21.Gen Anahtarı Sevgi ve Fedakârlık Fraktalı

Sosyal medyada paylaş

Nisan’ ın ilk haftasında enerjisini etkileyen Sevgi ve Fedakarlık fraktalının İnsanlık Gen Ailesinin 21. Gen Anahtarı olacaktır.

21 Gen Anahtarı transit günlerinde gözlemlemeniz gerekenler:
1. Günlük yaşamınızda kontrol etme dürtüsünün nasıl çalıştığına dikkat ediniz.
2. Kontrol eden mi veya kontrol edilen misiniz?
3. Kontrol ve ayrımın sizde nasıl çalıştığını gözlemleyiniz.
4.Otorite ve kontrol arasında fark sizin için nedir?
5.Otorite olmak için ne yapmalısınız?

Her kültürde kalbi sevgi ateşiyle yanan ve bu sevgi adına kendi hayatını feda eden insanlar yaşamıştır. İnsanlara sevgiyi anlatmak ve onları bulundukları sevgisizlikten sevgi alanına çekmek için göğüslerinde sevgi ateşiyle yanan, düşünmeden kalplerini söküp insanların yolunu aydınlatanlar hep olmuştur.
Günümüz dünyasında acı seli bitmek bilmemekte ve çare aranmaktadır. Tek çare insanın kalbinde olan sevgiye ulaşabilmesidir. Sadece o zaman insan olduğunu ve insanın aslının sevgi olduğunu hatırlar.

Sevgi ve Fedakarlık fraktalının Gen Aileleri;
insanın sevgiden kaçmak için kendi inşa ettiği hapishaneden kurtulmasının yollarını anlatır. İnsanlığın ne olduğunu, sevgi yolunun bir alma–verme dengesi ve dünya gezegeninin bir canlı beden olduğunu, anneliği, ne aradığını anladığında, onun içinde olan her canlıyı sevgi temelinde birleştirdiğinde, geldiği kaynağa bağlandığında hapishanenin duvarları eriyip yok olur. Kalbinin içinde taşıdığı sevgi içinden dışarıya akar. Sevgiyle tanıştığı anda özgürleşir, özü gür akar.

Sevgiyle tanıştığı anda gerçekten içinde hiç beklenti izi olmayan, vermenin en büyük alma olduğu fedakârlık içine adım atar. İkilemin katı çerçevesini daha sert yapan ve insanların acılarının nedenlerinden biri olan 21 Gen Anahtarının alçak frekansı olan kontroldür.

Kontrol sadece tek bir önemli konuyla ilgilidir, toprak;
Dünya ve içinde insanın kendini tanımaya başladığı andan itibaren günümüze kadar alan veya toprak sorunu mevcuttur ve onun çözümü hep çatışmalara neden olmuştur. Diğer bir bakış açısı hayatımızı alan veya toprak olarak kabul etmek ve yönetmek istediğimiz olayları kontrol etmektir.
Alçak frekans boyutunda yaşadığımız için her şeyi küçük alanlara bölüp kontrol etmeye çalışırız ve hepimiz kurban bilincindeyiz. Hep kontrol edenler ve kontrol edilenler vardır. Bu savaş demektir. Bugün savaşın yönü değişmiştir. Para için savaşılır.
Paramız varsa kontrol etme gücümüz vardır;
Kontrolü her alçak frekans enerjisi gibi korku yönetir. Kontrolün sorunu ataerkilin sorunudur. Gezegenimizde toprak bölünmesinin esası hayata güvensizliktir. Bu güvensizlik insanın gerçek hastalığıdır.

Toprak ayrımı, hakimiyet ve parayla onu kontrol etme, bu hastalığın belirtileridir;
Alçak frekans boyutunda arginin kimyası içimizdeki hakiki insanı bulmamız için önce karanlığın içine iter. Hem kendimizin hem atalarımızın geçtiği karanlık yolları anlayıp, saygıyla kabul etmemize yardım eder. Kabul başladığı anda kimya süreci ile DNA’mız hareketlenir. Alçak frekans basamaklarından yüksek frekansa tırmanmamıza yardım eder.
Kalp algısı devreye girdiğinde 21. Gen Anahtarının Otoritenin yüksek frekansına ulaşımı sağlar;

Otorite olma genetik yapının özelliğidir, yapay olması imkansızdır. Otorite frekans boyutu kalpten konuşarak hareket eder ve her zaman size sadık olan insanlar kazandırır.

Hakiki otorite kontrol etmek ve ayırmakla ilgilenmez, amacı birleştirmektir;
Erdemli olmanın canlı enerji alanının içinde genetiğinizdeki arginin belirli kimyasal boyuta ulaşıp dünyaya yayılmaya başladığında insan kaderinin içine dalar ve kendini bilme başlar. Ayrımlar, kontrol etme dürtüsü, sahte Benlik hepsi Erdemin içinde erir ve yok olur.
İnsanın hakiki doğası sevgiyle mayalanmıştır;
İnsan ise sevgiden kaçmak için kendini inşa ettiği hapishanelere kapatır. Sevgi özgür kuştur, hiçbir hapishanene duvarları onu kısıtlayamaz ve kurtulma yollarını bulur ve fedakarlık içine adım atar.

Kaynak: Hologenetik Hafıza

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: