Gen Anahtarı Simyada Sayı İlmi

Yeni İnsan Tasarımı

Bu kitabın yazılma amacı, öncelikle içinizde var olan bilgiye erişimi kolaylaştırmak. İhtiyacımız olan tüm bilgi içinizde saklı hazine kütüphanenizde mevcut. Bunu en sade ve öz hali ile potansiyel rehberi Ali Şahin aşağıdaki sözleri ile dile getirmiş;
“DNA’nız tamamen ışığın frekanslarına bağlı olan bir bilinç kütüphanesidir. 

Her kapının (Gen anahtarının) hayatınızda 3 frekansı 3 olası ifadesi vardır; “Gölge, Hediye ve Siddhi (İlahi manevi öz) bilinç frekanslarıdır.

Numeroloji Doğum Hikayeniz

Numerolojinin temeli doğum hikayemiz ile başlıyor.  1 bebek diğer yıldız sistemlerinde yaşamlar boyu edindiği hediyeler ve potansiyeller ile birlikte genetik kodlanmış olarak doğar. Ve dünya bu potansiyelleri deneyimleyerek açığa çıkardığı en mükemmel alandır.
Simyada Sayı ilminde gün, ay, yıl doğum tarihimiz ve ad soyadımız’dan oluşturulan yaşam tasarımı tablosu bizi ana yaşam maçımıza götüren harita gibidir. Haritanın Özü; Daha yüksek amaç, Magnum opus yani büyük İş’in kilidini açmak için ilahi niyet;
Bilinmek istenen gizli hazinenin açığa çıkması için özümüze yani genlerdeki o potansiyelleri açmak ile ilgili bir yolculuk aslında. DNA ve Bilince yapılan bu yolculuğun tadını çıkarın.

Kodlar ve Frekanslar

Aslında bilincimizi tanıyoruz, bir yazılım gibi. Bilinci yazılıma benzetirsek sayı ilminde de kodlar ve frekanslar var. Doğum tarihimizden gelen her rakam aslında bir frekans. Ad ve soyadımızdaki her harfin rakamsal bir değeri var ve bunun da titreşimsel bir karşılığı.

Ve tüm bu rakamların insan hayatında değerlendirilmesi gereken gölge tarafları, hediyeleri, potansiyelleri ve en yüksek frekansta manevi ilahi öz ile bağlantılı temsil ettiği alanlar var.
Gölgeyi gülün dikeni gibi düşünün, hediyeyi gül gibi düşünün,
Yani aslında yaprakları ve dikeni olan bir gül, birde Gül’ün kokusu var. (ilahi öz)
Bizim amacımız burada hiçbirini dışlamak değil, hepsi bir bütün iken, tam anlam ifade ediyor, potansiyel dediğimiz bunların hepsinin bir aradayken olan hali. 

Biz genelde bunu bilmediğimiz için bu gölge taraflarda gülün dikeni batıp canımızı acıttığında vazgeçiyoruz, onu atıyoruz, hayatımızdan çıkartmaya çalışıyoruz, ya da sürekli onun şikayetinde kalıyoruz bakın mesela gölge düzeyi burada hep şikâyet. Mağdur olunan, kurban bilinci dediğimiz yer. Bizi hep suçlayıcılığa taşıyan düşük titreşim frekansı dediğimiz zihnimize ait olan taraflar.

Rakamların Analiz Etme

Tüm rakamları analiz ederken göreceğimiz şey, hep bir gölge, hediye ve en üst frekans. İşte bu hayatımızda niyetler, seçimler ve eylemlere yani bilinç frekanslarına göre şekilleniyor.

En yüksek frekans sevgi eylemi. Ya da artık eylemsizlik, teslimiyet hali denilen bir üst hal. Aslında sadece şu gölge ve hediyeyi fark ettiğimizde dahi, eylemimizi değiştirdiğimizde, frekansımızı değiştirmiş oluyoruz. DNA ömür boyu bizden emir bekliyor. Filmlerdeki o sihirli lamba gibi “dile benden ne dilersen, emret sahip” diyor. 

Genlerinde özelliği dinlemek ve yanıt vermek. Gölge frekansından tepkide bulunduğunuzda, genlerinize bir sinyal göndermiş oluyorsunuz. Hiç frekans falan düşünmeden otomatik olan bir şey yapmış oluyorsunuz. Düşük frekanslı bir sinyal gönderdiğiniz için; Gen senden o tepkiyi aldığı anda ona göre bir olay, durum sonuç ortaya çıkarıyor. Bu sorumluluk bilinci ile kendi yazılım programımızı yeniden güncelleme şansımız var. 

Bu bize bağlı. Bilgi uyumlanma ve dönüşüm sürecine hizmet eden yapı taşları.

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın