4. Gen Anahtarı 4.Çakra Sabır Bağışlama Anlayış

Sosyal medyada paylaş

SİMYADA SAYI İLMİ DNA DİZİLİMİ İNSAN TASARIMI

Anlayışın yüksek frekansı sizi dünyaya hizmet etmeye yönlendirir ve siz 4. Armanın zihinsel canlılığını kendi yüksek benliğinizin amacını takip etmek için kullanabilirsiniz.  Yeni elde ettiğiniz yaşamın temel desenlerini görme dehası 4.  Armanın başka bir yönü olan insanları anlama yeteneğine ulaşnıa iznini verir.

Anlayış Armağanı dünyada olumlu değişiklikler yapmak adı­na hoşgörüsüzlük olasılığını yok etmeli ve kendi yeteneğini yeni roller ve yeni sistemler yapmak için kullanmalı. 4.Armanın eşi olan 49.Arma gen anahtarı devrimdir ve bizi gerçek anlayışı takip etmemize yardım ediyor. Devrim ve enerjisi hakiki anlayışı takip eder.
Arma (Armağan) frekansında zihnin gürültüsü ortadan kalkıyor;
O gölge frekansındaki zihin gürültüsü bize çözüm bulmak için bas bas bağıran zihin sakinleşmeye başlıyor anlayışla.

Bu sakinleşmede bizi ermişlik boyutuna doğru götürüyor.
4.gölgeden kurtulduktan sonra «bilmenin» yerini «anlayış» alıyor.
Ve birçok şeye ulaşmamıza yardım ediyor.

 1. Armanın dinamizmi hala gürültülü olarak algılandığından anlayışın doğasında toplumun tümünü iyileştirme potansiyeli vardır. Gölge boyutunda gürültücülük kendi güven sorununu çözmeye yöneliktir. Arma boyutunda ise aynı gürültücülük toplumun güvenini sağlamak için kullanılır. Böylece anlayış zaman içinde hoşgörüsüzlük ve ayrımcılık sorunlarını çözme tohumunu taşır.

Bilgi eyleme geçmiyorsa o bir yüktür.
Bilgiyi alma isteğimiz onu eyleme geçirmek içindir;
Eyleme geçmediyse onu çöp kutusuna atmalıyız.
Bana yaramıyorsa, ben onu kendim için kullanamıyorsam,
kendimi onunla iyileştiremiyorsam sadece egomu beslemek için varsa bazen de tabi ego, zihin, mantık, izin vermiyor. Yine zihin ön planda. «Başka bir bilgi yada uzmana git o seni kurtaracak» diyor. Oradan oraya bizi taşıyor. Ancak gittiğimiz hiçbir yerde de istediğimiz cevabı bulamıyoruz. İstediğimiz sonuca varamıyoruz. Çünkü onu bizim dışımızda kimse çözemez. Bunada hazır olmak gerekiyor çözüm için.  Hazır olduğumuzu düşünüyoruz. İşte zihnin oyunları bunlar.

 1. gen anahtarı Arma Anlayış, aklın çalışmalarını doğuştan yönetecektir.
  Küresel düzeyde mantığın temel anlayışında var olan sistemlerin ve yapıların yetersiz olduklarına dair sosyal devrim yapacaktır.
 2. Arma yardımıyla teknolojik açılımları da içeren yeni formül oluşturulacaktır ve birçok eski sorun çözülecektir.

ERMİŞLİK BAĞIŞLAMA 4. KALP ÇAKRASI VE 4.GEN ANAHTARI

 1. Gölgeden kurtulduktan sonra bilmenin yerini Anlayış alacaktır ve günümüz dünyasının ulaşmak istediği birçok şey yok olacaktır. İnsanın yeni farkındalık merkezinin gelişimiyle varoluş çelişkilerine mantıklı anlam katma ihtiyacı ortadan kalkacaktır. Bu durum ona hem fiziksel hem de enerjiye ilişkin An­layış verecektir. Böyle bir dünyada mantığın rolü değişecektir.  O, bundan sonra ne korkumuzu ve ön yargılarımızı savunmak ne de şahsi çıkarlarımız için kullanılacaktır. Mantık en yüksek frekansında en etkin toplumun yapılandırılması için kullanılan bir araçtır. Hakiki etkinlik canlı sistemlerin bütünsel Anlayışındadır. Ne zaman ki Anlayış bizim birbirimize ne kadar bağlı olduğumuzu gösterir, en etkin olmayan boyutun bencillik olduğunu görürüz.

Bilmenin yerini alan «Anlayış» bizi bağışlamaya götürüyor;

Buradaki bağışlamanın anlamı nedir?
Bağışlama frekansında mantığın rolü değişiyor. Önyargılarımızı savunma, fikirlerimizi savunma, kendimize tarafta tutma ihtiyacı bunların hepsi gölge frekansı olduğu için bizim eski beynimizden eriyip gidecekler. Eski beyinde zaten yavaş yavaş küçülmeye başlayacak. Onun rolü bizi hayatta tutmaktı, bizi savunmaktı, ancak artık güven ve birlik alanına girdiğimiz için savunmaya ihtiyacımız kalmayacaktır.

Anlayış aslında ne kadar bizim birbirimize bağlı olduğumuzu gösteriyor?
Gerçektende etkin olma boyutuna götürüyor. Bencillik ortadan kalkıyor. Kendine anlayış göstermek çok önemlidir.

 1. Arma daha mükemmel bir frekans için bağışlama alanı yaratır;
  Bağışlama Anlayıştan doğar.

  Fakat en yüksek frekans boyutunun gerçekleşmesi için Anlayışın ötesine sıçrama yapması gerekir.
  Bağışlama sosyal devrimden daha yüksek bir frekanstır.
  Anlayış olması ve iyi niyet mükemmel toplumun inşaasıdır.
  İyi niyet yani kendime iyi niyet beslemek ve karşı tarafa iyi niyet beslemek;
  bağışlamanın esas temeli burada başlıyor.

Kendime anlayış göstermek;
Kendime anlayış gösterdiğim zaman kendi sorunlarımın peşinden koşmuyorum, biliyorum ki eğer onun cevabına ihtiyacım varsa o cevap gelecek. Eğer gelmiyorsa demek ki ona ihtiyacım yoktur ve bunu kabul etmek o zaman gerçek başlama alanına yavaş yavaş adım atıyorsunuz ve içinizde bağışlama uyanmaya başlar. Bağışlama en yüksel bilinç durumudur.

Anlayışın olması ve iyi niyet mükemmel toplumun inşaatı için yeterli değildir.
Tarih devrimlerin genelde uzun vadeli olmasa da toplumu değiştirdiğini ama dünyayı hiçbir zaman değiştirmediğini göstermektedir. 4. Gen Anahtarının program eşi olan
49. Gen  Anahtarı Yeniden Doğuş, yüksek frekansına her zaman Bağışlamayla uyanır.
Gördüğümüz gibi Anlayış bazı sosyal reformlar sayesinde bütüne hizmete yönlendirir. Fakat Bağışlamanın  haki­ki hali kaygıdan yoksundur. Ermişlik durumu hepsinin yolunun  sonudur. O genetiğimizin tam dönüşümünün ve insanın gerçekleşmesinin temsilidir.

Bağışlama en yüksek bilinç durumuna erişilmesi ani bir şimşek  kıvılcımı gibidir;
İçinizde bağışlama uyanmaya başlar. Madde sınırlarını ve engelleri eriten kozmik bir aleve benzer. Bağışlama maddeyi açar ve hakikati ortaya çıkarır. Maddenin ne olduğunu öğrenmemize yardım eder.

Daha ötesini görmemize yardım eder.İnsanın bütünü görmesini ve böylece hakikatle  bütünleşmesini sağlar. Bağışlamanın büyük sırrı vardır ve bu sır zamanla bağlantılıdır.

Bağışlama, gelecekten geçmişe akar. Neden geçmişe bakar bu? Çünkü bütün sırlarımız geçmiştedir, geçmişi çözmeden rahatlayamıyoruz. Geçmişi bağışlamadan rahatlayamıyoruz.

Geçmişte ne yaşandıysa onu bile bilmiyorsunuz ancak burada geçmiş başlamaya başlıyor, kendimizi çarmıha germek gibidir, şimdiki zamanda hepimiz zaten çarmıha gerilmiş gibidir. Tüm insanlığın sırrını çözmek, kollektif bilince kayıtlı olan sırları çözmek.

Bağışlama genetik blokajları, karmaları, karmik aile 👩👩👦 sırlarını, lanetlerini eritmek, çözmek, bozmak, huzura kavuşturmakla ilgilidir.
Bağışlamanın birçok nesil birikmiş karmik borçları;
Hepimiz borçlarımızı ödemeye başlıyoruz. Çok kredi almışız ve şimdi o kredileri borçları geri verme zamanıdır. Kimseyi borçlandırmamak çok önemli ancak kendimizide borçlandırmamamızda gerekiyor. Alma verme dengede olmalı. Buna dikkat etmeye başladığınız zaman otomatikman bağışlama başlıyor.

Kaynak: Mirasımız Hologenetik Aile Kozmik Aile Düzeni

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın