Yaşam Ve Ölüm Gen Ailesi 42. Gen Anahtarı

Sosyal medyada paylaş

Bilgelik ve Merhamet Fraktalı

11-16 Nisan haftasında Bilgelik ve Merhamet fraktalının Yaşam ve Ölüm Gen ailesinin 42. Gen Anahtarı transite başlıyor.

42. Gen Anahtarı geçişinde dikkat etmeniz ve gözlemlemeniz gerekenler:
1. Ne tür beklentilerinizin olduğu fark edip onların listesini yapınız;
2. ‘’Olumlu’’ ve ‘’olumsuz beklentiler arasındaki farkı keşfediniz;
3. Onların sizi nasıl etkilediğini gözlemleyiniz.
4. Bazı beklentilerinizi bırakmayı deneyiniz.
5. Beklentileri bırakma konusunun hangi korkuları tetiklediğini görmeye cesaret ediniz. Ve bırakmaya devam ediniz.

Bilgelik ve Merhamet fraktalı Buddha ismiyle bağlantılıdır. Sunulan öğretinin esası insan acılarını ancak bilgelik ve merhametle dönüştürür.
’’Binlerce savaşı kazanmak için savaşmak yerine, kendinizi fethetmeyi deneyin.
Zafer sizindir’’.

Evet, kişi Bilgelik ve Merhamet mertebesine ulaştığında zafer kazanılır ve acılar dönüşür.Yaşam ve Ölüm Gen Ailesi biyolojideki yeni kavramların özünü ve kuantum biyolojisinin temel kavramlarını yansıtır. Genetiğinizin ve DNA’ nızın kurbanı değilsiniz, onu yeniden şekillendirme yetisine sahipsiniz. Hayat rekabet için değil birlikte yaşamak içindir, hayatın içinde her şey birbirine bağlı ve birdir.
Leysin aminoasidi gen ailesini bir arada tutan ve kimyayı yönetendir;
42.Gen Anahtarı bulunduğu enerji merkezi jeneratör görevi yaparak yaşam süreçlerini yönetmek için enerji üretir.
Bedeninizde her an ölen ve yeniden doğan hücrelerin farkında değilsiniz.
Bedenimiz sürekli yaşam ve ölüm süreçlerini yaşar. En önemlisi bununla ilgili hiçbir kaygısı yoktur. Beden ölümden korkmaz. Yaşam ve Ölüm döngüleri bedenimizin ve yaşamımızın içine örülmüştür.

Yaşam hücreyle başlar ve her bir hücrenin içine hayatı sonlandırma zamanı monte edilmiştir. İnsan ömrü alçak frekansta ne yazık ki yaşamakla değil ölümü beklemekle geçer. Bundan dolayı aslında onu hiç yaşamaz.

Olaylar kontrolümüzden çıkıp bizi ölümün kaosuna soktuğunda ne kadar yüzeysel, bağımlı, bencil ve beklentiler içinde zorluklar yaşadığınızı görürüz.

Yaşam ve Ölüm Gen Ailesi, leysin kimyasıyla alçak frekans boyutunda yaşama değil ölüme odaklı yaşamaya mecbur eder. Her bir hücrenin evrim açısından baştaki tutumu ne olursa olsun hayatta kalmak olduğundan alçak frekans bilinci belirler. Evrimin en büyük meydan okuması başlangıçtadır;
çünkü her bir hücre kendini korumayı öğrenmelidir
. Böylece alçak frekans boyutunda tek hücreli canlı bilincine odaklıyız. Günümüz gezegenimizde bu bilinç frekans boyutu hakimdir ve onun yan ürünlerinden biri 42.Gen anahtarının alçak frekans boyutunda yarattığı Beklentidir.

 Hayatınızda ihtiyacınız olan her şeyi, para, evlilik, iş, başarı hepsini alacağımızı, özel hayatınızın mükemmel olacağını, tamamen özgür olacağınızı, her şeyin hayal ettiğiniz gibi olacağını düşündürür. Ancak şimdi değil bu bir gün olacaktır, önce bir şeyler düzeltilmelidir.

Hep ertelersiniz. Mutsuz, memnuniyetsiz devam edersiniz. Her bir beklentinin ve ertelemenin sonucu hayal kırıklığıdır. İlk bakışta beklenti çok masum gözükür, fakat hayatınızı tüketir. Zihin sadece programlandığımız kalıplara bakar ve onu gerçekleştirir. Aslında kendi olumsuz gerçekliğinizi yaratarak etrafımızda olan olaylara olumsuz etki etmekle meşgulsünüzdür.

Bunun tek sebebi alçak frekans kodunu taşıyan bedenin değişim korkusundan dolayı insanların hala çok yoksul ve mutsuz olmasıdır. Beklenti sadece gelecekte mutlu olacağınızın ümidini veren ve daha iyi “yarınları” bekleten ve birçok düşünsel korkularınızın kaynağıdır, çünkü ölüme odaklı yaşıyorsunuzdur. Korkuya güvenip onun alanına cesaret edip adım attığınızda onun dönüşümünü görebilirsiniz.

Bilgelik korkuyu tanıma dürtüsüdür;
Alçak frekans boyutunda korku sizi geliştirmek için vardır, amino asit kimyasının yardımıyla yukarıya tırmanmanızı sağlayandır. Her alçak frekansın içinde yüksek frekans tohumu saklı olduğundan beklentilerinizi bırakıp yeniliğe açmaya başlarsınız.
İnsanların en büyük yanılgısı yaşamın parçası olmama duygusudur, bundan dolayı da hep kendini yanlış değerlendirmiştir. Yaşam sürekli değişir ve insan onun içinde değişmeye mecburdur.

42.gen anahtarının armağan yani  Arma frekansı hayatı karmaşık örüntüyle birbirinin içine geçen ve birbirini takip eden tarihi nakış olarak görür. Yaşanan olayın nasıl sonuçlanacağını bilmemenize rağmen onun bir öncekine bağlı ve bir sonrasına köprü olduğunun farkındasınızdır. Bu geri duruş bakış açısıyla hayatınızın bir kitap olduğunu unutmayın.

Bu hikâyede, hikayenin içinde ve hikayeye hayran olan fakat sözlerde ayrıntılarda kaybolmayan hem yazar hem kahraman hem de okursunuz.

Ermişliğin en yüksek frekansı Kutlama ölümün transandallığını temsil eder.;
Bu ermişlik parladığında gerçekten parlar, tanık tanıklık ettiği olur.
Bireysel farkındalık tekrar Kaynakla saf bilinçle bütünleşir.
42. Gen anahtarı Ermişlik frekansı insan olmanın komikliğini görmeyi sağlar. Kendi içinde ölümün ötesine adım atan ve olmanın anlamsızlığını görür ve bu gerçek, onları zamanla içten dışa sardığında kim oldukları konusunda özdeş yönlerini tamamen yok eder.

Kaynak: Mirasımız Hologenetik Hafıza

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın