Human Design Geneticmatrix Natal Solar Transit harita

Hologenetik daha farklı çalışıyor. Sizde olmayan bir gen anahtarı solar sistemde içinde bulunduğunuz seneye göre baktığınız zaman o gen ortaya çıkıyor.

Şimdi genler şöyle çalışıyor; Dünyaya doğum tarihin ile hesaplanan Natal haritanız ile geldik. Bu bilinçli tarafımız maddi dünyaya doğuş döngümüz. Her sene bazı genler geri çekiliyor, hiç haritanızda olmayan genler haritanızda ÖN PLANA çıkıyor.

 Sizil Natal’ınızı ana yaşam amacınızı gerçekleştirmeye yardımcı olmak için hesapladığınız o sene tüm bu veriler yolunuza ışık tutuyor. Bütün 64 GENİ yaşıyorsunuz hepsi sizde var. Bundan dolayı genler, öne çıkıyorlar, arkaya çekiliyor devamlı bir gelgit yapıyorlar. Çünkü bizim daha değişik deneyimler yaşamamıza yardım ediyorlar. Ve en önemlisi amacımızı gerçekleştimek için bize yardım ediyorlar. Her sene solar sistemde hesaplama yapacağınız tarih gelir, hologenetik daha farklı çalışıyor, örneğin doğum gününüz mayısta ancak solar sistem hesaplama nataldan farklı hologenetik yeni senemiz 3 ay önce başlıyor. Hepimiz doğum günümüzden 3 ay önceye gidince solar yeni sistem başlıyor.  

Bizim yeni genetik senemiz 41.gen anahtarı ile 22 Ocakta başladı.
Ancak her kişinin yeni senesi doğum gününden 3 ay önce başlıyor, çünkü hologenetiğin bakışı öyle. Yani anne rahmindeyken human design’da bilinçsiz taraf kırmızı şerit olan taraf;
Onlar anne rahminde 6 aylıkken gezegenler oradaki genleri aktive ediyor.
Doğum anında da siyah yani bilinçli tarafı aktive ediyor. Bundan dolayıda bizim genlerde solar doğum senemiz 3 ay önceden başlıyor. Enerji zaten gelip çalışmaya başlıyor.

Gen Haritaları

Siz genleri tanıdığınız zaman “solar haritanızı çıkarmadan bile hangi gen anahtarınının sizde çalıştığını bu gelen enerjilerden bilirsiniz. “

Natal haritanızda olmayan genlerin, solar haritada nasıl çalıştığını merak edip bakarsanız, o genlern enerjilerinin içinizde yaşantınızda aktive olduğunu ve çalıştığını görürsünüz. İzlediğiniz olan hallerinize kabul ile tanık olduğunuzda bunları görebiliyorsunuz. Ancak tabi dürüstçe kendimizle yüzleşerek bakmalıyız. Önemli olan bunları bilinçli bir farkındalık ile katkı sağlayan eylemlere kanalize edebilmek.

Gen Anahtarlarında gölge frekansı, arma yani hediye frekansından ermişliğe doğru artık iç dünya dış dünya birleşiyor. Yukarı aşağı, iç dış hepsi aynı noktada birleşiyor. Arma hediye frekansında bunlara yaklaşarak görebiliyoruz.

Mesela bugünün tarihi 01.02.2022 şu anda Transitte 19.kapıdayız. 4-5 gün ortalama bu gen anahtarları etkilerini yaşarsınız. Haftalık transit 5-6 gün sürer ve yeni bir gen anahtarı aktive olur. İçinde bulunduğunuz hafta ile ilgili gözlemlemeniz gereken ana konular hakkında size ipuçları verir. O hafta nelere dikkat etmelisiniz, neler daha ön plana çıkıyor? Gibi

Bununla birlikte gün ay yıl doğumsaati doğum yeriniz ile birlikte human design natal haritanızı çıkarttığınızda önemli olan birde Solar sistem doğum tarihinden 3 ay önceki tarihinizi tespit etmeniz.
Mesela benim Human Design Natal haritamı doğum günüm 27.11.1970 saat: 16:45 tarihine göre çıkarıyorum. Bu harita bana 3 ay önceki tarihi otomatik hesaplayıp zaten veriyor. Solar haritamı doğum tarihimden 3 ay önceki tarih olan 30.08.2021 saat: 18:12 tarihine göre çıkarıcam. Ağustos ayı henüz gelmediği için 30.08.2021’den 30.08.2022 tarihine kadar bu solar haritanın etkileri aktive oluyor. 30.08. 2022 tarihindede yeni solar sistem 2022-2023 seneleri için olan bölümü çıkarıyoruz.

28 Ocak -2 Şubat arası 19. Gen Anahtarı transiti Gaia Gen Ailesinin üyesi olan 19.Gen Anahtarı Kök merkezinin baskı enerjisiyle harekete başladı. Gaia Dünya gezegenin Tanrıçası ve en büyük bilgedir. Evrende olan her şey Gaia Dünya gezegenini Tanrıçası ve en büyük bilgedir. Evrende olan her şey Gaia’ da, Gaia’da olan her şey insanda vardır.

 Gaia kocaman bir rahimdir. Onun içinde olan her şey canlıdır ve bu canlı enerjisi sayesinde ekosistemimiz mavi–yeşil çeşitliliğiyle soluk alan yaşam biçimle İnsan Gaia’ nın, hakiki beyni, gözleri ve kulaklarıdır. Bundan dolayı bize büyük sorumluluk yüklenmiştir, aynı zamanda insan olmanın onuru. Her şey içinde tohumu barındırır.

Gaia Gen Ailesi

Gaia Gen Ailesi kodladığı izoleysin amino asidi sayesinde hem kendi fraktalı hem diğer iki fraktal arasında en meraklısıdır. Farklılığı, gezegenimizde canlı biçimlerinin hepsinin harekette olmasını sağlaması ve içinde yazılı olan yüksek genetik potansiyeli açarak bir başka canlının yaşamını sanki onun içindeymişiz gibi doğrudan hissetme tecrübesini yaşatmasıdır. Gaia Gen Ailesinin yüksek hassasiyet noktasında dünya yaşamının içinde bulunan hem canlı hem cansızları kuantum birlik alanına iterek hissetmelerini sağlar.

Bağımsız olmak sadece kendine güvenmektir, bağımlılık ise dış güçlere güvenmeye mecbur eder. İlkel dönemde insan hayatta kalmak için doğadan destek almak adına doğaya insan nitelikleri yüklemiş ve putlar yaratarak onlara güvenmiştir.

28 Ocak- 2 Şubat 19 Gen Anahtarı transiti sürecinde gözlemeniz gerekenler:
1.Bağımlık sizin yaşamınızda sizi nasıl yönetiyor?
2. Daha çok hangi bağımlılıklarınızın farkındasınız?
3.Fark ettiğiniz bağımlılıklarla baş etme şekliniz nasıl?
4.Dünya gezegeninde diğer canlılarla ilişkiniz nasıl?
5.Maddi dünyadaki Fedakarlığın yaşam alanınızdaki yeri nedir?

Hassasiyet bizi çevrenin barometresi yapar ve çeşitli duygu arasında içsel iletişim becerisi, kokunun rengini ve renkleri algılama yeteneği kazandırır, buna Yunanca “sinestezi’’ veya “birleşik duyu” denir. Bağımlılık alçak frekansı insanı maddi gıdaya bağımlı yaparsa, hassasiyet onu sadece daha yüksek boyuta taşır.

Gıda veya besin gerçekten yaşam enerjisidir, kadimler ona “prana” veya “çi” derlerdi.;
Hassasiyet yüksek frekansı, canlıların hepsini birleştiren bu biyoenerjiye hassasiyeti yükseltir. Kalbimiz ve varlığımızın tümü bu doğal enerji zenginliğine açıldığında hayatımızda ilk kez duygusal bağımsızlığa ulaşırız ve İzoleysin amino asidi sevgi aktivasyonunda geniş oluş hissini tattırır. DNA frekansımız yükseldikçe melekler ve devler alemi olarak bilinen paralel alemlere giriş izni verilir, aslında algımız hassaslaştıkça diğer boyutlar veya alemler arasında bilgi alışverişi yapma becerimizi geri kazanırız. Genelde Hassasiyet bilinçli ve bilinçsizlik arasında bir kapıdır. Aynı zamanda bu yüksek frekans boyutu insanlık dışında olan alemlerden bilgi alma yeteneği verir.

19. Gen Anahtarı en yüksek frekans Fedakarlık gelecek biçimin habercisi ve yüksek bilincin taşıyıcısıdır. Bizim şimdiki dilimiz sesle operasyon yapar, gelecek biçimler çevreyle iletişimi auralara dokunarak hislerle yapacaktır. Bu Gaia’ nın hakiki dilidir. Birbirine örülmüş olan auralarıyla iletişim ağları kurma yeteneğini ortaya çıkarandır.

Çünkü kendi dışında yarattığı Tanrı onun kendi içinde olan gücü unutmasına neden olur. Fakat DNA kimyasında İzoleysin amino asidi temelinde ciddi bir hareketlenme görülmektedir, eski alışkanlıklar sıkı tutumunu zayıflatır, bağımlılığımızın yok olmasına yardım eder.
19 Gen Anahtarı en büyük bağımlılığımızın gıda olduğunun altını çizer. Tanrı her anlamda gıdayla bağlantılıdır, gıda ise her zaman toprak kaynaklarıyla. Buda bizi hayatta kalmak için sadece kendi korkularımızın karanlığında hiçbir şey görmeden yaşamaya mecbur eder. Fakat bu durum, baskıdan kurtulma fırsatı ile küçük kuantum sıçramaları yaptırarak mutasyonu yaratır, yüksek frekansa sıçramak için alan açar.

 

Alçak frekansın içindeki gelişim tohumları bizi Gaia Gen Ailesinin 19. Gen Anahtarı. bağımlık ve daha önce transit yapan 61.ve 60. Gen Anahtarı. kısıtlama ve psikoz penceresinden dışarı bakmaya iter ve gözlerimizin karanlığın içine süzülen ışığı görmesini sağlar, buda sadece kendi ihtiyaçlarımız dışında başkalarının ihtiyaçlarına ince hassasiyeti geliştirir. Fakat başkalarına hassas olmamız için bağımsızlığa adım atmamız gerekir.

 DNA’larımız 19. Gen Anahtarı bağımsızlık frekansına yükseldiğinde bir üst boyut çalışmaya başlar. Fiziksel dokunmanın dışında bir şeydir, iletişimdir, sadece insanlarla değil aynı zamanda hayvanlarla da. Hassasiyet frekans boyutunda kendi ihtiyaçlarımızın frekansını yükselttiğimizde, aniden çevremizin ve her şeyin herkesin ihtiyaçlarına uyanırız.

Kaynak: Mirasımız Hologenetik Hafıza
Yazar Billur Bahman Memmedli

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın