İlişkilerin Numerolojisinde Fatma Girik Memduh Ün

Sosyal medyada paylaş

İlişkilerin Numerolojisinde, çiftlere bakarken ayrı ayrı ad ve soyadlarının sesli harflerinin rakamsal karşılıkları bulunur. Ve bu ünlü harflerin toplamının sadeleşmesi karşılaştırılır. Çünkü ünlü harflerden elde ettiğimiz rakam bize ana kulvar yani kişilerin ruh güdüsü, motivasyon rakamını verir. Bu ruh güdüsü sayısına göre ilişkilerin analizi bize ipuçları verir.
Her bir harfin rakamsal karşılığı 1’den 9’a çakralara denk gelen rakamların karşısına “x” olarak yerleştirilir. İlişki konusunda en güzel örnek olarak Allah rahmet eylesin Memduh Ün ve Fatma Girik için verebiliriz;

Yıllarca birlikte yaşadılar ve yaşlandılar, resmi nikah olmamasına rağmen neredeyse 30 yıl kadar aşklarını yaşadılar. Memduh Ün “I, İ, R” harflerinin frekans olarak rakam karşılığı 9.
9’u mevcut olmayan ancak potansiyeli çok olan Memduh ün aşırı merhametli olduğu için karşısında 9’u (I, İ, R) bol olan bir varlık Fatma Girik’ten dolayı aşırı merhametli olmaya başardı. Benzer benzeri çeker misali. Ayrıca 9 aynı zamanda sanatsal ilhamlar olduğu için Memduh ün sanat ve sanatçılar ile çalıştı yıllarca rejisördü yani kendisi, potansiyeli çok olan 9.çakrasının mesleğini yaptığı için kendi kendini pozitife geçirmeyi başardı diyebiliriz.

Ve Fatma Girikin potansiyeli hediyesi çok ancak mevcut olmayan rakamlarına bakarsak 5 (E, N harfleri) ve 8 (H, Z harfleri) ;
Memduh Ün’ün 5 (H,Z) ve 8’ine (H, Z) bakıyoruz açık, yani atalardan, soyağacından gelen liyakatler ve genetik miras diye açıklayabiliriz bunu.
 Memduh Ün’ün 1, 2, 6, 7, 9.çakraya potansiyelleri çok, enerji akışı yok,
Fatma Giriğe bakıyoruz +1, 2, 6, 7, 9.çakra açık, liyakatleri genetik mirası var,
İkisi bu konuda tencere kapak misali oldukça uyumlu

RUH SAYISI VE İLİŞKİLER 
(Ana Kulvar-Ruh güdüsü-motivasyon sayısı
: isim ve soyismin içindeki sesli harflerin toplamı alınarak hesaplanır.)

En basit anlatımıyla ruh sayısı sizi motive eden şeyleri gösterir. Ruh sayısı kalpten gelen istekleri ve nelerin ruhunuzu beslediği, sorusunun cevabı ve göstergesi olarak numeroloji tablosunda önemli bir yer alır.

Fatma Girik ve Memduh Ün Çiftinin sesli harflerinin toplamının sadeleşmesinden elde edilen ruh güdüsü sayısı her ikisindede 11 rakamı yani 11 kendi içinde topladığımızda 1+1=2’dir.
Her ikisininde ruh sayısı 2 oldukça uyumlular.

RUH SAYISI 2 İÇİN İLİŞKİLER:

Eğer eşinizin ya da sevgilinizin ruh sayısı 2 ise o zaman hemen belirtelim ki; eşiniz sevildiğini hissettiğinde ve uyumlu bir çevrede yaşamını devam ettirdiğinde tam bir tatmin duygusu yaşayacaktır. 2 doğal bir iç görüye sahiptir ve sezgilerini en etkin şekilde kullanır. Her şey yolunda giderken onu çok mutlu görürsünüz. 2 ruh sayısına sahip eşinize yapacağınız en büyük jest ona onu ne kadar sevdiğinizi göstereceğiniz bir yazı yazmanız ya da onu çok özel detaylarla hazırlanmış bir ortamda yemeğe götürmenizdir. Ne kadar sevdiğinizi onun gözlerinin içine bakarak söylediğinizdeki mutluluğu tarif edilemez. Eve giderken ona alacağınız bir demet taze çiçeğin ve “seni seviyorum” cümlesinin onun yüreğindeki sevgiyi ne kadar canlandıracağını tahmin bile edemezsiniz!

İlişkilerin birleşik sayısı nedir? Nasıl bulunur?
İlişki enerjilerini yorumlamak için ilişkinin birleşik sayısını bulmamız gerekmektedir.

Öncelikle doğum tarihlerini kullanarak her iki bireyin de doğum sayısını (ana yaşam amacını) hesaplıyoruz.

Her iki doğum sayısının da sadeleşmiş halinin sayılarını toplayarak birleşik sayıyı buluyoruz.

Örneğin,
Fatma Girik’ in doğum tarihi 12.12.1942 doğum sayısı 1+2+1+2+1+9+4+2=22=2+2 yani 4

Memduh Ün’ün doğum tarihi 14.03.1920 doğum sayısı 1+4+3+1+9+2= 20=2+0= yani 2

BİRLEŞİK SAYI 4+2= 6

İlişkilerin numerolojisinde;
Birleşik Sayısı;6 (VİZYON VE KABUL)

Pozitif Haller 6 ilişkisi, bir saflığa ve berraklığa sahiptir ve çoğu kez her iki insanın da kendilerini gelişmeye ve tekâmül etmeye hakiki bir biçimde adamaları üzerinde merkezlenir. Bir iyimserlik duygusu ve karşılıklı kabul vardır, idealler gerçek haline gelir ve paylaşılan gerçekçi vizyonlar her iki insanı da ayakta tutar ve besler.

Negatif Haller; 6 ilişkisi, düş kırıklığı ve eleştirmenin sıkıntısını çekebilir. İki insan, birbirlerinin ideallerine uygun yaşamayı başaramayabilirler; İlk başta son derede kusursuz görünen şeyler, gerçekçi olmayan beklentiler nedeniyle, kusurlarla delik deşikmiş gibi görünmeye başlar. Birbirlerini dıştan (harici olarak) düzeltmeye çalışabilirler: karşılıklı ilişkide ufak kusurlar arayan, yargılayıcı bir nitelik vardır.

İlişkide ufak kusurlar arayan, yargılayıcı bir nitelik vardır.

Anahtar Sorular;

  • Birbirimizin neyini takdir ediyoruz?
  • Ortak Vizyonumuz nedir?
  • Koşulsuz kabulü nasıl uygulayabiliriz?
  • İlişkisi için Spiritüel Yasaları; Kusursuzluk, Esneklik, Sezgi Yasaları

Her ana sayının enerjileri ve sorunları;
1- Yaratıcılık ve güven 
2- İş birliği ve denge
3- İfade ve duyarlılık 
4- İstikrar ve süreç
5- Özgürlük ve disiplin 
6- Vizyon ve kabul
7- İtimat ve açıklık
8-Bolluk ve güç
9-Bütünlük ve bilgelik 
0- İçsel yetenekler

14 ŞUBAT 2022 tarihinde yapılan İlişkilerin Numerolojisi kursunda daha ayrıntılı olarak ilişkilerin analizi yapılacak. Katılmanızı öneririz. ucretsizegitimal.com sitemizin etkinlik takviminden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: