Sosyal medyada paylaş

Bolluk ve bereket geliştirerek güç ve itibarların kamu yararı ve toplumun iyileştirilmesi için kullanmak üzere buradadırlar.

Dersi; Maddi başarı kazanarak, dünya hakimiyeti ve saygınlık kazanma arzularını gerçekleştirip, paranın ve diğer nimetlerin adaletli dağılımına kanal olmalıdırlar.

Pozitif Yanları: Güç, Otorite, Başarı, Maddiyattan özgür muhakeme, İdarecilik, Organizasyon, Liderlik, Kendine güven, Başarı gücü, geleceğe yönelik tasarımlar, Ödül, Projelendirme, Bilim kurgu

Negatifi/Çukuru: Eziyet, Sömürü, İntikam, Adaletsizlik, Vicdansızlık, Zulüm, Zorbalık, Diktatörlük, Katliam, Siyah ve beyaz olarak görme, Hor görme. Boş ise maddi güçlükler yaşarlar

Aura 8. ÇAKRA Ad ve soyadındə H VE Z Harfleri bulunmuyorsa;

Hayatınızda BEREKET VE GÜÇ le ilgili yaşam dersiniz vardır. Maddi konularda dikkatsiz olabilirsiniz.

Siyasetten hoşlanmama, yorulma

Sorumluluk almak istememe, alınca ağır gelmesi.  Pozitifle olduğunda ise büyük işler başarma potansiyeli

8. ÇAKRA:

Auramızı temsil eden bu çakra, aynı zamanda bolluk bereketi temsil eder.

Aura ya da bioenerji bilgi alanımız, insan vücudunun çevresini saran katmanlardan oluşan bedenimizin gerek gezegenimizle gerekse evrenle uyumunu sağlayan enerji alanıdır.

Bir bebek nasıl anne rahminde sıvı içinde yaşamını ve gelişimini sürdürüp beslenirse, insanda aynı şekilde aura dediğimiz enerji alanı içinde yaşar, enerjisel olarak beslenir, evrenle ve çevresi ile iletişim halinde olur.

Her insanın enerji alanının yoğunluğu değişiktir.

Sağlıklı ve mutlu bir insanın enerji alanı, dokuları, organları, kemikleri, korumak ve dünyadan izole etmek için daha çok yoğunlaşır ve daralır. Böylece kişinin çevresindekiler daha iyi korunmuş olur.

Aura yedi katmanda oluşur ve yetişkin bir insanda yarıçapı 2,5 ile 3 metre olmalıdır. Kötü beslenme, hareketsiz yaşam, alkol, sigara, stres, uykusuzluk, uygunsuz davranışlar auramızın gücünü azaltır. Auramız zayıflayınca birey dışsal negatif enerjilerden olumsuz etkilenir.

Ayrıca evren ve dünya ile olan enerji bilgi alışverişi zayıflar.

Her insanın aurasının gerek karma gerekse DNA yapısıyla bağlantılı değişik titreşimleri vardır.

Bu Çakrayı Dengelemek İçin,

    • Auranızı, yaşamınıza, yediklerinize dikkat ederek güçlü tutabilirsiniz.
    • Meditasyon, spor, yoga yaparak ve enerji çalışmaları ile auranızı güçlü tutabilirsiniz.
    • Yargılamalar olmadan, dedikodu yapmadan birlik bilinci ile yola devam etmelisiniz.
    • Doğayla iç içe olmak auranızı besler.

8.Çakra bolluk bereket, başarı, kariyer, para, güç, kudret, otorite, yönetim, siyaset ve finansı temsil eder. Eğer bu çakra kapalı ise kişi geçmiş yaşamlarında hizmet işlerinde çalışmış, hizmetçilik, kölelik yapmış olabilir yani geçmiş yaşamlarında kariyer, para gibi alanlarda başarısız olmuş şimdi bu başarıyı sağlamak için gelmiştir ya da açık ise saraylı, soylu olma ihtimali çok yüksektir.

  1. Çakrası kapalı olan ya da aşırı çalışan kişiler gösterişi severler, emrivaki tavırlar sergilerler, açgözlü, talepkar, israf eden, materyalist, marka bağımlısı, alışveriş tutkunu olabilirler. İsminde H ve Z Harflerinin herhangi biri ya da ikisi olanlar ikili ilişkilerde diğerini bastırırlar. 8. Çakrası aşırı çalışan ya da kapalı olan kişilerin şizofreni olma ihtimalleri yüksektir.

Kurs Resmi

İlgili Diğer Yazılar

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: