Rusya Ukrayna Çatışma Astrolojisi: Vladimir Putin Lehinde

Sosyal medyada paylaş

Her iki ülkenin -Rusya ve Ukrayna- sınırlarında gerilim var. 100.000’den fazla Rus silahlı kuvveti işgal planına katıldı. Rusya Devlet Başkanı Putin’in ülkeyi ele geçirmeye hazır olduğu yerde, Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskyy, halkı için işleri daha iyi hale getirmek için sürekli hamleler yapıyor. 

Aynı yola rehberlik etmek için, Putin’in bu büyük krizdeki şansını daha iyi bilmenize yardımcı olacak Rusya Ukrayna Çatışması astrolojisine sahibiz.

Rusya zaten Putin’in yönetimi altında Ukrayna’nın bir bölümünü işgal etti mi?

Evet yaptı. 2014’ten sonra, Rus kuvvetleri Kırım’ı (Karadeniz’deki önemli bir Yarımada) ele geçirdi. Daha sonra, Rus ordusu ve birlikleri tarafından desteklenen Rus yanlısı ayrılıkçılar Doğu Ukrayna bölgesini işgal etti. Luhansk ve Donetsk bölgelerinde iki isyancı Cumhuriyet halinde kuruldu.

Rusya Ukrayna Astrolojisi: Vladimir Putin Lehinde

Putin akıllıca hareket edecek ve verdiği hiçbir karar yanlış veya aleyhine olmayacak.

Rusya Ukrayna Çatışma Astrolojisine göre, Vladimir Putin’in burcu, onu düşmanlarını yenecek biri yapar.

Rusya Ukrayna Astrolojisi: Vladimir Putin Lehinde

Putin akıllıca hareket edecek ve verdiği hiçbir karar yanlış veya aleyhine olmayacak.

Rusya Ukrayna Çatışma Astrolojisine göre, Vladimir Putin’in burcu, onu düşmanlarını yenecek biri yapar.

Rusya Ukrayna Çatışma Astrolojisi: Son Mahkûmiyet

Rusya Ukrayna Çatışma Astrolojisine göre, Vladimir Putin kesinlikle Ukrayna’daki halkının askeri üssüyle birlikte tamamen güvende olduğundan emin olacak. Ayrıca Kırım’da bulunan Rus donanması da korunmaktadır. Öyle çünkü Kırım’daki askerler NATO’nun önündeki en büyük engel olacak.

Putin’in Jüpiter’i Koç burcunda. Ukrayna’ya karşı veya Rusya’nın lehinde herhangi bir adım atacağı zaman, bu ona açıkça başarılı olma fırsatı verecektir. Başkalarının herhangi bir eylemde bulunmasını pek beklemez. Ayrıca, astrolojiye göre Vladimir Putin, Rusya ve Ukrayna ihtilafında en iyi atışlarını kendisine göz kulak olan ülkelere kesinlikle kanıtlayacaktır.

Ayrıca, şu anda Putin’in haritası istediği zihinsel rızayı deneyimlemesini sağlayacaktır. Ve haritadaki hayırseverlerin desteğiyle, Ukrayna’yı ele geçirme hamlelerinde ve taktiklerinde onu son derece akıllı hale getirecek. Rusya Ukrayna Çatışması astrolojisine göre bazı gerçekçi olmayan beklentilere girebilir. Ancak, doğru taktikler ve gezegen hareketlerinin desteğiyle Vladimir Putin’in Ukrayna için tüm planlarını kazanma ve gerçekleştirme şansı yüksek.

Rusya Ukrayna Çatışma Astrolojisi: Putin Gezegenler

Vladimir Putin (Vladimir Vladimirovich Putin)

  • Doğum Tarihi:7 Eki 1952- 09:30h
  • Doğum Yeri: Saint Petersburg
  • Ülke:Russia RU, Russia
  • Yaş:69 yaşında
  • Meslek: Başkan, Politikacı

 

Güneş Terazide Güneş Burcu:
Belki de burcunu mutlu etmek için Terazi burcunda doğan insanlar genellikle tedbirli, dengeli ve uyumludur.

Ay Burcu:Ay İkizlerde,
değişim ve spontanelik ihtiyacı ile kendini gösterir. Astrologlar Vladimir Putin’in doğum haritasını incelediklerinde onun Terazi burcunda olduğu görüldü.

Yükselen Akrepte

Yükseleni Akrep olan insanlar hayatlarında karanlık ve yıkıcı güçlere karşı savaşmalıdır. Bazıları için bu güç, kıskançlık, imrenme veya iktidar hırsı şeklinde de içeriden gelebilir. Ruhtaki karanlık ve gizli şeyler dışarı çıkmalıdır.

İlk evi, içinde Venüs gezegeni; Doğum haritasında sahip olduğu güç ve karizmayı açıklar. Ve karşılıklı açıyla, doğum haritasında geri giden Jüpiter ile Venüs, onu daha güçlü ve daha güçlü kılıyor.

Putin’in yıldız falında Jüpiter gezegeni Venüs’ün tam karşısında yer aldığı için elindeki savaşları kazanma şansı daha da artıyor, gezegenler oldukça güçlü. Bu kombinasyon onu verimli ve olumlu bir hale getirir.

Putin’in burcuna göre, Ay’ın her iki düğümü de- Rahu ve Ketu , hayatında olumluluk gösteriyor. Rahu gezegeni düzenleyicisi—Satürn on ikinci evdedir. Ve Ketu’nun düzenleyicisi için- Ay sekizinci evde. Her iki evin de “gizli evler” olması, onun hile, gizlilik ve örtülü faaliyetlerle yakın ilişkisini gösterir. Ve Rusya Ukrayna Çatışması astrolojisine göre, bu kararı kendi lehine çevirme olasılıklarını iyileştirecektir.

Putin, Rusya ve Astroloji

Vladimir Putin’in burcundaki Mars Gezegeni 3. evde. Ve Ketu gezegeni onunla 10. evden bir görünüm oluşturur. Bu, potansiyel saldırganlıkla birlikte huzursuz enerjisini abartır. Ayrıca, Jüpiter’in 3. evdeki sanal yönü muazzam cesareti çağırır. Ancak yedinci evdeki sanal Mars, saldırganlığını akıllıca ve cesaretle kullanma faktörüne eklenir.

Üstelik, onun burcunda, tüm doğal faydalar oldukça güçlüdür- Merkür ve Ay yüce konumdadır, Venüs kendi burcundadır ve Jüpiter geri harekettedir.

Ve zenginlik söz konusu olduğunda, Güneş burcunda 11. evdedir ve paranın efendisidir.

Kiev Bağlantısı

Bu Rusya-Ukrayna krizinin bir sonraki nedeni Kiev şehridir. Ukrayna’nın başkentidir. Ancak Putin’e göre, eskiden Sovyetler Birliği’nin bir parçasıydı. Ayrıca “Rus Şehirlerinin Anası” olarak da ifade etmiştir. Rusya’nın Ukrayna yerine kendi sınırlarına dahil etmek istemesinin nedeni budur.

Rusya’yı Süper Güç Olarak Kanıtlamak

Son olarak, Rusya’nın bu dürtüsünün nedeni, kendisini yeniden süper güç olarak kanıtlamak. Hatta bir konuşmasında Putin, “Arkadaş olmamızı istemedin ama bizi düşman etmek zorunda da değildin” dedi.

Temelde büyük güçlerin karşı karşıya geldiği tarihi tekrarlamak istiyor. Bununla birlikte, etrafındaki ve dünyadaki herkes için işleri daha da kötüleştirebilir.

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın