Ampli Taşı Uyumlaması

Sosyal medyada paylaş

Ampli taşı Simyacıların çok kullandığı kristallerden biri. Ampli diye kuvars gibi bir kristal ismi yok. Bu bir kuvars kristali. Mağaralarda kuvars blokları şeklinde oluşuyor, lazerle kesiliyorlar. Altıgen formundalar. Kuvars kristalinin çıkış şekli bu. Bunlar kesilmiyor, doğal kristalin şekli.

İlahi bir form bu altıgen. Altıgen aynı zamanda Davut yıldızının simgesidir. İlahi Mekanizma’nın sistemleriyle bağlantı kuran bir yapısı var, o yüzden kuvars kristali kullanıyoruz.

Yükleme yapacağımız kristalin ismi ampli. Türkçede amplifikasyondan geliyor, yükselt geç, yükseltme programı. Mikrofonla kitleye duyurmak istiyorsunuz kendinizi, mikrofon sesi alıp yüksek frekansa çıkarıp duyulmasını sağlıyor.

Ampli kristaliniz de şunu yapacak: gönderdiğiniz her frekansı alıp çıkarabildiği kadar size uygun frekansa çıkaracak. Ne için kullanacağız? Mesela şifalarınızda kullanabilirsiniz. Ampli kristali kullandığınızda şifanızı en az 3-5’e katlayacak. Akan şifayı güçlendirecek.

Ampli kristalinin algoritması şu: bir frekans gönderiyorsunuz, onu çıktı olarak daha yüksek bir frekansa çıkarıyor. O yüksek frekansı yayıyor. Ampli güç olarak yüksek frekansı yayıyor. Biz bu programı yüklediğimizde oluyor. Yoksa kuvars kristalinin böyle bir özelliği yok.

Kuvars kristalleri programlanabilir özellikte. Şu anda da teknolojide kuvars kristali kullanılıyor programlama konusunda. Harddisk, saklama vs. için. Saf kristallerden biri.

Ampli kristali açılıp kapanması gereken kristaller

Ampli kristalini kullanırken şunu söyleyerek açıyorsunuz: “Ampli özelliğini aktive ediyorum.”

Çalışmayı yaptıktan sonra bitirirken “Ampli özelliğini kapatıyorum.” diyoruz.

Neden kapatıyoruz?

Ampli kristalinin algoritmasından dolayı sizin gönderdiğiniz her frekansı yükseltiyor. Mesela diyelim ki; mutluluğu da o anda birden sinirlendiniz onu da yükseltiyor. Gönderdiğiniz frekansı seçmiyor bu iyidir bu kötüdür diye. Alıyor onu yükseltiyor. O yüzden pozitif şeyler için kullanmanızı tavsiye ederim.

Güçlendirmek istediğiniz frekanslarda kullanıyorsunuz. Sonra da kapatıyorsunuz.

Ampli kristalinizi yanınızda taşıyın. Dışarıda çalışma yapacaksınız hemen açın kullanın. Ampli kristallerinin avucumuza sığacak bir boyda olmasını tavsiye ediyoruz. Uçları kırılabilir, dayanıklı bir kesenin içine koyup çantanızda da taşıyabileceğiniz bir boyutta olması iyidir.

Ampli kristali büyüdükçe gücü artar. Eğer profesyonel kullanacaksanız, büyük şifalar yapıyorsanız daha büyük kristaller daha büyük güçlenme anlamına geliyor. Ampli kristalinde kütle önemli.

Kadim zamanlarda Mısır’da kullanılıyordu. Obeliksler, dikili taşlar yapıyorlar. Eskiden Kadim zamanlarda obeliks şeklinde büyük kuvars taşlarıyla çalışıyorlardı Mısırlılar. Onları telekinezi maddeyi hareket ettirmek için kullanıyorlardı. Mesela piramidin büyük taşlarının nasıl yerleştirildiği hala bilim insanları tarafından çözülmüş değil. Onlar sesin, maddenin bilincini kullanarak ve aynı zamanda o bilincin gücünü büyük kuvars taşlarına yansıtıp onları ampli olarak kullanıp maddenin ağırlığının azalmasını sağlıyorlardı. Yani yerçekimini azaltıyorlardı. 

Madde dolayısıyla o taş sizin parmağınızla bile kaldırabileceğiniz hale geliyordu. Rahipler tarafından uyumlanmış kristaller kullanılıyordu. O yüzden kütle önemli, sesin gücünü ve basıncını kullanıyorlar.

Konuşuyorum, basıncını hissetmiyor olabilirsiniz. Büyük bir hoparlörün yanındayken basıncı hissedersiniz. Anfiden geliyor. Diskoda büyük hoparlörlerin yanında durun yüzünüze vuruluyormuş gibi olur.

Ampli kristalinizi ne kadar kullanırsanız o kadar güçlenir, kullandıkça eminliğiniz de artıyor.

Bu arada yemeklerinizi şifalandırırken de ampli kristalinizi açıp kapayabilirsiniz. Böyle ufak şeylerde de yine kullanılabilir.

Uç kısımlarında ufak kırıklar olabiliyor, bu durum %1 belki etki eder. Altında ufak kırıklar varsa da kullanabilirsiniz. Ama burnun tamamı kırılırsa yenisini almanızı tavsiye ederim. Çünkü uç enerjiyi genişletiyor. O yüzden tek uçlu olanları daha fazla kullanıyoruz. Bu taşın doğal ucu.

Çift uçlu olanlar genellikle gridlerde kullanılır. Grid, ızgara oluşturmak. Mesela taşlarla beraber bir enerji ızgarası oluşturmak istiyorsunuz taşları dizip enerjiyi iki yönlü vermek istiyorsunuz, hem doğuya hem batıya mesela. Kuvars ızgaraların ortalarına iki uçlu kristaller koyarsınız.

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın