Kalbin İnce Titreşimlerini Algılama Gücü

Sosyal medyada paylaş

Latif Esması: İsminden de anlaşılıyor; narin, ince, gönlümüzü açıyor. İncelikler, ince titreşimleri görmemizi sağlıyor. Ne kadar incelirsek o kadar süptil titreşimleri algılıyor kalp. Süptil titreşimleri kabalığın içinde algılayamıyoruz. Ne kadar narin, nazik, ince isek kalbimiz o kadar ince titreşimleri algılıyor. İnsanların titreşimlerini, bitkilerin titreşimlerini algılıyor. Onlarla ilişki kuruyor, iş birliği kuruyor.

Latif kalbi açıyor. Nasıl? kalbin bir torus alanı var. Bu alan bitkiyle oturduğunuzda onun titreşimlerini algılıyor. Neye iyi geldiğini görüyor. Bir insanla karşılaştığında onun ince titreşimlerini algılıyor, onun bütün özelliklerini, varsa “sorunu” onu algılıyor. İnsanlarla derinden bir ilişki kuruyor. Kalp düzeyinde iletişim için kullanıyoruz. Kalp yönünden iletişim ve hareket için kullanıyoruz, ince titreşimleri algılamak için.

Ya Latif Esmasının Sırları ~ DUALAR HAZİNESİ

Latif olan, ince olan güçlüdür Dünya üzerinde. Bizde her zaman Mars temelli bir şey var, algı var. Güçlü olan kazanır. Fiziksel güçlü olan kazanır. Dünyada büyük balık küçük balığı yutar gibi düşünüyoruz. Ormanlar Kralı Aslanın en fazla güçlü olduğunu düşünüyoruz. Öyle değil! Dünyada en güçlü olan en narin türlerdir. Şu anda aslanların türleri tükeniyor. Dünyada milyonlarca yıl yaşayan virüsler, bakteriler var. Böcekler var. Milyarlarca yıldır yaşıyorlar. En güçlü olarak görülen dinozorların esamesi bile yok. Yeryüzünde sadece kemiklerini bulabiliyorsunuz. O yüzden zannediyoruz ki; fiziki olarak güçlü olan yaşar.

Ne kadar naifseniz o kadar uzun yaşıyorsunuz. Ne kadar latifseniz o kadar uzun yaşıyorsunuz.

Latiflik, naiflik, incelik güçtür;

Kalbin ince titreşimlerini açığa çıkardığımızda aynı zamanda kalpten gelen gücümüzü de ortaya çıkarabiliriz.

“Yaradan’dan gelen en yüksek düzeyde ışığın gücüyle kalbin her şeyi derinden algılayan naifliğinin ya da ince, süptil enerjileri algılayan naifliğinin gücünün, varlığımızda açığa çıkması için Naif, ince enerjileri algılayan yanımızı, kalbin enerjisini açığa çıkarmaya niyet edelim”

İlgili Diğer Yazılar

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: