Cem Yılmaz Karakomik Filmler 2 Arada Kaçamak Numeroloji Analizi

Numeroloji ’nin insan yaşamı ve hayatı içindeki işleyişteki uyumunu fark ettiğinizde hayran kalıyorsunuz sisteme. Bir oyuncunun o rolü oynarken filmdeki adı’nın gerçek adıyla paralel destekleyici şeklinde ilerlemesi filmin bizler açısından inandırıcılığı gerçekçiliği ve en önemlisi filmin “gişe” başarısı açısından oldukça önemli bir konu…

Örneğin Karakomik Filmler 2 Arada Kaçamak serisi bunu en güzel şekilde anlatıyor. Cem Yılmaz’ın mesleğinide potansiyelinin en çok olduğu 2.ve 6.çakradan seçtiğini görüyoruz.

B T K harflerinin rakamsal değeri 2
O Ö F harflerinin rakamsal değeri 6’dır.

2 komedyenlik
6 Sinema Film Müzik
Ve bu iki rakam yani 2 ve 6 Cem Yılmazın bu hayatta potansiyelini açığa çıkarmak armağanlarını aldığı özüne yolculuk.

Cem Yılmaz Karakomik

Karakomik’te 3 tane K harfinden 2 rakamı ve 1 adet O harfinden 6 rakamı mevcut;
Film zaten direkt F harfi 6 ile başlıyor.
2 arada kaçamak’ta bol 2 var.
Filmlere verilen ad veya filmdeki karakterlerin ad’larıda iç güdüsel olarak kişinin yaşamamacına uygun potansiyellerinden seçilmiş olduğunu görüyoruz.
Nasılmı şimdi Numeroloji hesaplama ile yorumlara bakalım;

Altıncı çakra potansiyeli; aileye düşkün olacağını ebeveynlik koruma kollama sahip çıkma güdüsünün yüksekliğini, 2.ikinci çakrada ise karşı cinsle münasebetlerde sorun yaşanabileceğini gösteriyor.

Ana kulvarda sesli harflerden getirdiği 6 enerjisi ile düzgün bir takviye alarak aileden gelen taleplere hayır diyemeyeceğini bize gösteriyor.

Altıncı çakraya enerji akışı filmler çekerek ve müzik ile hobi düzeyinde ilgilenerek sağlıyor, lakin geç sayılabilecek bir yaşta evlenmesine rağmen ilk eşinden ayrılması da karmik döngünün bir parçasıdır.

Burada baba rol model Arif bey F harfi ile sevgi ve şevkat bilinci aktarımıyla olumlu rol model arzetmektedir. Çok iyi bir gözlemci olma kapasitesi de 6’ya aldığı doğum tarihi takviyleriyle güçleniyor. Filmindeki robota verdiği isim Arif v 216 ile adeta bilinç altında kendisinde potansiyel olan çakraların farkındalığını açtığını sembolik olarak ortaya koymaktadır.

2. Çakra Potansiyel

Bir diğer potansiyel 2. çakra olduğu için, cinsel espriler yapmakla ünlü olduğunu görmekteyiz. Evlat sahibi olarak bu çakranın armağanlarını alarak potansiyellerini açığa çıkarmıştır.

Yeme içme kültürüne düşkünlüğü ve eli açık olarak ısmarlamayı sevmesi de gene ikinci çakradan kaynaklanır.

23.04.1973 Doğum gününden alt yaşam amacı olan 5 açılışı takviyesi sahnede iyi olduğunu, hazırcevap ve gezmeye keşfetmeye yabancı kültürlere meraklı oluşunu turizm mezunu olduğundan görebiliriz. Doğum ayından gelen dört ile ergenliğinin zor geçtiğini sabır ve sebatı çok çalışarak deneyimlediğini göstermektedir.

Dan Milman 29/11 ile de büyük bir sentezci olduğunu ve uzay bilgilerine heves ettiğini görmekteyiz.

6. Çakra Harf

Gençliğinde 6. çakrası harf desteksiz yani boş olduğundan konsantrasyon problemi yaşamasına rağmen yedinci çakrada IQ meziyeti açık olduğundan birbirini dengelemiştir.

Altıncı çakra düzenli ikinci çakrada titiz olduğundan düzen takıntısı olması gayet normaldir. Altıncı çakra denge olduğundan yediden bastıran aşırı zihin faaliyetini alkol tüketimiyle yavaşlatma dopingine dikkat etmez ise dengesini yitirebilir.

Dokunma ikinci çakra ile ilgili olduğundan yemeği elle yemek ve sevdiklerine sevgisini temasla göstermekten hoşlanabilir.

Görselliğe ve kompozisyona olan ilgisi Leman dergisinde karikatür çizerek komedinin üretildiği çakra olan ikinci çakra ile birleştirmiştir.

Bu ilgisini resim sanatına olan merakıyla beslemektedir. Enteresandır ki Türkiye’nin diğer büyük komedyenleri Yılmaz Erdoğan ve Şener Şen gibi o da ikinci çakranın hakkını yapıcılık ve neşe ile veriyor.

CMYLMZ şeklinde sesli harf olmadan yazdığı adıyla da eski dillerdeki sesli harflerin sonradan okurken eklendiği kullanımlı alfabelere bilinç altıyla gönderme yaparak geçmiş kültürlere ve tarihe olan nostaljik merakını gösteriyor.

Kardeşlere ve evlada olan düşkünlük ikinci çakradan duyarlılığa sebep oluyor.

Atatürk indigo bilincine 29/11 eden yaşam yoluna ilham almış oluyor.

Sekizinci çakradan bolluk ve bereketi zaten doğuştan açık olduğundan 2 ve 6 ya gelen duble takviyeler sayesinde 2+6=8 ekseniyle takamül merdivenini hızla tırmanıyor, kariyerinde başarılı oluşu fıtratına en uygun mesleği seçmesinden ileri geliyor.

 

Komedyen kelimesinin kendisinde ad ve soyadında mevcut olmayan harfler K ile ikiyi O ile altıya enerji akışı sağlaması tesadüf değildir. Evladı Kemal ismi K harfi ile yani 2 rakamı ile baba oğul ilişkisinin tamamlayıcı ve uyumlu enerji akışını sağlamıştır

Kurs Önizlemeleri


Ücretsiz Kurs Merkezi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

Ücretsiz Kurs Merkezi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et