Enerji Dedektifi: Sarkaç Nasıl Kullanılır?

Enerji Dedektifi: Sarkaç Nasıl Kullanılır?

Sarkaçlar uzun zamandır doğmamış bir çocuğun cinsiyetini tahmin etmek için kullanılmıştır. Bu yöntem bugün hala hayatın her kesiminden anneler tarafından kullanılmaktadır. Geleneksel olarak bu özel kullanım için bir sarkaç, anne adayının alyansını bir kurdele, ip veya saç tutamına asarak yapılır- ancak varsa normal bir sarkaç kullanmaktan çekinmeyin.

Bu görev için bir sarkaç ve bir anne adayına ihtiyacınız olacak. Sarkacın programlanması gerekmez.

Başlamadan önce ve bu gerçekten önemli, hamile kadından su içme izni alın. O zaman ister otururken ister uzanırken rahat etmesini sağlayın. Sarkacı yaklaşık 3 cm kadar doğrudan karnının üzerinde tutun ve sarkacın sallanmasını bekleyin. Dairesel bir salıncak, bebeğin bir kız olduğu ve düz bir çizginin bir erkek olduğu anlamına gelir.

Bunu yapmanın alternatif bir yolu, sarkacınıza basitçe “_______’nin doğmamış çocuğu kız mı?” diye sormaktır. (tekrar- anne adayının izniyle). Sarkacı, doğum tarihi gibi hamilelikle ilgili diğer soruları sormak için de kullanabilirsiniz.

İstenmeyen veya Negatif Enerjileri Tespit Etmek İçin Sarkacınızı Nasıl Kullanırsınız?

Bazen bir oda, hatta bütün bir ev göremediğimiz ama kesinlikle hissedebildiğimiz olumsuz titreşimlere sıkı sıkıya tutunur. Bir şeylerin doğru olmadığını hissediyoruz, ama nedir? Olumsuz olaylardan gelen enerji, olayın üzerinden uzun süre geçebilir (aile kavgası veya hastalık gibi). Sarkacınızı bir enerji dedektifi olarak kullanabilirsiniz.

Bu alıştırma, mevcut tek kişi sizseniz en iyi sonucu verir. Bu görev için evet/hayır yanıtları için programlanmış bir sarkaç gerekir.

Başlamadan önce , sonuçları kirletmemek için hem kendi enerjinizi hem de sarkacınızın enerjisini “temizleyin” . Kendi enerjinizi temizlemek için, kendinizi adaçayı dumanıyla tütsüleyebilir veya başınızın hemen üstünden beyaz bir ışık sağanağı tasavvur edebilirsiniz. Ardından, sarkacınızın kaynağını belirttiğinizden emin olun.

Şimdi, söz konusu odada ayakta veya otururken sarkacınıza;
“Bu odada olumsuz veya istenmeyen enerjiler var mı?” diye sorun.
Veya “Benim enerjimle uyumlu olmayan enerjiler veya kuvvetler var mı?” diyebilirsiniz.
Büyük bir odaysa, bölümlere ayırmak isteyebilirsiniz.
Sarkacınızın yanıtına bakın- evet/hayır/veya belirsiz mi?
Cevap hiç de net değilse, sarkacınızdan tespit etmesini istediğiniz enerjilerin sonuçları engelliyor olması mümkündür. Belirsiz bir sinyali “evet” olarak yorumlayın.

Oda için bir enerji temizliği yapmaya karar verirseniz, ne kadar başarılı olduğunuzu görmek için daha sonra sarkacınızı kullanın.

“Bu odada herhangi bir olumsuz veya istenmeyen enerji var mı?” Sorusunu tekrar sorun. Varsa, daha fazla netlik elde etmek için sorunuzun ifadesini değiştirin.

“Bu odada negatif enerjiyi tutan belirli bir eşya var mı?” diyebilirsiniz.

Giderek daha spesifik sorular sorarak alanı daraltmak, sorunun kaynağına odaklanmanızı sağlayacaktır. Mobilya düzeninin kendisi, sadece bir sandalyeyi veya masayı hareket ettirerek çözülebilecek enerjik bir gerilim yaratıyor olabilir.

Share this content:


Ucretsizegitimal sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir Cevap Yazın

Ucretsizegitimal sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin