Dünya’nın 5. Boyut Bilincine Yükseliş Tesirleri

Sosyal medyada paylaş

1989 da Dünyanın ve evrenin hiç beklemediği bir şey oldu. Dünya yön değiştirdi. 1989’da birden dünyanın titreşimi 7.8’den 9-10’lar seviyesine çıktı. 1989’da bu uyumlu kavuşum, dünyanın yönünü değiştirdi. Yıkım planını değiştirdi insanlık. 

O dönem insanlığı için doğruydu, öyle bir yere gidiyordu dünya. Ama 1989’da olan yönü değiştirdi. 

Schumann Rezonansı 100 yılda bir 0.1 artar. Bir kademe artması ilahi mekanizmanın dikkatini buraya çekti. Bütün varlıklar ondan sonra gelmeye başladı. Kanallıklar arttı. 2012 o yüzden hiçbir şey olmamış gibi geçti. 

Normalde asıl plan, 2012’de büyük dönüşüm ve çöküşler olacaktı. O dönem de hasatın başlangıcıydı. Belki de büyük depremler v.s. olup dünyanın kendini yeniden toparlayacaktı. 

26 bin yıllık döngülerin en yumuşağından geçiyoruz. Dünya 26 bin yılda bir resetlemiş kendini. 2/3 nüfus gitmiş. 

1989’daki titreşim yükseliyor. Bunun nedeni; 40’larda Hitler’in dünyada büyük bir baskı unsuru olmasından kaynaklanan, dünyada insanlar başka seçim yapmaya başladılar. Bir lidere gücümüzü bu kadar teslim etmek istemiyoruz. O yüzden Hitler’in baskı politikası 68 kuşağını yarattı. 

Hitlerin Irk Bilinci ve Özgürlük

Hitler, bir ırkın yok edilip yeni bir ırkın dünyada hakim olması amacı içine girince, dünya da bir yandan bastırınca diğer yandan başka bir dalga ortaya çıkıyor. Bu dalga özgürlük dalgasıydı. 

1989’daki Uyumlu Kavuşumun mimarları 68 kuşağı. Öyle bir dalga yarattılar ki; o dönemin şarkıları sevgi içerikli, Türkçe parçalar da öyle.

Dünya savaşların içindeyken, birden orası frekansı yükselterek 1989’daki Uyumlu Kavuşumun olmasını sağladı. Uyumlu Kavuşumdan, sadece dünyanın üstündeki üstatlar farkında oldu. Dünya üzerinde yaşayanlar değil. 

Ondan sonra kehanetler artık tutmamaya başladı. Mayalar yanlış söylemediler. Ama insanlık yön değiştirdi. 

Dünya’ nın 5. Boyutu

Dünyanın organizması 5. Boyut. Dünya 21 Aralık 2012’de 5. boyut bilincine, üzerindeki canlılarıyla beraber geçti. Hayvanlar da, insan gibi davranıyorlar.
Bitkiler, hayvanlar 5. boyut enerjisinde. Dünya üzerindeki insanlar direniyor. 

Şu anki savaş, 5. boyuta geçtim diyor. Dünya, çağırıyor; 3. boyut hala Dünya üzerinde, 5. boyut üzerinde 3. boyut realite yaratmaya çalışıyor, savaşı bu. Bunu bilmeden yapıyorlar. Çabalıyor, ama olmuyor. Dünya 3. boyutu enerjisel olarak desteklemiyor artık. Eski sistemler yürümüyor artık. 

İlerde hasat dediğimiz doğal seçilim olacak. Dünyanın dönüşümüne ayak uyduranlar kalacak. Diğerleri buradan gitmek durumunda kalacak. Çünkü bu şekilde yaşamak onlara acı verecek. Toplu süreç değil, hep beraber.

Kanser ve Kanserleşen Halk

Kanser: öfke, nefret, üzeri kapatılmış kin, öfke. Bunlar kanserleşiyor. 

Dirençler bir tarafa bir yandan öfke ve nefretin üzerini kapatmak var. 

İyi-kötü, dualite ortadan kalkıyor. Üstatlığına ulaşan, yaklaştıran, uzaklaştıran eyleme bakarak karar vereceksiniz. Yaradan’a, ışığa uzaklaşma, yakınlaşma o teklik kavramını getirecek. Hakiki varlığın var. Bazı eylemler, çalışmalar seni uzaklaştırıyor, yakınlaştırıyor. Hiç birini yargılamayacaksınız. Size iyi gelmeyen bir çalışma başkasını aydınlatabilir. 

Mesela bir yazı okuyorum, pek de 5. boyut enerjisinde değil. Bu yazı bana gelmemiş diyorum. Affetmenin güzelliğinden bahsediyor yazı. Ama işleyiş şekline baktığımda, 5. boyut bilincinde değil. Kabulü bırakın affetme seviyesine gelemeyenler var. O insanlara şifa verecek yazı. Bana gelmemiş. 

Kuranı Kerimi Okumak ve Bilinç

Kur’an-ı Kerim’i Türkçesinden okuduğunuzda, normal bilinçle baktığınızda, korkutucu bir kitap gibi görünüyor. Bu, İncil, Tevrat için de geçerli. Yüksek seviyeden anlamlara baktığınızda başka kapılar açılıyor. Bu yüzden Arapçasından okumak titreşiminden faydalanmak için daha iyi olabilir. 

Yeni dönemde, insanın Yaradan’la birleşmesinin yolları, yöntemleri olarak, geçecek bu dinler. Ayırıcı yöntemler ortadan kalkacak, puzzle’ın parçaları olduğu ortaya çıkacak. Kuran puzzle’ın parçası, tamamı değil. 

Hiçbir öğretinin, Kaynak’tan gelen, son kullanma tarihi yoktur. Sadece dönüşür, onu başka şekilde kullanırsınız. İnsanları yönetmek için de, sevgi getirmek için de araç olarak da kullanılabilir. Kullanma şeklimiz değişecek, yeni bilinçle. Bütün kutsal kitaplara başka bilinçle bakılacak. 

Atatürk Sirius’tan gelen ustalardan biri. Aynı kanaldan çalıştığınız ustalara bir yakınlık hissedebilirsiniz. Onların enerjileri sürekli hayatınızda olabilir. Geçmiş yaşamınızda da bağlantı olabilir. 

Sürekli bağlantıda olduğunuz kişiler, muhtemelen sizin yaşamınızda bazı kanalları, sizde aktive ediyorlardır. Sürekli gördüğünüz kişi (Atatürk) için; enerjisini kabul ediyorum diyebilirsiniz. 

Ledun ilmi her şeyin üstünde. Bir dine ait değil. Farklı öğretilerde farklı şekilde ifade edilmiş olabilir. Ledun, Rab katı demek. 

Sufizmin bir dini yoktur aslında. Kabala, dinler ötesi. Ledun, bütün kadim, hermetik öğretilerden beslenir. İbni Arabi’den, Atlantis ve Lemurya’dan beslenir. İnsanlık tarihi başından beri vardı. 

Kurs Önizlemeleri

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: