Sosyal medyada paylaş

Fırtına Gen Ailesinin mutasyon yeri ilişkilerdir;
İlişkilerin hepsi kabile bilincine dayalıdır. Aile içindeki ilişkilerinize dikkatli baktığınızda görürsünüz.

Özgürlüğün içinizde yatak yapması ve akması için önce duygularınızın sorumluluğunu almalısınız. Yaşamın içinde yaşadığınız dramların, duygusal fırtınaların hepsinin amacı, amino asit histidin yardımıyla gerçek kimyasal fırtınayı başlatmaktır. Buda ilişkileri şifalandırma yönünde hareket ederek onları daha yüksek frekansa ulaştırır. Duygularımız gerçekten güçlü olduğunda bedenimizi terk etmeye çalışan eski hatıraların kimyasal süreci hızlanır. Yükselen duygusal farkındalık insan biçiminde zehirli genetik malzemeyi aşama aşama atar.
Bilinç Tayfı genişledikçe yüksek frekans alçak frekanstan serbestleşerek en yüksek potansiyeliyle bütünleşir, fiziksel, duygusal ve düşünsel boyutta farkındalığı yaşatır.

 Yüksek boyutlara veya Ermişlik frekansına ulaşmadan beden dışında farkındalığa ulaşmak imkansızdır. En yüksek Ermişlik bilincinde farkındalık hem gezegenimizdeki canlıların hem kozmik boyutta yaşamların arasındaki bağdır. Bilinç ve madde arasında ara düzlemdir. Biçim (madde) kabuktur. Altında farkındalık meyvesi yerleşir ve onun içinde bilincin tohumu bulunur. Farkındalık insan ve Tanrı arasındaki kapının anahtarıdır.
Büyük Değişimler geldiğinde, içimizdeki eski korkular silinip DNA’mız sakinleştiğinde (fırtınadan sonraki sakinlik gibi) genetiğimizin özgürlük müziği duyulur.

55 Gen Anahtarı transit sürecinde gözlemlemeniz gerekenler:
1.Yaşamın içinde yazdığınız dramların farkına varınız;
2.Duygusal dramlarınızın senaryolarını, hangi sebeplerin hangi korkularınız olduğunun farkına varmaya gayret ediniz;
3. Duygusal dramların ‘’hapishaneniz’’ olduğunu ve onun anahtarının sizde olduğunu görmeye çalışınız;
4. ‘’Hapishanenizin’’ gardiyanları korkularınız olduğunu ve onlardan anahtarı aldığınızda özgürleşmeye başlayacağınızın farkına varın;
5. Ara sıra içinizde yatak yapmaya çalışan Özgürlüğün müziğine kulak kabartınız.

55.Gen Anahtarı program eşi 59. Gen Anahtarı insanların buharlanma ve arınma sürecini başlatır, buda kimyasal yapının değişimi demektir. Güneş sinir ağında yeni nöron yapı ağı korku temelinde olan sürüngen nöron yapıyı eski beyinden siler. Eski beyinle ilgi kimyasal süreçler de bitince bedenin ihtiyaçları değişir. 55.Gen Anahtarı Arma frekansı Özgürlük kendi yaptığı yatağında içinizden akar.
Özgürlük sözü ölçülmezdir ve insan ruhuna mühürlenmiştir;
onu sadece uyandığımızda anlayabiliriz. Farkındalığımız geliştikçe özgürlük ruhu yaşamımızın sınırlarını genişletir. 55.Gen Anahtarı Özgürlük frekansı sayesinde insan farkındalığı yeni alışkanlıklar edinir, fiziksel boyutlar dışına yolculuk yapmak gibi…

55.Gen Anahtarı Özgürlük frekans boyutunun sembolü bolluk kupası veya kutsal kupadır;
Kutsal Kupa ilişkilerin sembolüdür. Alçak frekans boyutunda bu kupa hiçbir zaman dolu değildir, tabii ki tek sebebi korku esasında yürütülen ilişkilerdir. Program eşi 59.Gen Anahtarı alçak frekans boyutunda ilişkiler samimi değildir ve hep bir taraf ağır basar. Biri diğerine ihtiyaç duyarken diğeri onu reddeder. Bunların hepsi insanın kendini savunma ihtiyacının sonucudur. Buda ilişkinin yıpranmasına sebep olur. Bir taraftan aşk diğer taraftan nefret bu iki zıt kutup yakınlığı ve samimiyeti bozar. Fakat insanın yüksek frekans boyutuna tırmanışında ilişkileri farklılaşır. Kutsal Kupa dolmaya başlar ve her zaman dolu kalır, çünkü biz artık “aşka düşmeyiz, aşka uçarız”.

 Gök ve Yer, Yin ve Yang, dişil ve eril arasındaki büyük aşk gerçekleşir;
nihayet ayrım yanılgısını kırarak ayrılıklara son verilir ve yaratılışın merkezinden sonsuz enerji açığa çıkar. Kutsal (sakral) evlilikler ve kutsal evlilik içinde olan toplumlar sayesinde bu enerji genişler

55. Gen Anahtarı alçak frekans boyutu;

55. ve matrisi güneş sinir ağ sisteminin omurilik kısmındadır.

Günümüzde buna ikinci beyin denilmektedir. Buradaki beyin bildiğimiz beyinden bağımsız hareket ederek damarlar ve bedenin iç fonksiyonlarını yönetir. Bu beynin doğasının ve mekanizmalarının ayrıntısı bilinmemektedir. Bilinen duyguların aklımızı yönettiğidir.

55.Gen Anahtarının alçak frekans boyutu Takip doğrudan duygularınızla ilgilidir;
ve hepinizi yaşam dramlarının kurbanı yapar. Bir taraftan acılardan örülen iplerin, diğer taraftan zevklerinizin ağlarına yakalanırsınız. En önemlisi bu dramlara bağımlısınız ve onlara bayılıyorsunuz. Yaşadığınız dramların suçlusunu hep dışarıda ararsınız;
ve o suçlunun siz olduğunuz aklınızın ucundan bile geçmez. Yaşamın içinde zevklerin peşinden koşup onlara ulaştığınız zaman (zevk para, aşk, cinsellik, statü, araba, ev gibi her şey) kendimizi mutlu hisseder, orada kalmak için çabalarız. Ulaşmadığınız zaman ise kendinizi baskılanmış hisseder, bu baskıdan hemen kurtulmak için çabalarsınız.
Takip alçak frekans boyutunda içinizde kopan duygusal fırtınalar sayesinde yaşadığınız dramları fark edersiniz. Bu durum bağımlılık sürecinin yok olmasını başlatır, hakiki özgürlüğün ne olduğunu anlamanızı sağlar. Takip, bilincin, birliğe dönüş isteğini içerir, fakat alçak frekans boyutunda romantik aşk ve ikiz ruh arayışına sokar.
Burada alçak frekansın sırrı ve onun kökleri bilinçsiz ilişkimizdedir.
Bu
 tuzaktan kurtulmanın tek yolu farkındalıktır.
Büyük üstat Gurdjieff’ in dediği gibi,
“Hapishaneden kaçmak için önce hapiste olduğunuzu fark etmelisiniz”.

Kaynak Mirasımız Hologenetik Hafıza

Kurs Resmi

İlgili Diğer Yazılar

One thought on “55 Gen Anahtarı Fırtına Gen Ailesi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: