alçak frekans boyutunda Kaos/Kargaşa değişim korkusu yayınını yapar ve bizi kaos/kargaşa içine sokarak yönetir. Kaos sözü korkudan kaynaklandığından yanlış anlaşılmaktadır, kaos düzensizlikle karıştırılır. Kaos alçak frekans boyutu evrenin sonsuzluğu ve doğanın gücü karşısında güçsüz hissetmenize yol açar ve program eşi 50 Gen anahtarı olduğundan bozulmalara yol açar. Oysa evrim boyutunda tek hücreli canlının önceliği kendini savunmayı öğrenerek ne pahasına olursa olsun hayatta kalmaktır.

Sadece güçlü olan hayatta kalır. Bundan dolayı alçak frekansta bizi tek hücre bilincine kilitleyerek devamlı kaos, kargaşa içinde hissettirir.
Kaos değişime ve yeniliğe götürmek için uğraşır, fakat değişimden korktuğunuz için devamlı hayatı kontrol etmeye çalışırsınız. Bu, insanın en büyük yanılgısıdır. Hayat kontrol edilerek yaşanmaz. Sadece hayatın kıyısında, hayatı seyrederek ve ölüme yaklaşarak geçiririz.

Yenilik Armağan (Arma) frekansı değişim olarak hayatımızın içine akmaya başlar. Yenilik yüksek frekansı önce hücre bilincine son verir ve hayatı kontrol etmenin bir yanılgı olduğunu ve ona güvenmemizi sağlar. Hayatın bir şekilde çalıştığını görürüz. Bu çok büyük heyecana sebep olur.

 

Yenilik iyimserlik getirir;
Bu da kalbimizin açılmasını ve içinden yaratıcılığın akmasını başlatır.
Yenilik devamlı değişime uğratır ve verimli yapar.
DNA’larımız en yüksek frekansa Masumiyete sıçrar. Masumiyet boyutu ile değişen yaşam kendi içimizdeki masum çocuğa geri kazandıracaktır.

Kaynak: Hologenetik Hafıza

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: