Ruh eşi bulma ve Ruh eşi kavramı – 1.Ders

Sosyal medyada paylaş

Sevgi tanımların ötesinde. Ruh eşi, ruh ikizi şudur diye analitik, motomot anlatıldığında, bir süre sonra insanlar sevgi yerine ilişki ismine odaklanıyor. Öncelikle sevgide tanıma odaklanmamak seçimimiz olmalı. Sevgide, ilişkide, tanımların ötesinde bir şey yaşamayı dileyelim.

İlişki kurmamızın öncelikle amacı, karşılıklı çalışma yapmak.Ruh eşleri enerjilerini yükseltmek için bir arada bulunurlar. 

Frekansları uyan insanlar; biri düştüğünde diğerini yukarı çekmek, birinin farkında olmadığının fark etmesini sağlamak, çözemediği konuyu başka türlü çözmesini sağlamak için. Bir arada olmanın nedeni mutlu olmaktır. Daha fazla mutlu, neşeli, coşkulu olarak hayatı cennete dönüştürmek. Her zaman da böyle olmaz. 

Bazı ilişkiler yaşamınızı cehenneme çevirebilir. Hedefi de budur. Damara dokunup karanlık noktanızı görüp onu azad etmenizi sağlamak.

En yakınlık duyduğunuz ilişkilerde olur. Bazı insanlarla belirli seviyelerde bir arada olursunuz. Özellikle partnerlik ilişkilerinizde daha yakın bir temas olduğundan herkese açmadığınız yönlerinizi açtığınız için onlarla yaşadıklarınız daha yoğun olur. Neden? Yakınlık derecesinden. 

Burada bütün ruhlar tek ruhtan gelmiştir. Sonuçta sevgide ayırma söz konusu değildir. Anlaşmaların seviyeleri herkese hizmet edecek şekildedir. 

Partnerlik en yakın ilişki seviyesi. Ruh eşi ve ruh ikizliği bir anlaşmadır. Amacı sadece anlaşma değil, aşkı en yüksek düzeyde ifade etmektir, neşeyi ve mutluluğu. Bunlar olduğu zaman titreşiminiz yüksek oluyor. Mutlu eden, kalbinizi coşturan şey, dünyanın titreşimini de yükseltiyor. Çalışma denilen bu!

Partnerlik ilişkilerinde; eril ve dişilin en güçlü formunu yaşarız. Buraya Adem ve Havva’dan geldik, oradan çoğaldık değil. Onlar, dişil ve erilin temsili ifadesidir. Evet Adem ve Havva kişileri var.

Dünyaya 550 ruh indi

Şu anda 7 milyar ruh varsa, bu 550 ruhun devamı. Bu demektir ki; ruhlar birbirlerinin parçalarıdırlar. 550 ruhun her birinin farklı özellikleri var. Bölünme sonucu; birbirine çok yakın olanlar, daha uzak olanlar var. Bu bir sınıflandırma değil.

İnerken; yükselişi kolaylaştırmak için gruplar halinde iniyoruz. Defalarca aynı, bir arada olarak yaptığınız çalışmalar varsa karşılaştığınızda yeniden çalışmak zorunda kalmazsınız. Enkarnasyon sırasında gruplar halinde gelinir ki tanıdıklarınızla çalışma yapabilin. Hayatınızdaki pek çok insan geçmiş yaşamlarınızdan en az birinde bir arada olduğunuz insanlar. Anneniz, babanız, partneriniz…

Bunlar içerisinde bazıları vardır ki sadece bir yaşamda değil, belki 20 yaşamda bir aradasınızdır. Tanışıklık daha fazladır. Bazı insanlarla kendinizi daha yakın hissedersiniz.

Ruhlar bu şekilde birbirinden ayrılmıyor. Bu ayırım değil. Sadece bu hizmeti daha yüksek seviyede yapabilmek için yakın görevler yapan ruhlar bir araya geliyorlar ki kolaylaşsın.

Ruh Ailesi: 12 kişi

Dahil olduğumuz 12 kişiden oluşan bir Ruh Ailesi var. Bunlar en yakın hissettiğiniz ruh parçalarınız. Ruh Aileniz biyolojik ailenizin dışında insanlar. Anne, baba, kardeş Ruh Aileniz içinde değiller. İlk karşılaştığınızda bile tanışık hissettiğiniz insanlar. Belki aşk yoktur ama “Seni tanıyorum bir yerden” Buradaki bir partnerlik ilişkisi değil. Tanışık, yakın hissettiğiniz ruhlar.

Ruh Aileleri 12 kişi. Sizin çalışma yapmanızı kolaylaştırır. Ruh Ailesindeki bir kişi yükselirse diğerlerine kapı açar. Ona öncü diyoruz. Ruh Ailesinin öncüsü bir çalışma yapıp bilincini açtığında, bütün Ruh Ailesi aynı anda açılır.

Ruh Ailenize fiziksel ailenizden daha yakın hissedersiniz. Fiziksel aileniz size belki de 2-3 mertebe uzaktır. O yüzden onlara yabancı hissedersiniz. Belki ortak çalışmalarınız vardır o ayrı.

Buraya enkarne olurken Ruh Ailesi içine değil, daha çok klanın içine enkarne olmak istiyorsunuz. Anne ve baba, Ruh Aileniz içinden olsaydı, o zaman çalışma yapmakta zorlanırdınız. Sizin gibi davranmayan aynı düşünmeyen insanlar olmalıydı ki ortak şeyler olsa da çalışma yapmada kolaylık olsun.

Ruh Ailesinde şöyle bir şey vardır. Bütün aile aynı yerde takılabilir. Çünkü benzer çalışmalardır. Hayatta aynı şeyleri yapmışsınızdır. Çalışmanın ortak olduğunu görürsünüz. Biri çözmüşse eğer anlatır şuraya takılmıştım, şununla çözdüm diye.

Ruh Grubu = 12 Ruh Ailesi = 144 kişi

12 Ruh Ailesi RUH GRUBU’nu oluşturur. 144 kişidir. Ruh Grubu; yaşamınızda sizin etrafınızda olanlar; patron, dişçi, öğretmen… Ruh Grubu etrafınızdaki 144 kişidir. Ruh Ailesi ile karşılaşma olasılığımız çok yüksektir. Amacımız onlarla beraber çalışma yapmaktır. Her ruh kendi ailesiyle karşılaşır.

Ruh Klanı = 12 Ruh Grubu = 1.728 kişi

12 Ruh Grubu da RUH KLANI’nı oluşturur. 1728 kişi. Ruh klanınızdaki insanların hepsini tanımıyorsunuzdur. Belki başka bir ülkeye gittiğinizde size yardım eden kişidir. Otobüste yanınızda oturup sadece sohbet ettiğiniz kişidir. 

Ruh Klanı o kadar yakın değil. Ruh Klanı içinden yakın olanlar sizin fiziksel ailenizdir. Ruhlar klandan seçiyor akrabalarını. Bu çalışmaları çeşitlendiriyor.

Ruh Ulusu = 12 Ruh Klanı = 20.736 kişi

12 Ruh Klanı RUH ULUSU’nu oluşturuyor. 20.736 kişi. Her birinin öncülleri var. Ailesine, Grubunu, Klanını, Ulusunu öncü olarak gelen kişiler var. Onlar tetikleyici. Aile içinden belki tek kişi ruhsal çalışmalarla ilgili. Aileyi yükseltiyor, ruhsal tarafa yönlenmeyi sağlıyor.

1728 kişiyi yükselten bir unsur var. Önce o sorunlar yaşar, önde gider, ışığı taşıyan kişidir. Bazen en fazla sorun yaşayan kişidir. İsa, Musa, Muhammed’in hayatı kolay değildi. Onlar Ruh Uluslarına öncü olarak geldiler. Genellikle peygamberler sadece Ruh Ulusuna değil Büyük Ulus’a gelirler.

Büyük Ulus = 12 Ruh Ulusu = 248.832 kişi

12 Ruh Ulusu da Büyük Ulus olur. 248.832 kişi. Dolayısıyla Dünya’da pek çok Büyük Ulus var. 8 milyar dersek Dünya nüfusunu, 32 bin Büyük Ulus var. Onların öncüleri var.

248.832 kişinin hepsini tanımak mümkün değil bir yaşamın içinde. Çok ünlü insanlarsa belki dokunabilirler. Büyük Ulus öncüleri genellikle aydınlanmış ya da en azından yolda belirli bir yere çıkmış insanlar.

Ulusların tamamına hitap edenler de Peygamberlerdir.

  • Büyük Ulus = 12 Ruh Ulusu = 248.832 kişi
  • Ruh Ulusu = 12 Ruh Klanı =20.736 kişi
  • Ruh Klanı = 12 Ruh Grubu = 1.728 kişi
  • Ruh Grubu = 12 Ruh Ailesi = 144 kişi
  • Ruh Ailesi = 12 kişi

Bu bizim enkarne olma şeklimiz. Çalışmalarımızı zaten bizimle aynı şekilde yapan insanlarla beraber iniyoruz Ruh Klanından. Onlanlarla çalışıp çalışmalarımızı çeşitlendiriyoruz.

İkiz Alev – Ruh İkizi – Ruh Eşi

İkiz alev ya da ruh ikizi/eşi başka şeyler. Ruh ailenizdeki her kişinin en az 12 ruh eşi var. Bir tane ruh eşi yok.

Ruh eşi bulma ve Ruh eşi kavramı – 1.Ders online kurs sona ermiştir. Karmik Ruh Eşi – 2.Ders online ücretsiz kursa devam etmek için buraya TIKLAYINIZ.

1.Ders ———— — 2.Ders ————— 3.Ders

Melek Aybilge Öztürk
Remkod-Rehber Eğitim Merkezi

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: