Fırtına Gen Ailesi 55. Gen Anahtarı Bilgelik ve Merhamet

20-25 Şubat 55. Gen Anahtarı transiti;

Bireysel “Ben” kolektif bilincin içinde eriyerek “Biz” çağına girmenize yardım eder.
Bu bilinci genişleten ve yükselten kodun taşıyıcısıdır. İnsanlar, zaman ve mekân içinde çeşitli yollarla ilerler. Bu yollar belli bir zaman sonra sizi DNA’nızın içindeki yegâne amacı uyanış sürecini harekete geçirmek olduğu yere getirir. 

Kültürlerin hepsinde, efsanelerde, büyük değişimler uyanışın gerçekleşmesi konusunda ipucu bırakmış ve bu uyanışın çeşitli yollarından söz etmiştir. Aynı masalda olduğu gibi, uzun süren zorluklarla ve macerayla dolu yolculuktan sonra prens Uyuyan Güzeli bulur ve bir öpücükle asırlarca uyuyan prenses uyanarak dünyayı dönüştürür. Sembolik olarak uyuyan prenses insanlığın tümüdür, prens ise Fırtına Gen Ailesidir.

Fırtına Gen Ailesi motor ve farkındalık merkezi olan Duygu enerji alanında yerleşir;
Duygu enerji alanı ve kodladığı amino asit histidin kimyası, Fırtına Gen Ailesinin içinde uyuklayan genetik tetikleyiciyi, sizi, yüksek gerçekliğinize uyandırmak için aktive eder. Kolektif sürecin yüksek bilince tırmanma sürecinde duygusal boyut ani değişimlere uğrar. Arketip Devrimci/Tetikleyici gen havuzunda saklanarak zamanını bekler.
Fırtına Gen Ailesi 55.Gen Anahtarı;
mutasyon sürecini başlatarak bireyi kendini tanımak adına içine iterek özgürleştirir. Diğer üyesi 49.G.A. ise sonra sosyal, politik ve ekonomik devrimleri başlatır. Altını çizmemiz gereken şey bireyin içinde mutasyon başlamadan toplumda devrimin imkansız olduğudur, önce bireysel devrim daha sonra toplumsal devrim. Daha önce transit yapan 49. Gen Anahtarının amacı toplumsal yaşamın krizlerinde, şimdi transit yapan 55. Gen Anahtarı bireysel yaşamınızda duygusal alanda kendini gösterir.

Fırtına Gen Ailesinin Mutasyon adlı yazıyı okumak için Tıklayınız…

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın