Ruh Eşi Belirtileri- 3.Ders

Sosyal medyada paylaş

Ruh eşi online kursumuzun üçüncü dersi olan Ruh Eşi Belirtileri – 3. Ders dersindeyiz. Eğer  Karmik Ruh Eşi – 2.Dersini görmediyseniz buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ruh eşi eğitiminin üçüncü dersi ile devam ediyorum. Ruh eşi belirtilerine baktığımız da bu duygu öncelik tektir, ruh eşi gibi çok değil. Varoluşa enkarne olduğunuzdan beri bedenlenme halinde, eril ve dişil olarak 2 unsura ayrılan parçanızın biri.  Vahdetten ikiye ayrılır; ilahi eril, ilahi dişil olarak.

Baştan bu yana biri eril, diğeri hep dişil olarak bedenlendi anlamına gelmiyor. Bu ikiye bölünme esnasında biri dişil diğeri eril tarafı tutan iki unsur, ama kendi içinde yine bütün. Kadın; hem dişil hem eril enerji taşıyor. Orayı cinsiyet olarak düşünmeyelim. Sizin diğer parçanız bu, kadınsanız eril diğer parçanız.

Bir ruh ikiziniz ile karşılaşmanız, belki de hayatınızdaki en büyük deneyim. Eğer karşılaşma şansınız varsa. Dünya’nın bu önemli döneminde bile ruh ikiziniz ile karşılaşmanız eşlerinizle karşılaşmanızdan daha az. Çünkü bir tane o.

Ruh İkizleri; karşılaşmak için belirli bir seviyeye gelmeyi beklerler. Buraya inmeden önce karşılaşma akti yaptıysalar, bilinç olarak belirli seviyeye gelmeyi beklerler. “Hak ediş”, ruh ikiziniz ile ilişkiye liyakat; sizinle o kişinin tam olarak eşleşen bir frekansa sahip olmasıdır. Çünkü ruh ikizi olsanız da aynı frekansta enkarne olmayabilirsiniz.

Ruhun bir parçası daha yavaş ilerlemiş olabilir. Tamamen eş olmasa da benzer frekanslara gelmeyi beklerler.

Ruh İkizi tektir. Fark şu: aynı yöntemler kullanıyoruz. Aynı çalışmaları yapmaya geliyoruz. Ruh eşleri ise aynı çalışmaları farklı yöntemlerle çözebilirler. Mesela biri mimar, diğeri analitik taraftan bakar, diğeri ruhsal.

Ruh ikizleri ise aynı taraftan bakıyor. Takıldıkları yerler aynı. Onlar çalışma için biraraya gelmezler. Ruh eşlerinde çalışmalar vardır. Ruh ikizleri birbirlerinin yarısını görmek için biraraya gelirler. Kendi varlıklarını tanımak için biraraya gelirler. Biraraya geldiklerinde de belki bu dünyada hissettiğiniz en yüksek frekansı hissetmeye başlarsınız. Tarif edemeyeceğiniz hisler. Kendinizle karşılaşmak gibidir.

Ruh eşlerinde eğer saflaşma olmamışsa o ilişki size bir şey katmayabiliyor, sıradan monoton bir ilişki olabilir. Henüz aydınlanmadan biraraya geldiklerinde çok bir arada duramıyorlar.

Tüm yaşamlar içinde bir kez karşılaşmıyoruz. Belirli dönemlerde tekrar biraraya gelme sözü veriyorlar.

İkiz Alev

İKİZ ALEV Enerjisini açığa çıkarmak, ruh ikizi olduğunun farkına varmaktır. Ruh ikiziniz ile sıradan bir ilişki yaşayıp ayrılmış olabilirsiniz. Çok fazla deneyimi olmayan ilişki içine girebilirsiniz. Belki pek çok hayatta karşılaşabilirsiniz. İkiz Alevi bir hayatta açığa çıkarırsınız.

İkiz Ruh, sizin varoluştan bu yana yanınızda olan ruhtur. Uzakta olsa da yanınızda olan ruhtur. O sizin bir yanınızdır. Hep onu ararsınız.
İkiz Alev Enerjisi, ikiz ruhun birleşmiş tamamlanmış formuna diyoruz. İkiz Ruh deneyimleri her zaman İkiz Alev’i yaratmaz.

Ruh eşleriyle de ruh ikizleriyle de yüksek ilişkiler oluşabilir. İkiz Alevi yarattığınızda, tanımların ötesinde bir şey olduğunu görüyorsunuz.

Milletlerin içinde farklı Ruh Aileleri vardır. Bazı milletler, aynı ulusun içinde enkarne olabilirler. Türkler’in farklı farklı boyları var, onların hepsi aileler aslında. Milletler de kendi içlerinde boylara bölünüyorlar. İnsanlar içsel olarak bunu biliyorlardı eskiden. Hanlar, boylar vardı. Bunların hepsi, insanların aile şeklinde enkarne olmuş haliydi. O zaman onlara kabile olarak bakılıyordu. Türk Boylarının hepsi, farklı ruh ailelerinden gelen boylardır. Bir devlet sadece tek ulustan oluşmuyor.

Ruh eşi online ücretsiz kurs serimiz bitmiştir. Dilerseniz Yaşam Sevincinde Pozitif Enerji yazımıza göz atabilirsiniz. 

1.Ders ———— — 2.Ders ————— 3.Ders

Melek Aybilge Öztürk
Remkod-Rehber Eğitim Merkezi

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın