Numeroloji EK BİLGİ-Soru Cevap – 8.Ders

Sosyal medyada paylaş

Soru: Geçmiş yaşamların çarpılarını koyun, sonra eklenen bu yaşamdaki soyaddan gelen 3 (ustalık seviyesinde) çarpı var mesela. Bunu bu yaşamda o sayıya katkı olmuş diye okuyorum, doğru mu?

Cevap: Doğru. Belki geçmiş yaşamınızda olmasa da burada (bu yaşamda) eklenen sayılara şöyle bakıyoruz. Sonra eklenen soyadından gelmişse bu sistemin ona sunduğu bir fırsattır. Bu konuda (sayıda) ustalaşmasına sunduğu bir fırsattır. Geçmiş yaşamında belki o sayıda ustalığı olmasa da sistem bu konuda ustalaştırmak için ona isim eklettirir, ya da aile içinde bir takma adla çağrılır.

Soru: Erkeklerin evlilikleri – (biten), eski eşinin soyadı neden etkilemiyor? Cevap: Erkekler eşlerinin soyadını sonuçta fiziksel yaşamlarında kullanmıyorlar. Numerolojide şu anda çağrıldığınız ismi kullanıyoruz. İnsanlar sizi nasıl çağırıyor diye soruyorum. Bazen nüfusta başka bir şey yazıyor, insanların sizi çağırdığı başka. Ben nüfustakine bakıyorum.

Erkekler, Eşlerinin Soyadları

Erkekler, eşlerinin soyadlarını almadıkları ve öyle de seslenmedikleri için, sosyal alanda öyle ifade etmedikleri için kendilerini, o isimlerin onlara bir katkısı yok.

Sistem erkeklere bir katkıda bulunmak isterse başka takma isimleri taktırarak kompanse ediyor.

Numeroloji önceki evlilik soyadını dikkate almak için 9 yıl diyor ancak biz sayı ilmin’de 2 yıl diyoruz. Bir soyadını 2 yıl taşımışsanız, gelen rakamlar boşanınca da aynı şekilde kalır.

Sorduğun soruya şimdi bir yanıt daha geldi. Bu tarafından da bakabiliriz. Yaşamımıza giren biri, diyelim ki bizde 1 yok, aslında vardı belki geçmişte, belki liderlik yaptığınız bir yaşamınız vardı, ama bu yaşamlarımızdan birinde 1’i o kadar manipüle ederek kullandık ki 1 i, dolayısıyla aslında sıfırlandı. 

Dolayısıyla karmik borcu oldu, yani iyiye kullanmadığı için. Geçmişte böyle bir potansiyeli varken, sonradan yaptığımı seçimdeki bir manipülasyondan dolayı kendisini 0 lamış olabilir. Fakat hayatına biri girdiğinde ki o karmik bir konu oluyor, o kişiden dolayı 1 eklenebiliyor. Zaten geçmiş yaşamından dolayı bir potansiyeli olduğu görülüyor. Burada da yine sezginize, içgüdünüze göre karar vermenizi tavsiye ederim. Kişiye ya da aurasına baktığımızda o bilgi gelir zaten.

Melek Aybilge Öztürk
Remkod-Rehber Eğitim Merkezi

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın