5-10 Nisan 2022 tarih aralığı 51. Gen Anahtarı Transiti

Sosyal medyada paylaş

Nisanın ayının ikinci haftası İnsanlık Gen Ailesinin son üyesi 51. Gen Anahtarı transitinin etkisi altındadır. Kadim bilgelik konularını açıklayan ‘’Değişim kitabı’’nda veya I Ching’de 51 Altıgenin veya modern I Ching Gen Anahtarının işareti ‘’CHEN/UYANMA’’ gök gürültüsüdür, o da gerçekten bizi şok edebilir. Uyanış her zaman beklemeden olur. O bir gün olur ve olur, fakat olduğunda kalıcıdır. Uyandıktan sonra uykuya geri dönemez. 

Gök gürültüsü hayatın gök gürültüsüdür, vericiliğimizin gök gürültüsüdür. Uyanana ve hayat akışına engel olmayana bir kap olur. Bu verme sevgidir, fakat o her zaman ince ve nazik olamaz. Bu kozmik evrensel Sevgidir.

51.Gen Anahtarı gölge frekansı;
insan enerji alanında bozukluk yaratmasının sebebi çok basittir. Hayat sizin kontrolünüz dışındadır ve zaman zaman baş veren belirsiz olaylar kaderinizde radikal değişime sürükleyebilir. Gölge frekansında belirsizlik savunmasız ve derin korku hissi uyandırır, çünkü her an kötü bir şey olabilir. 

Bu güvensizlik hissi çevrede baş veren olumsuz olaylar esasında belirlenir ve şoka uğratır. Şok durumların oluşma ihtimali devamlı gergin olmamıza sebep olur.
Bu ne entellektüel nede duygusal bir sorundur. Bu sırf fiziksel sorundur. Güven beden hücrelerinde ya hissedilir ya da hissedilmez. 

Hayata güvenmeyen insan devamlı şok bekler. Sinirli, gergin ve alıngan olurlar. Şok korkusundan dolayı bu hayattan ya uzaklaşırlar ya da öfke ve acele hareket ederler. Şok gerçeğinize ve onunla bağlantınıza meydan okur. 

Bundan dolayı her bir şokun gerçek rolü hayatla ayrı olma hissini kaldırmak ve hayata rekabet için değil yaşamak için geldiğinizi hatırlatmaktır.

51. Gen Anahtarı;
rekabetçiliği, birinci olma ihtiyacı veya daha iyi olmak için değildir, başkalarından üstün olma hissidir. Buda çok çirkin biçimlere bürünebilir.

Bu gölgenin tesirinde olan kişiler kimsenin aklına gelmediği şeyler yapar ve şaşırtıcı olayların içine sokar. Onlar korku hissi duymayabilirler.

51 Gen Anahtarının genetik arketipi çok farklıdır, özelliği bir portal veya kapı olmasıdır. Onun götürdüğü yer genetiğinizi programladığınız frekansa bağlıdır. Ve bu frekans yükselmeye başladığında rekabet ruhu yaratıcılığa hizmet etmeye başlar.

 

Kendi bağımsız yaratıcı yeteneklerinizin peşinden gitme cesareti bulduğunuzda 51 Gen Anahtarının Teşebbüs kapısından girersiniz.

51.Gen anahtarı Arma (Armağan frekansı) insan genetik matrisinin anahtarıdır,
çünkü bireysel gücü aktif yapma kodunu taşır. Teşebbüs kendine uyanmanın anlamını açıklıyor, bilinen yoldan çıkıp öz varlığınızın zekasına uyanmaktır.
51. Arma rekabetçiliğin yüksek ifadesidir;
Başkasıyla rekabeti bitirmişsinizdir, kendinizle rekabet başlamıştır. Kişi benzersizliğini kullanmaya başlar. Kimsenin yürümediği patikalardan kendi dahiliğine yürür.
Bu Arma sahibi kişiler dünyaya yenilik getirirler.
51.Gen Anahtarı gölge frekansında sarsıntıların hareket gücü olurken Arma frekansı olumlu şok ortamı yaratarak Uyanışın kimyasını başlatır.

51.Gen Anahtarı Ermişlik frekansı tüm ermişlik boyutlarının hepsinin esasıdır, çünkü hakiki uyanış olmadan hiçbir ermişlik durumuna ulaşılmaz.

Uyanış beden mutasyonu sayesinde gerçekleşen bireysel benliğin erimesidir;
Bu fiziksel düzeyde bedenin algı organlarının köklü değişimidir. İnsanlık Gen Ailesinin parçası olan bu gen anahtarı bir gün insanların hepsinin uyanacağını garanti eder.

Gelecek zamanlarda bu ermişlik boyutu gen havuzlarının hepsini uyandırmaya başlayacaktır. İlişkilerin de uyanış zamanı gelecektir, daha sonra aileler, topluluklar, toplumlar ve sonunda gök gürültüsü insan gen havuzunun bütününde gürleyecektir.

5-10 Nisan tarih aralığında 51. Gen Anahtarı transitinde gözlemlemeniz gerekenler:

  1. Hayatınızda belirsiz olaylar ve diğer insanların yaşadıkları ‘’felaketler’’ sizi nasıl etkiliyor?
  2. Yaşadığınız “şok” olaylara verdiğiniz tepki ve duruşunuzun farkına varmaya çalışın.
  3. Rekabetçiliğin hayatınızı ve en önemlisi sağlığınızı nasıl etkilediğini gözlemleyiniz.
  4. Başkalarıyla rekabetin bedeninizi nasıl gergin hale getirdiğinin farkında olunuz.
  5. Dünyaya yaşamak için mi, hayatın keyfini çıkarmak için mi veya devamlı herkesle rekabet içinde olup kendinizi yok etmek için geldiğinize karar veriniz.

Kaynak: Mirasımız Hologenetik Hafıza

Kurs Resmi

İlgili Diğer Yazılar

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: