Polaritenizi Kontrol Etmek İçin Sarkaç Nasıl Kullanılır?

Sosyal medyada paylaş

Mıknatıs

” Polarite “, bir manyetik veya elektrik alanın yönüdür. Gezegenimizin polaritesi, elektromanyetik alanı, dünyadaki her şeyi koruyan ve etkileyen temel bir güçtür. Bu küçük sarkaç egzersizi, vücudunuzun polaritesini okumanın ve enerji alanınızın dünyanın enerji alanıyla uyumlu olup olmadığını öğrenmenin basit bir yoludur.

Neye ihtiyacın var – Bir sarkaç ve iki elin. Sarkaçın programlanması gerekmez.

Başlamak için- Sarkacınızın yanıtlarının kaynağını belirtin . Bu görevi ayakta veya oturarak yapabilirsiniz. Oturuyorsanız, iki ayağınızı da yere düz koyun.
Sol elinin avucunun içinin yukarı bakacak şekilde tutun.
Sağ elinizle sarkacınızı açık avucunuzun hemen üzerinde duracak, ancak avucunuza değmeyecek şekilde tutun. 

Sarkaç sallandığında, salınımın yönünü not edin. Dairesel olabilir, bu durumda saat yönünde mi yoksa saat yönünün tersine mi olduğuna dikkat etmeniz gerekir. Düz bir çizgide sallanıyorsa, bunun düz bir çizgi olduğuna dikkat edin. Şimdi el değiştir. İşlemi tekrarlayın ve sağ el için aldığınız vuruş türünü not edin.

Sonuçlar nasıl okunur- Dünyanın manyetik alanı ile uyum içindeyseniz, sağ tarafınız saat yönünde (pozitif) bir dönüş ve sol tarafınız saat yönünün tersine (negatif) bir dönüş üretecektir. Vücudun sağ tarafı, dünyanın manyetik alanının pozitif tarafı ve sol tarafı negatif tarafı ile ilişkilidir. Düz bir çizgi salınımı alırsanız, bu aynı tarafta hem pozitif hem de negatifin eşit olduğunu gösterir.

Şimdi, bu bilgiyle ne yapacaksın? Bazen bunun gibi küçük bir görevi denemek kendi başına yeterince aydınlatıcıdır ve başka bir eyleme gerek yoktur. Ancak insan vücuduyla ilgili olarak polarite ve elektromanyetik enerji konusunda daha fazla bilgiye açsanız, Donna Eden ve David Feinstein’ın yazdığı ” Enerji Tıbbı ” kitabı başlamak için harikadır.

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: