Ukrayna-Rusya Gerilimi ve Ekonomik Gelişmeler: Astroloji Tahmini

Ukrayna-Rusya Gerilimi ve Ekonomik Gelişmeler: Astroloji Tahmini

2022 için Astrolojik Tahmin: güç testi, finansal piramitlerin ve mezheplerin canlanması

Önümüzdeki 2022 yılı, Ukrayna için bir güç testi yılı olacak. Bu konuda Ukrayna ve Ukraynalılar için siyasi tahminde, profesyonel astrolog Ksenia Bazilenko anlattı:

Astroloğa göre, 2022 kısmen 1998’deki olayları yansıtacak- parlamento seçimlerinin yanı sıra 2010’da- Viktor Yanukoviç’in cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazandığı yıl. Bu, elitlerin ve baskı gruplarının ülkede iktidar için savaşmaya hazır olduğunu gösteriyor. Her şey, tüm yetkililerin mevcut temsilcilerinin kararlarının bilgeliğine ve koordineli çalışmalarına bağlı olacaktır.

Basilenko, 2022’nin ilk iki ayında yurt dışından ülkeye bir para akışı öngörüyor.

Astrolog, “Ancak, bu finansal kaynakların kötüye kullanılması, yaz başlarında oldukça derin bir ekonomik krize yol açabilir,” diye uyarıyor ve ekliyor: “Yıldızlar, hükümet gelirlerindeki azalma tehdidini ve buna bağlı olarak sosyal bütçe kalemlerinde olası kesintileri gösteriyor.”

Şubat ve Mayıs aylarında başka bir epidemiyolojik artış görebilir (yeni COVID-19 ve ilgili kısıtlamalarda bir artış).

Ukrayna Rusya Gerilimi

Bazilenko, “2022 baharında, 30 yıldır ilk kez, Ukrayna tıbbi keşifler ve gelişmeler için eşsiz fırsatlara sahip olacak” diyor.

Ayrıca, astroloğa göre, yeni bir arazi piyasası gelişimi seviyesi mümkündür.

Mart ayında, kamu fonlarının kötüye kullanılmasıyla ilgili yüksek profilli mali ifşaatlar beklemeliyiz.

“Nisan-Mayıs, doğu komşusunun aşırı güveni ve müsamahakarlık duygusu nedeniyle sınırlarının gücünü korumak açısından Ukrayna için zor bir sınav olacak. Açıkçası Rusya Federasyonu’ndan bahsediyoruz. Önce Jüpiter’i geçmek ve daha sonra Ukrayna’nın burcundaki radikal Mars ile ilişkili olarak Mars’ı geçmek bunu doğruluyor. Yeni düşmanlık olayları potansiyel olarak mümkün, ancak sadece ülkenin doğusunda değil. Bu tırmanma, Nisan sonu veya Mayıs ortasında kısa ömürlü olacak. Eylemler saldıran taraf için başarılı olmayacaktır. Bu dönemde Ukrayna nüfusu üzerinde süper yüksek düzeyde bilgi saldırıları ve psikolojik etki girişimleri olacağını da eklemek gerekir. Bu özellikle Kharkiv, Sumy ve Chernihiv bölgelerini ilgilendirmektedir, “dedi Basilenko.

Astrolojiye Göre Ekonomi

Astroloğa göre Haziran kolay bir ay olmayacak. Burada astrologun da açıkladığı gibi toplumda mezhepsel hareketleri canlandırmaya ve finansal piramitleri empoze etmeye yönelik girişimlerden bahsediyoruz.

“Yılın ikinci yarısında ülkede yolsuzlukla mücadelede niteliksel olarak yeni bir dönüş olacak. Yolsuzlukla mücadele kuruluşlarına liderlik eden personelde yenilenme olabilir. Bütün bunlar yüksek profilli arka planda gerçekleşecek. Yolsuzluk ve zimmete para geçirmeyle mücadele. Ayrıca, bu süre zarfında, büyük ihtimalle yolsuzluğa bulaşmış yetkililerin sahibi olduğu veya yardım ettiği birkaç bankanın kapanması olasıdır,” diye tahminde bulunuyor Bazilenko.

Ancak astroloğa göre, yaz sonu-sonbahar başında, oligarşik yapıların ve finansal-sanayi gruplarının değişime karşı mücadelede birleşmesi mümkün.

Ukrayna Yolsuzluk Olayları

“Ukrayna’daki yolsuzlukla mücadele olaylarıyla eş zamanlı olarak, 30 yıl sonra ilk kez şeffaf bir finansal sistemin kurulması başlayacak. Bu hem devleti hem de kamu maliyesini etkileyecek. Hepsinin toplu bir beyanname ve mali izleme getirilmesi mümkün. Bu durum en erken 2023’ün sonunda sona erecek ve bu da Ukrayna’ya yeterince büyük iç mali rezervler bulma ve medeni mali ilişkilerin temellerini atma fırsatı verecek.”

“Genel olarak, yetkililer için 2022 yılı, alınan kararların gücü ve bilgeliği açısından ciddi sınavların olduğu bir yıl. Hem ülke içinde hem de jeopolitik arenada gergin durum, her büyük hatanın ölümcül olma şansı var” diye özetledi astrolog.

Nüfusa gelince, Bazilenko’ya göre, olası krizlere rağmen, Ukraynalıların mali durumu tam bir düşüşe maruz kalmayacak.

Ayrıca astrolog, arenada yeni siyasi oyuncuların olası ortaya çıkışını tahmin ediyor. Basilenko, “Muhtemelen bunlar, sosyal eşitlik ilkelerini savunan liderler veya partiler ile sanayi veya sanayi partilerinin ve sendika hareketlerinin geliştirilmesi olacaktır.” dedi.

Ukrayna ve Riskler

Uluslararası arenada Ukrayna ön planda olacak.

“Bu yılın ana astrolojik göstergesi, geleceğin gelişimini gösteren Ay düğümlerinin eksenidir, Boğa burcuna yönlendirilecektir. Ve Boğa Ukrayna’dır. Bu nedenle, bu yıl Ukrayna spot ışığında olacak ve bütün dünya olacak, dünya yakından izleyecek.

Burada diplomatik ilişkilere çok dikkat edilmelidir. Mantıksız riskler ve anlık kararlar ülke için tehlikeli olacaktır. Ana hedef, canlanmanın temellerini atmak ve güçlü bir sosyal yönelimli devlet sistemini restore etmektir” diye özetledi astrolog.

Share this content:


Ucretsizegitimal sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir Cevap Yazın

Ucretsizegitimal sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin