Mars Burcunu Hesaplama

Mars Burcunu Hesaplama
Mars, istediğiniz şeyin peşinden nasıl gittiğinizi anlatır.

Mars sadece seksle ilgili değil. Mars sizin iradenizdir ve Mars burcunuz iradenizin kendini nasıl ortaya koyduğudur.

Mars burcunuz, istediğiniz şeyin peşinden gitme şeklinizi tanımlar. Sahip olduğunuz enerji veya tutku türüdür. Venüs neyi sevdiğinizi ve sizin onu nasıl cezbettiğinizi gösterirken, Mars onun peşinden nasıl gittiğinizi ve onu nasıl fethettiğinizi gösterir.

Mars burcunuzun açıklamasını bu yazımızda okuyabilirsiniz.

Öncelikle linkten Mars burcunuzu haritanızdan arayın ve bulun. 
(tr.astro-seek.com/uecretsiz-dogum-haritasi-hesaplama)

MARS’IN BURÇLAR ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ

Mars sizin seks hayatınızı ve enerjinizi nereye harcadığınızı gösterir.

MARS KOÇ BURCUNDA

Bağımsız, baskın, otoriteli ve cesursunuz. Günlük işler size sıkıcı geliyor. Çok azimlisiniz. Her zaman lidersiniz. Enerjinizi sempati ve sabrınız ile birleştirirseniz başarı sizindir. Karışık açılar, sizi sinirli biri yapabilir.

MARS BOĞA BURCUNDA

Pratik, kararlı birisiniz bir işi yapmaya karar verdiyseniz sizi kimse yolunuzdan ayıramaz. Paranızı harcarken dikkatli davranıyorsunuz.  İnsanları acımasızca yargılıyorsunuz. Bazen çok bencil olabiliyorsunuz.  İşinizde çok iyisiniz. Duygusal aynı zamanda da kıskançsınız.

MARS İKİZLER BURCUNDA

Aklınız sürekli çalışıyor. Gözlemci, tartışmacısınız. Oldukça şakacı, aktif ve huzursuzsunuz. Konsantre olmayı öğrenmelisiniz. Macerayı seviyorsunuz. Özgürlük ve adalet duygunuz çok gelişmişti. Çok açık  sözlüsünüz. Seksüel ilişkilerde kalıcı ilişkileri tercih ediyorsunuz.

MARS YENGEÇ BURCUNDA

Kavgacı olabilirsiniz. Evinize bağlısınız. Sanatsal konulara ilgi duyuyorsunuz. Acil durumlarda soğukkanlılığınızı koruyabiliyorsunuz.  Çok fazla sinirlenirsiniz ülseriniz ve mide problemleri ortaya çıkabilir. Bu konum annenizi erken yaşta kaybedebileceğini gösterebilir. Karışık açılar sizi bencil yapabilir.

MARS ASLAN BURCUNDA

Cömert, eğlenceli, sempatik ve dinamiksiniz. Kişisel bir çekiciliğe sahipsiniz. Karşı cinsten çok çabuk etkilenebilirsiniz. Detaylara dikkat etmelisiniz. Olaylara geniş bir çerçeveden bakmayı öğrenin. Mars’ın bu pozisyonunu seksüel açıdan çok aktif olduğunuzu gösterir. Karışık açılar sizi egoist yapabilir.

MARS BAŞAK BURCUNDA

Bilimsel ve mantıklısınız. Çalışmayı seviyorsunuz. Rutin işleri seviyorsunuz. Platonik ilişkilerden çok idealist ilişkileri seviyorsunuz.  Tutkulu ve hayalperestsiniz. Çalışmayı seviyorsunuz. Karışık açılar sizi şüpheci yapabilir.

MARS TERAZİ BURCUNDA

Çekici, cömert, hoş, ikna edicisiniz. Eğlenceyi seviyorsunuz sosyalsiniz. Yeni fikirlere açıksınız arzularınızla karmaşaya düşebilirsiniz.  Seksüel olarak dış etkenlerden etkileniyorsunuz. Müzik, loş ışıklar ve güzel bir ortamdan etkileniyorsunuz. Yalnız kalmayı öğrenmelisiniz. Karışık açılar sizi tembel yapabilir. İnsanların sizin söylediklerinizi yerine getirmelerini istiyorsunuz.

MARS AKREP BURCUNDA

Disiplinli, güçlü ve idealistsiniz. İnsanlara güveniyor ve aynı güveni karşınızdakinden de bekliyorsunuz. Konsantre olmaktan ve rahat olmaktan yoksunsunuz. Ya hep ya hiç diyorsunuz. Seksüel açıdan güçlü ve gizemlisiniz. Kıskanç olabilirsiniz.

MARS YAY BURCUNDA

Hayat felsefenizi uygun yaşıyorsunuz. Büyük bir enerji patlamasına sahipsiniz gerektiği zaman savaşçı, gerektiği zaman savunucu olabiliyorsunuz. Hayat dolusunuz ritim tempo ve uyum sizin için çok önemlidir. Seksüel açıdan araştırmacısınız. Karışık açılar sizi tehlikeli yolculuklar yapmanıza neden olabilir.

MARS OĞLAK BURCUNDA

Çekici, gururlu ve akıllısınız. İyi bir organizatör olmanızın yanında mantıklısınızdır Başarılı olmak istiyorsunuz ve bunun için çok çalışıyorsunuz. Kendini kontrol ve disiplin sizin anahtar sözcükleriniz. Bu konum karşı cinste ilişkilerinizde aşktan çok hayranlığı gösterir.  Babanızdan ayrı yaşayabilirsiniz. Mars’ın kötü etkileri kemiklerinizin kolaylıkla kırılabileceğini gösterir.

MARS KOVA BURCUNDA

Önemli prensipleriniz ve modern bir görünüşünüz var yeteneklisiniz. Entelektüel bir yapınız var. Bu pozisyon hareketten çok düşünceye önem verdiğinizi gösterir. İyi bir lidersiniz, zorluklarla başa çıkabileceğinizi biliyorsunuz. Araştırma yapmayı seviyorsunuz. Ama kişisel hislerinizi yitirebilirsiniz. Karışık açılar sizi asi biri haline getirebilir.

MARS BALIK BURCUNDA

Duygularınız anlaşılmaz ve bazen çok farklı olabiliyorsunuz. Kabul edici ve sempatik olduğunuz için insanlar sizden kolaylıkla yararlanabilirler. Duygusallığınız sizin kendinize olan güveninizin önüne geçip onu engelleyebilir. Hatta aldatıcı olmanıza bile yol açabilir.  Dışarıdan sessiz görünüyorsunuz. Ama bu görünüşünüz huzursuzluğunuzu gizliyor. Oldukça romantik ve duygusalsınız. Karışık ve zor açılar alkol bağımlılığına veya uyuşturucu kullanmanıza neden olabilir.

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın