En Yüksek Enerjili Kelimelerle Yaşamı Dönüştürün: Rehber

En Yüksek Enerjili Kelimelerle Yaşamı Dönüştürün: Rehber

En yüksek titreşimli kelimelerin bulunması üzerine birkaç kelam edeceğim. En yüksek titreşimli kelimeler, bizi en çok yükselten kelimeleri bulacağız. Bunları hayatımıza katacağız.

Mesela “vuslat”. Yüksek bir kelime, vuslat tam olarak nedir? Ayrılık bilincinden baktığınız zaman ayrılık, tekrar erişmek. Ama aslında en yüksek perdeden anlamında “ilahi karşılaşma”. Bu anlamları da düşünerek, en yüksek anlamı vererek bunu yapmanızı tavsiye ediyorum. Sizi en yükselten kelimeleri bulurken bir yandan da en yüksek anlamlarını da arkasına yerleştirmenizi tavsiye ediyorum.

“Enel hak”, “Ben Benim”in zamanında Hallacı Mansur’un kullandığı hali. “Aşk”, “sevgi”, “mutluluk”, “mucize”, “mükemmel”, “ışık” vs. Bunun gibi en az 50 kelimeyi yazmanızı paylaşmanızı gruptan tavsiye ediyorum. Çünkü bu kelimeleri birbirinizle paylaştıkça ve onları okudukça, kelimelerin altlarına yerleşmiş olan enerjiler var. Her okuduğumuzda, aklımızdan geçirdiğimizde enerjimizi yükseltiyor.

Bu kelimeleri hayatımıza mümkün olduğu kadar çok entegre edeceğiz. Bizi en yükselten titreşimli kelimeleri kullanacağız hayatımızda. Sonra gözlemleyeceğiz, bakacağız ne oldu? Bu kelimeleri hayatımıza geçirdik ve ne oldu? Hayatımızda, varlığımızda ne değişti? Bize ne kattı? Bu kelimelerin titreşimlerini ve bize etkilerini gözlemleyeceğiz.

Bundan sonra ifadelerimizi hep bu şekilde, en yüksek perdeden, Yaradan’ın ağzıyla, sözüyle, sevgisiyle aktarmak üzerine çalışıyoruz. Niyetimiz bu, yolumuz bu. Artık bundan sonra mümkün olduğu kadar hem Teklik Bilincinden hem talep yasasıyla -kendi duanı yazma çalışmasında üzerine konuştuk- hem talep ederek, sürekli sorular sorarak, her zaman en yüksek yaratımları yapacak en yüksek soruları sorarak hem de en yüksek titreşimli kelimeleri kullanarak kendimizi ifade edeceğiz.

Share this content:


Ucretsizegitimal sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir Cevap Yazın

Ucretsizegitimal sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin