23.Gen Anahtarı Yaşam ve Ölüm Ailesi

9-14 Mayıs 23. Gen Anahtarı transiti
Bilgelik ve Merhamet fraktalının Yaşam ve Ölüm Ailesine ait 23.Gen anahtarı alçak frekans boyutunda zorluk ilk önce hayata uyum sağlamayı ve yaşamın içinde karanlık ve aydınlık arasında denge kurmayı öğretiyor.
Düşünce ve ifade birbirinden ayrılmazdır ve 23. Gen Anahtarı doğru düşünce, bilgi ve bu bilgiyi dil yardımıyla ifade etmekle ilgilidir. Günümüz dünyasında 23. Gen anahtarı gölge frekansı zorluk düşünceleri, bilgiyi anlamakta ve ifade etmekte zorlanır fakat bunun farkında olmaz. En büyük çabası kendini ve bildiklerini ifade etmektir ve insanları yönetmeye çalışmaktır.

Zorluklar insan zihninin çevreyi yönetme dürtüsünden ortaya çıkar;
Bu gölge frekansı iki yöntemle anlaşmazlığa ve uzaklaşmaya neden olur. Biri yanlış zamanda bazı şeyleri yanlış veya doğru ifade edememesidir, ikincisi ise ifade edilenlerin yanlış anlaşılmasıyla ilgilidir. Bu durum genelde birçok ilişkinin bozulmasına sebep olur.

Program eşi olan 43.gen anahtarı Sağırlık, 23.gen anahtarı gölge frekansının meydan okumasını sağlar, çünkü Zorluk frekansı insanın kendini ifade etme takıntısıyla ilgilidir, program eşi ise ne kendisini nede başkasını duyma şansını tanımadığından tehlikeli bir karışıma sebep oluyor.

Kendini duymak, aslında kendi içinde olanların farkında olmak demektir;
Eğer böyle bilince sahip değilseniz, diğerlerini duyma şansınız yoktur, bu durum ciddi iletişim sorununuz olduğunun göstergesidir. 23.gen anahtarı gölge frekansı, sabırsızlıkla karşılaştığında başkaları tarafından reddedilme korkusunu yaşar. Bu korktu aynı reddetme davranışını tetikler.

Gölgenizi ne kadar derinden anlar ve kabul edersiniz, ondan özgürleşmek o kadar kolaylaşır. O zaman gölge sıçrama tahtanız olur ve 23.gen anahtarı armağan frekansı, Armanın Sadelik alanına itilirsiniz.

SADE YAŞAM
Günümüz dünyasında insanların en zorlandığı şeylerden biri sade yaşamaktır, bu durum genetiğimizin frekansının düşük olduğunun işaretidir.

23.gen anahtarı sadelik kendini açık, net ve sessiz ifade etmektir;

Sadelik dokunduğu her şeyi verimli yapar ve bu kişiler yaşamlarını boşa geçirmezler.
Armağan frekans boyutu en yüksek Ermişlik boyutuna geçiş hazırlığı için bir nevi çamaşırhanedir. Bundan dolayı 23.gen anahtarı arma frekansı devamlı iç ve dış yaşamınızı yıkama sürecidir.

Zihniniz arındığında, her şeye açık bakmaya izin veren alan açılır.
Buda içsel sisteminizin yavaşlamasıyla ve her şeye kolay çözüm bulma yeteneğini kazandırır, çünkü zihin çok aşağıda kalır, etrafınız sakinleşir.

Net duymak ve duyduğunu net aktarmak; 23.gen anahtarı armağan frekansı (Arma) program eşi olan 43.gen anahtarı Armayla çok derin akustik alanı yapılandırır; net duymak ve duyduğunu net aktarmak.

Özün Cevheri;
Sadelik Arması zaman içinde en yüksek frekans olan Özün Cevheri alanına geçer.
Ermişlik aşamasında derin fizyolojik ve genetik değişim gerçekleşir. Aynı zamanda Ermişlik boyutları sol ve sağ beyin loblarının dönüşümünü temsil eder. Bundan dolayı Budha buna ‘’Orta Yol’’ veya ‘’üçüncü yol’’ demiştir.

Mistiğin Yolu
Birinci yol sol beyin ağırlıklıdır ve tamamıyla bilimsel, mantıksal düşünce temelindedir. İkinci yol zihin ötesi hareket eder ve sağ beyin ağırlıklı çalışır, sanatçının kalbe ulaşma çabasıdır. Üçüncü yol mistiğin yoludur ve sırrın içinde gömülmektir. O artık Kutsal hakikatin veya ‘’ Özün Cevherinin’’ bekçisidir.
23. Gen Anahtarı transit sürecinde gözlem yapmanız gerekenler:
1.Hangi alanda daha çok zorluklar yaşadığınızı fark edin?
2.Yaşadığınız zorlukların ilişkinizi nasıl etkilediğini gözlemleyin?
3.Zorlukları yaşadığınız süreçlerde kendinizi duyabiliyor musunuz?
4.Kendinizi duymama diğer insanları duymanızda ve anlamanızda problem yaratıyor mu? 5.Sadelik veya sade olmak sizin için ne demektir?

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın