Gen Anahtarı ve Alçak Frekans Boyutunda Arındırma Süreci

Gen Anahtarı ve Alçak Frekans Boyutunda Arındırma Süreci

DNA’mız evrim program talimatının taşıyıcısıdır. Alçak frekans boyutunun kayıtları eski beynimizdedir. Atalarımız tarafından bize aktarılan ve hayatta kalmayı öğreten kayıtları şahsımıza ait olmasa da kabul edip, çözüme ulaştırmadığımız sürece kurban bilincinde korkuyla yaşamaya devam ederiz.

Eski beyinde kayıtlı, fiziksel, duygusal, düşünsel ve davranış boyutlarında ektisini gösteren DNA’da taşıdığımız ciddi bir kütüphaneye sahibiz. Atalarımız sadece onları duymamızı ister.

13 Gen Anahtarının mesajı:’’Geçmişini bilmeyen geleceğine yürüyemez.’’
13.Gen Anahtarı Benlik enerji merkezinden hareket eder ve Arınma Gen Ailesinin çok önemli bir parçasıdır, çünkü kolektif geçmişin deneyim ve insanlığın hafıza deposudur. Bu karmik kütüphaneye kendi geçmişimizin sırlarını çözmek için itiliriz. Yüksek frekans boyutunda hayata mit boyutundan bakmaya yöneldiğimizde hem bireysel alanda hem büyük kolektif alanda açılan ulu arketiplerin ışığını görürüz.

 Arınma Gen Ailesinin amacı;
Glutamin amino asidini kodlayarak, geçmişi işitip, kabul edip, derslerimizi öğrenip, arzularımızın farkına varıp bilincin arındırıcı ateşinin içine girmemizi sağlamaktır.

Fiziksel, duygusal ve düşünsel ayrışmalar;
Arınma Gen Ailesi, amino asidi ve Kanalizasyon Temizleyicisi arketipi yardımıyla varlığımızın tümünü bize ait olmayan geçmişten ve arzunun sıkı yakalayışından arındırarak geleceğin kapılarını aralamamıza yardım eder. Geçmişi anlamadan ve kabul etmeden, oradaki deneyimlerden ders almadan geleceğe yürümek imkansızdır ve büyük yanılgıdır.

Kanalizasyon Temizleyicisi arketipi, kayıtlı olan fakat bize ait olmayan alçak frekans boyutta olan katmanları süzülme, damıtılma ve ayrışma aşamalarından geçirerek fark ettirir. Sonrasında birleşme, özgürleşme aşamalarından kabule geçirerek arındırır ve geçmişten geleceğe taşır. 

Fiziksel, duygusal ve düşünsel ayrışmaların süreçleri doğru yapıldığında emilim ve dağıtım süreçleri devam eder. Bahsedilen süreçlerin herhangi birinde problem çıktığında fiziksel (bedensel), duygusal ve düşünsel boyutlarda daralma yaşanır ve auramız daralır. Çünkü beden kimyası ve enerji boyutu aynı şemayla çalışır. O zaman duygu beden (astral beden) daralır.

13 Gen Anahtarı transitinde gözlemlemeniz gerekenler:
1. Ne kadar sıklıkla geçmişe bakma ihtiyacı duyuyorsunuz?
2. Geçmiş sana neleri fısıldıyor veya hatırlatıyor?
3. Geçmişin fısıltısı seni korkutuyor mu?
4.Geçmişte yaşadığın deneyimlerden (olumlu veya olumsuz) öğrendin mi ya da benzer hataları yapmaya devam mı ediyorsun?
5. Geçmişini tanıyor musun?

Beden farkındalığı, duygu ve düşünceler;
Fizyoloji astral (duygu) bedende yaşadığımız duyguları abartır veya algılamaz. Buda düşünce kalıplarımızın daralmasına sebep olur. Daralmış duygu ve düşünceler bedene baskı yapar ve daralmasına sebep olur. Beden farkındalığı geliştikçe genişletip bırakmamız gereken duygu ve düşünceleri algılayıp bırakma yoluna giriyoruz.

Bağırsaklar ve geçmiş;
Glutamin amino asidi ile geçmişinizle ilişki kurma ve bedeninizi atıklardan arındırma arasında sıkı bağ olduğu kanıtlanmıştır. Aynı şey bağırsaklarımız için de geçerlidir. Bilmemiz gereken önemli şeylerden biri bağırsaklar ve geçmiş arasında sıkı ilişki olduğudur.
Beden onu beslemeyen duygu, düşünce, davranışları da fizyolojik dışkılar gibi atma yeteneğine sahiptir.

Kabul ve teslimiyet;
Biz geçmişi kabul edip yaşadığımız deneyimlerden öğrenme sürecine girdiğimizde beden hızlı bir şekilde tuttuğu atıklardan arınmaya başlar. Bedenin geçmişten arınması amino asit glutamin kimyası yardımıyla gerçekleşir. İnanılması zor olan bu atıkların çoğunun bizim astral adı verilen duygusal alanımızda çöp yığını olarak biriktiği ve bize zarar verdiğidir.
Arınmanın işaretleri, içimizde birikmiş tuzları gözyaşları, idrar ve terle atmaktır. Hücrelerimizin içinde bile birikmiş tuz vardır; Birikmiş tuz alçak frekans boyutunda glutamin amino asit kimyasıyla korkularımıza bağımlı yapar.

13 Gen Anahtarının alçak frekans boyutu;
Uyumsuzluk, dinlemeyi bilmemek ve kendi deneyimlerinden öğrenmemektir. İşitme ve duyma kavramları arasında fark dinlemektir. Bedenimizin her bir hücresi duyu sürecine iştirak eder. İşitmek ise akustik bilgi almaktır. İşitmenin alçak frekansındayken evren ve hayatla uyumlu olamayız.

Kaynak Mirasımız Holohenetik Hafıza
Yazar: Billur Bahman Memmedli

Share this content:


Ucretsizegitimal sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir Cevap Yazın

Ucretsizegitimal sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin