Güneşi İzleme Çalışması

Sosyal medyada paylaş

 Bu bir yöntem. Güneş doğduğunda 45 derecelik açıya kadar 30 derece, 40 derece civarı; batarken de yine 45 derecenin aşağısında Güneşe direkt bakma ritüeli, çalışması.

Bunun getirdiği çok fazla şey var. Öncelikle beyninize ışık gidiyor, direkt baktığınız için. Işığı beyninize, bilincinize alıyor. Beynin arka bölümündeki hipofiz ve epifiz bezine direkt ışığı, fotonları aktarıyorsunuz. Bunun çok fazla etkisi var; hem aydınlanma yolculuğunda hem de aynı zamanda bilincinizin Güneşini ve ışığını açmada.

Yaradan’ın nurunun ete kemiğe bürünmüş temsilimiz Güneş aslında. O da ete kemiğe bürünmüş Yaradan’ın nuru. Yaradan’ın nurunun kendisi olmasa da ete kemiğe bürünmüş hali. Güneşe de nur olarak bakıyoruz aynı zamanda.

Güneşi izlemenin çok fazla etkisi var. Hatta bunu sürekli yapan, bir süre sonra yeme ihtiyacı azalan insanlar var. Bahsetmiştim; nefesten beslenenler ve ışıktan beslenenler var bu Dünya üzerinde. Işıktan beslenenler günde 40 dakikalık seans yapıyorlar Güneşle. Sabah akşam yaklaşık 20-30’ar dakika, Güneşin doğuşunu ve batışını izliyorlar. Bu çok güçlü bir çalışma. Yapabiliyorsanız öyle açık bir alanınız varsa, mutlaka uygulayın

Güneşle bağlantı kuruyoruz, İlahi Kaynak ile de bağlantı kurmamız da güçleniyor. O yüzden bunu çalışma olarak öneririm sungazing deniyor buna.

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: