Ayın 1’inde, 10’unda, 19’unda ve 28’inde Doğan İnsanlar

Herhangi bir ayın 1’inde, 10’unda, 19’unda ve 28’inde doğan insanlar 1 Numara ile kutsanmıştır. Yönetici gezegenleri Güneş’tir ve aynı zamanda Zodyak burcunun yönetici gezegeni olan Aslan’dır .

Özüne kadar savaşçılar, onları en iyi tanımlayan alıntı “ Enerji ve sebat her şeyi fetheder”-Benjamin Franklin.

19- Güneş Karanlığın sonundaki aydınlık

Tarot’taki Sihirbaz (1) kartıyla ilişkilendirilir ; 1 numara aynı zamanda Güneş (19) tarot kartıyla da ilişkilidir. 1 numara sihir yaratabilir.

1 Numara ile ilgili numerolojik gerçekler 1 tüm sayıları doğurur. 1 numaralı numerolojiye sahip olanlar, son derece bağımsız, rekabetçi, kararlı, özgürlüklerine değer veren, özgün, liderlik niteliklerine sahip, kendine güvenen kişilerdir.

1 numaralar, kafalarına koydukları her şeyi başarabilirler. Sürekli olarak yeni fikirlerle doludurlar ve onlara mutluluk veren de budur. 1 Numara karizmatik ve hikayeleriyle o kadar eğlenceli ki, büyük bir kalabalığın içinde bile sihirli bir şekilde herkesin dikkatini kendi üzerine çekebiliyorlar.

Geliştirebileceğiniz Özellikler Sürekli olarak makul olmayan bir standarda ulaşmak için çabaladığınız için, bunu başaramazsanız, kendi benliğinizi sert bir şekilde eleştirebilirsiniz. Birileri tarafından göz ardı edilmekten nefret ediyorsun. Evet, diğerleri de haklı olabilir. Onların bakış açısını dinlemeniz gerekiyor. 

Başkalarıyla daha işbirlikçi olmanız gerekiyor ve hayır! Bu sizi köle yapmaz. Başkalarına karşı bu kibir ve hakimiyet eğilimini bırakmanız gerekir. Kariyer ve 1 Numara Doğal bir lider, çalışırken ve yaratıcı fikirleri hayata geçirirken en mutlu siz olursunuz.

Sen bir vizyonersin ve diğerleri için bir ilham kaynağısın. Çok hırslı olmanıza rağmen, merdiveni tırmanmak için başkalarını küçük düşürecek tipte değilsiniz. Çalışma şeklinize kızabilecek tek kişi, mükemmelliğinize ayak uyduramayanlardır. 

1 Numara’nın koyduğu hedefe ulaşamaması çok nadirdir. 1 Numara tarafından yönetilen bir takımda olmak mantıklı. Motivasyonel bir lider olmasına rağmen, 1 yalnız bir sayıdır. O zaman kimseye hesap vermedikleri için bundan zevk alırlar.

1 Numaralı Serbest Meslek (Girişimcilik), askeriye, siyaset, hukuk, vaiz, astroloji için en uygun kariyer. 1 numaralı aşk uyumluluğu Mükemmeliyetçi olduğunuzdan ve her zaman liderlik etmek istediğinizden, çevrenizdekiler, hafife almayı seven tiplerse, bu onlar için yorucu olabilir. Bazen partnerinizin liderliği almasına izin vermelisiniz. 

Açık sözlü olduğunuz için, partneriniz hassas ise onları incitebilirsiniz. 3 veya 5 ile en iyi şekilde eşleşirler, çünkü 3 kaygısızdır ve 5’in maceracı doğası 1’leri tamamlarken, 1’in ciddi doğasını rahatlıkla halledebilir. 1 numaranın uğurlu renkleri güneşin renkleridir. Altın, turuncu ve sarı.


Ücretsiz Kurs Merkezi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

Ücretsiz Kurs Merkezi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et