Numeroloji Okuması: Sayıların Anlamları ve Enerjileri

Numeroloji Okuması: Sayıların Anlamları ve Enerjileri

Numeroloji, psişik bir okumanın doğruluğunu kontrol etmek gibidir.

Numeroloji, hayatınızda meydana gelen döngüleri tanımlamanıza yardımcı olabilir. Rakamlara baktığımızda gizemler ortaya çıkıyor.

Rakamlar, tıpkı bir insanın doğduğu tarih ve saati çevreleyen gezegenler gibi bir hikaye anlatır. Gezegenler, tarih ve saat sayılarının arkasındaki titreşim gibi bir kişinin yapısına ve özelliklerine katkıda bulunur.

Numerolojide, içinden geçtiğiniz dokuz döngü veya dokuz yıl vardır:
Her sayı hayatınızdaki bir döngüyü tanımlar. 
Örneğin: Bir yıl, yeni başlangıçların, doğumun, tohumların ekilmesinin simgesidir. Bu ilk sayıdır ve onunla birlikte sonsuz fırsat ve canlı enerji sunar. 

Döngülerin sonuncusu olan dokuz yılın hemen ardından bir yıl gelir. Dokuz yıl, son sekiz yılda başladığınız işi bitirmek içindir. Yorucu ve derinden manevi bir yıl olabilir. Yani, bir başlangıç ​​ve dokuz son. Dokuz döngüden geçtikten sonra tekrar birinden başlarsınız. Her yıl veya döngü, özellikle hayatınızın belirli alanlarına yönelik fırsatlar ve engeller getirir.

Numeroloji genellikle bir danışmana birinin hayatında neler olduğuna dair hızlı bir fikir verebilir. Bundan sonra daha derine inebilir ve neyin, neden, nerede ve nasıl olduğunu tanımlamaya yardımcı olabilirler. Bazen insanlar, numerolojilerinin işaret ettiği ile tamamen zıt özelliklere sahiptir. Bu, numerolojinin doğru olmadığı anlamına gelmez, ancak her ne sebeple olursa olsun buna direnirler. Tabii ki, bir danışman genellikle başlangıçta ve okuma sırasında blokları saptayabilir.

Doğum gününüz ve çevrenizdekiler hakkında fikir edinmek istiyorsanız, bugün bir numeroloji okuması için mükemmel bir gün . Veya belirli bir sayının neden sürekli ortaya çıktığını bilmek istersiniz. Nümerolojiyi kullanarak bir okuma yapmayı deneyin ve sayıların ne söylediğini görün.

www.remkod.com.tr sitemizde Numeroloji ile ilgili video ve dokümanlara erişim sağlayabilirsiniz.

Share this content:


Ucretsizegitimal sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir Cevap Yazın

Ucretsizegitimal sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin